Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawda o protestach

14240
M21W2
8 listopada 2020r. o 20:56
Horus napisał(a):
M21W2 napisał(a): Janusz prawdę piszesz , jesteś wielki - pasuje .

Dobranoc .


nie musisz tu tego wyjaśniać ...ja wiem że piszę prawdę

reszta to kolejna twoja brednia...:]

tak idź spać...
i śnij o swojej ''wielkości''
a ja ci napiszę jak widzę tą twoją ''s''
rano na dzień dobry sobie przeczytasz ...;)



Obudziłeś mnie , nie musisz być papugą Urbana nic innego nie napiszesz co by mnie zaskoczyło .
Narcyzm - pasuje jak ulał do Ciebie .

Narcyzm jest cechą osobowości charakteryzującą się wyolbrzymionym poczuciem „doniosłości” własnej osoby oraz znaczenia własnych umiejętności. Ludzie z cechami narcystycznymi wierzą, że są szczególnie obdarzeni talentami, często fantazjują o bajecznych sukcesach, mocy, sławie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
8 listopada 2020r. o 21:02
czy ty nie widzisz że wszystko to idealnie do ciebie pasuje?

:]

i co? ogłosiłeś że idziesz spać ......nie wytrzymałeś?...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 listopada 2020r. o 21:08
Horus napisał(a): czy ty nie widzisz że wszystko to idealnie do ciebie pasuje?

:]

i co? ogłosiłeś że idziesz spać ......nie wytrzymałeś?...hahaha


Wyraźnie napisałem - obudziłeś mnie .
Wcześniej przeczytałem że Czesi zamykają przed nami granicę - widzisz do czego doprowadziłeś Ty i inni uczestnicy grupowych spacerków .
Odniosłeś wielki " sukces " .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beżowobrązowy Bluszcz niezalogowany
8 listopada 2020r. o 21:13
PiS w ciągu 5 lat rządów doprowadził budżet Polski na granicę wytrzymałości. Trzeba zatem zdobyć środki na funkcjonowanie zadłużonego po uszy Państwa.
Skąd? To proste, poprzez opodatkowanie przedsiębiorców i sięgniecie do portfeli Polaków...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
8 listopada 2020r. o 21:20
M21W2 napisał(a):
Horus napisał(a): czy ty nie widzisz że wszystko to idealnie do ciebie pasuje?

:]

i co? ogłosiłeś że idziesz spać ......nie wytrzymałeś?...hahaha


Wyraźnie napisałem - obudziłeś mnie .
Wcześniej przeczytałem że Czesi zamykają przed nami granicę - widzisz do czego doprowadziłeś Ty i inni uczestnicy grupowych spacerków .
Odniosłeś wielki " sukces " .


gdybyś nie był żałosny w tych swoich bredniach uznał bym że jesteś śmieszniejszy o kabaretu który właśnie oglądam ...
ale jesteś bliski połączenia tych dwóch cech w jedno ..
to będzie twój ''sukces''

gdyby Wałęsa cię nie ubiegł ,sam w pojedynkę byś ''obalił komunę'' :]


















Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 listopada 2020r. o 21:22
~Beżowobrązowy Bluszcz napisał(a): PiS w ciągu 5 lat rządów doprowadził budżet Polski na granicę wytrzymałości. Trzeba zatem zdobyć środki na funkcjonowanie zadłużonego po uszy Państwa.
Skąd? To proste, poprzez opodatkowanie przedsiębiorców i sięgniecie do portfeli Polaków...


Panie od ekonomii udowodnij że piszesz prawdę , jest duże prawdopodobieństwo że głupia decyzja TK i jeszcze głupsza - protesty w okresie pandemii zrujnują naszą gospodarkę .

Nasze pokolenie dotknęła pandemia , jak nie sięgną do naszych portfeli zapłacą następne pokolenia , co jest lepsze według Ciebie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
8 listopada 2020r. o 21:27
~Beżowobrązowy Bluszcz napisał(a): PiS w ciągu 5 lat rządów doprowadził budżet Polski na granicę wytrzymałości. Trzeba zatem zdobyć środki na funkcjonowanie zadłużonego po uszy Państwa.
Skąd? To proste, poprzez opodatkowanie przedsiębiorców i sięgniecie do portfeli Polaków...


Niezupełnie . Polska ma się jako tako .Niestety gorzej z Polakami.
Od kilkudziesięciu lat rządy przystosowują Polaków pod potrzeby Polski. Doprowadzili do stanu że interesy Polski i Polaków bardzo mocno się rozjechały.
Aby było normalnie znaczy się abyśmy mieli " prawe , sprawiedliwe i przyjazne państwo " MUSIMY PRZYSTOSOWAĆ JE POD POTRZEBY POLAKÓW.
Reszta w przypisku pod moimi postami.
Poniżej państwo dyma obywateli.[img=1604867231_azq2mwk.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 listopada 2020r. o 21:28
Janusz wróć na ziemię i do tematu .

Protestowałeś , popierałeś protesty , dołączyłeś do odpowiedzialnych za zamykanie granic przed Polakami , za wzrost zakażeń w kraju .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA #pijezkranu