Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cztery godziny w kolejce do testu
~~Czarnofioletowa Alstremeria niezalogowany
13 października 2020r. o 22:23
~Zazieleniała Rogownica napisał(a): A morawiecki popija whisky i sie śmieje ze stada baranów...

Zgadzam się 100%!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtopomarańczowy Żylistek niezalogowany
14 października 2020r. o 8:23
Test opłacił i nakazał wykonać mi pracodawca, chociaż nie miałam żadnego kontaktu z osobą zakażoną.
Stałam we wtorek 13.10 przez 6 godzin, a przed sobą w kolejce naliczyłam zaledwie niecałe 30osob! Przemarzłam okropnie. Zero zainteresowania osobami oczekującymi. Brak dostępu do ciepłych napoi, brak dostępu do ogrzewanej poczekalni. Pobieranie wymazu w ślimaczym tempie, co chwile jakieś przerwy. Na obiadek, na dezynfekcje i co jak dla mnie było szczytem chamstwa, ponad 0.5h na wymianę grzejniczka. Skandal. W dziwny sposób Panie nabierają werwy w pracy tak po godz 16, gdzie szybkość obsługi wzrasta przynajmniej 3 krotnie.
Jednak najgorsze było w tym wszystkim to, ze przy mnie przez te 6godxin stały osoby faktycznie mające bliskie kontakty z osobami zarażonymi, omawiające u siebie objawy koronawirusa!!!!!! Oczekiwanie na test stwarza duże ryzyko zachorowania. Jak nie na COVID, to z pewnością na grypę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 października 2020r. o 9:41
~~Czarnofioletowa Alstremeria napisał(a):
~Zazieleniała Rogownica napisał(a): A morawiecki popija whisky i sie śmieje ze stada baranów...

Zgadzam się 100%!!!!


Ja nawet na dwieście procent :D

Żal tylko tych potulnych owieczek , co marzną i dały się wpuścić w maliny Pana Płemieła w maseczce .

Cywilizacja upada ... jak nic ... Stwórco , jeśli Ty nic nie zrobisz , to nie ma już nadziei ... dla orwellowskich owieczek ... świnie je zeżrą !!!

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Ślazówka niezalogowany
14 października 2020r. o 9:43
Zrobienie grafiku godzinowego zawsze przerastało ten szpital.
Zawsze trzeba było czekać po kilka godzin z czymkolwiek.
Wydawać po kilkadziesiąt milionów potrafią a głupiego harmonogramu dla pacjentów to już przerasta ich jakikolwiek możliwości organizacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 października 2020r. o 9:55
~~Kanarkowa Ślazówka napisał(a): Zrobienie grafiku godzinowego zawsze przerastało ten szpital.
Zawsze trzeba było czekać po kilka godzin z czymkolwiek.
Wydawać po kilkadziesiąt milionów potrafią a głupiego harmonogramu dla pacjentów to już przerasta ich jakikolwiek możliwości organizacji.


No szpec od betoniary na szczęście nie ma zbyt często do czynienia z Polską Służbą Zdrowia , ale skoro tak mówisz Ślazówka , to pewnie tak jest .

Pytanie brzmi tak , co ważniejsze ... procedura , czy dobro pacjenta ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtobrązowy Cis niezalogowany
14 października 2020r. o 10:08
Wierzę, że prokuratura wyjaśni sprawę, jakim cudem chory Szumowski chodził po ulicach. Pewna pani za chodzenie z koronawirusem po ulicach przesiedziała 5 miesięcy w areszcie" - napisał dziennikarz "DGP" Patryk Słowik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 października 2020r. o 10:14
Ja też mam nadzieję , że szumowidło pojedzie do Cioci Celi.

Mówi się , że nadzieja matką głupich , ale każdą matkę trzeba szanować .

Idę po piwo ... bez maseczki .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarawa Czereśnia niezalogowany
14 października 2020r. o 10:53
Podobno mają bezpłatnie wstrzykiwać każdemu pavulon .Covidowcy ustawiajcie się w kolejkach biegusiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza