Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Od soboty cała Polska żółtą strefą
~~Kasztanowoczerwona Borówka niezalogowany
9 października 2020r. o 11:49
https://tvn24.pl/polska/przemyslaw-czarnek-odwiedzil-babcie-w-szpitalu-czy-to-przypadek-szczegolnie-uzasadniony-4715550

twój BUL jest lepszy niż mój
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Biskupi Pustynnik niezalogowany
9 października 2020r. o 18:55
https://wpolityce.pl/polityka/520784-prosze-wskazac-prawo-pozwalajace-karac-za-nienoszenie-maski?fbclid=IwAR0g5n4-MvQaWRwhp7iNPRWnoBoGc_kjXUcfcSFXHtVVVIsncaJioaOCF-E
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Ślazówka niezalogowany
9 października 2020r. o 21:16
Antonow wylądował, tak że biegiem po maseczki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Ślazówka niezalogowany
9 października 2020r. o 21:27
~Ciemnobrązowy Powojnik napisał(a): Ważne!
Przy odmowie przyjęcia mandatu, sprawdźcie na druku powód jego wystawienia.

Funkcjonariusz, by obejść bezprawny nakaz noszenia masek może tam wpisać np. "Zakłócanie porządku publicznego", a to już jest karalne.

I jeszcze cytat:

"...Polak Polakowi wilkiem, nożem, trucizną. Czas z tym skończyć---

Jeśli chodzi o maseczki, te śmieszne szmatki, to powiem Wam, że trzeba mieć trochę ludzkiej, męskiej dumy by odmówić robienia z siebie wariata, trzeba odmawiać zakładania na swoją polską twarz tego gówna.

CO MI ZROBIĄ jeśli tego badziewia nie założę?

Już Wam mówię - przyjdzie ochrona i powie: "ZARAZ WEZWĘ POLICJĘ ! No to niech wzywają!

Przyjedzie Policja i powie: "Zaraz dostanie Pan mandat na co Ty im odpowiesz: Nie przyjmę żadnego mandatu.
Wtedy policjant powie: Sprawa pójdzie do sądu. Wy mu odpowiecie: No to do zobaczenia w sądzie.

Sądy odrzucają takie sprawy WSZYSTKIE.

Może się też zdarzyć, że na wykręconych rękach wyniosą Was ze sklepu, autobusu itp no i co.....NO CÓŻ, TRZEBA TO PRZEJŚĆ...WALKA O WOLNOŚĆ ZAWSZE BYŁA BOLESNA....

DLA NASZYCH DZIADÓW KTÓRZY WALCZYLI O TO BYŚMY MY MOGLI SIĘ URODZIĆ TEŻ........

a teraz czysto hipotetycznie...dzieje się coś niepojętego, odbywa się sprawa w sądzie i dostajesz 30 000 PLN kary.... no i co z tego??????
Ludzie..... jak byście wiedzieli ile te te pieniądze będą już niedługo warte to byście się uśmiali!

Straszą Was czymś KOMPLETNIE bezwartościowym, czymś kompletnie goowno wartym.
Za rok czasu będziemy w takim miejscu, że dziś nawet nie potraficie sobie tego wyobrazić, tak jak nie potrafiliście sobie wyobrazić rok temu, że dziś będziecie w stanie z maseczką na własnej twarzy zagryźć drugiego człowieka za to, że takiej durnej maseczki na swojej twarzy nie nosi, i że w ten sposób wyłamuje się z żenady w której Wy zdecydowaliście się tkwić........

Jeszcze pół roku temu nie uwierzylibyście, że dziś będziecie się zachowywać tak jak KAPO czy Sonderkommando w czasie Drugiej W.światowej.
Nie uwierzylibyście,że z zakładów karnych będą wypuszczani przestępcy groźni dla społeczeństwa zupełnie bez powodu, a Policja za byle co np. za hulajnogę w autobusie, czy brak maseczki na twarzy będzie zachowywała się w stosunku do obywatela, rodaka gorzej niż SS czy Gestapo zachowywało się w stosunku do nas 75 - 81 lat temu........

Wystarczyło 6 miesięcy, by tak Was zmanipulować i tak skłócić nas ze sobą byśmy byli gotowi skoczyć do gardła sobie nawzajem za brak jakiejś śmiesznej maseczki.

Wystarczyło pół roku by NASI POLSCY, poczciwi policjanci stali się z przyzwoitych Policjantów największymi bydlakami w tym układzie międzyplanetarnym podobnie jak byli nimi ZOMOwcy w stanie wojennym i że pewnego dnia będą się tłumaczyli TAK SAMO jak naziści w Norymberdze, że oni TYLKO wykonywali rozkazy...... Jeszcze pół roku temu byście się z tego śmiali.........

Uważajcie, by coś z czego się śmiejecie dzisiaj nie stało się "normalnością" już za sześć miesięcy..."

Też tak myślę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Ślazówka niezalogowany
9 października 2020r. o 21:33
M21W2 napisał(a): https://www.o2.pl/informacje/koronawirus-taka-jest-prawda-wiemy-ile-osob-zabila-grypa-zapalenie-pluc-i-covid-6562422776592896a

Panna - Piotrze Ty z tego co wiem od Przemka który pokazał mi efekty Twojej pracy
jesteś niezłym fachowcem w swojej branży .
Przeczytaj artykuł który wkleiłem i skomentuj , dlaczego o to proszę , czytając Twoje , przepraszam w mojej ocenie wypociny odnośnie pandemii uważam że w tej dziedzinie lepiej abyś zamilczał lub zapoznał się z opiniami fachowców - wirusologów a nie skrajnie nieodpowiedzialnej mniejszości .


Chłopie, a jakie są źródła tych niby danych?
Wierzysz tym mafiozom? Obudź się!
Oni chcą dobrze , ale tylko dla siebie.
I leć po maseczki bo Antonow od narciarza wylądował.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Ślazówka niezalogowany
9 października 2020r. o 21:36
~~Kanarkowa Ślazówka napisał(a):
M21W2 napisał(a): https://www.o2.pl/informacje/koronawirus-taka-jest-prawda-wiemy-ile-osob-zabila-grypa-zapalenie-pluc-i-covid-6562422776592896a

Panna - Piotrze Ty z tego co wiem od Przemka który pokazał mi efekty Twojej pracy
jesteś niezłym fachowcem w swojej branży .
Przeczytaj artykuł który wkleiłem i skomentuj , dlaczego o to proszę , czytając Twoje , przepraszam w mojej ocenie wypociny odnośnie pandemii uważam że w tej dziedzinie lepiej abyś zamilczał lub zapoznał się z opiniami fachowców - wirusologów a nie skrajnie nieodpowiedzialnej mniejszości .


Chłopie, a jakie są źródła tych niby danych?
Wierzysz tym mafiozom? Obudź się!
Oni chcą dobrze , ale tylko dla siebie.
I leć po maseczki bo Antonow od narciarza wylądował.

I uważaj , bo jak spadniesz z okna to na pewno po drodze złapiesz kowida
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Biskupi Pustynnik niezalogowany
10 października 2020r. o 9:18
Lekarz o maseczkach
https://youtu.be/t-uF60dX7cA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
10 października 2020r. o 10:41
~~Kanarkowa Ślazówka napisał(a):
M21W2 napisał(a): https://www.o2.pl/informacje/koronawirus-taka-jest-prawda-wiemy-ile-osob-zabila-grypa-zapalenie-pluc-i-covid-6562422776592896a

Panna - Piotrze Ty z tego co wiem od Przemka który pokazał mi efekty Twojej pracy
jesteś niezłym fachowcem w swojej branży .
Przeczytaj artykuł który wkleiłem i skomentuj , dlaczego o to proszę , czytając Twoje , przepraszam w mojej ocenie wypociny odnośnie pandemii uważam że w tej dziedzinie lepiej abyś zamilczał lub zapoznał się z opiniami fachowców - wirusologów a nie skrajnie nieodpowiedzialnej mniejszości .


Chłopie, a jakie są źródła tych niby danych?
Wierzysz tym mafiozom? Obudź się!
Oni chcą dobrze , ale tylko dla siebie.
I leć po maseczki bo Antonow od narciarza wylądował.


Ślazówka - Chłopie ja słucham fachowców z dziedziny mikrobiologii oraz specjalistów lekarzy .
Ty widocznie wolisz populizm w stylu kilku oszołomów z Konfederacji .
Chłopie wczoraj w reportażu z Wrocławia mówiono o dwóch takich jak Ty podobnie myślących , jeden z nich jest na granicy śmierci drugi w ciężkim stanie ale stabilnym .
Faktem jest że w naszej gminie jest niewiele potwierdzonych zakażeń , nie należy panikować tylko słuchać fachowców z dziedziny mikrobiologii oraz stosować się do zaleceń lekarzy z pośród których wielu straciło życie walcząc o zdrowie i życie takich nieodpowiedzialnych jak Ty czy Panna .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego