Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prawda o protestach

22258
#Horus nieaktywny
8 listopada 2020r. o 21:29
o tak ...ty o ''ekonomii'' wiesz najwięcej ...
to twoje ''solidaruchy'' wyprzedawali polskie przedsiębiorstwa i fabryczki ...

to twoje ''solidaruchy'' teraz dostaną kolejne miliardy na swoje fanaberie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 listopada 2020r. o 21:36
Horus napisał(a): o tak ...ty o ''ekonomii'' wiesz najwięcej ...
to twoje ''solidaruchy'' wyprzedawali polskie przedsiębiorstwa i fabryczki ...

to twoje ''solidaruchy'' teraz dostaną kolejne miliardy na swoje fanaberie ...


Tu się z Tobą zgadzam , moje solidaruchy i Twoje komuchy , nie zapominaj o swoich , ja solidaruchów Typu Frasyniuk traktuję na równi z komuchami , np .Kwaśniewski .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
8 listopada 2020r. o 21:49
M21W2 napisał(a): Janusz wróć na ziemię i do tematu .

Protestowałeś , popierałeś protesty , dołączyłeś do odpowiedzialnych za zamykanie granic przed Polakami , za wzrost zakażeń w kraju .


nie pierdziel ...
to twój aferzysta ogłaszał wirusa w odwrocie ...
ludzie uwierzyli idąc do tych oszukańczych wyborów ...
po wyborach wirus wrócił ?
otóż nie ...on nigdy nie odszedł ...

to kolejny twój oszust zapewniał że mamy najlepszą służbę zdrowia w Europie...a dzisiaj karetki stoją w kolejkach przed szpitalami po kilka godzin ,są odsyłane od szpitala do szpitala...

teraz kiedy protesty pokazują moc jaka jest w ludziahz co robi twój pisdzielski nie(rząd)?
za dwa ,trzy dni ogłosi Polskę ''czarną strefą'' tylko po to by w świat nie szły przekazy jak ludzie widzą pisdzielców i ich czarnków ,sasinów i mckwaczów...

a ty teraz niczym pisdzielski urban próbujesz zrzucić winę na ludzi ...

facet...jak ''hołota'' zaprosi cię na swój marsz to pobiegniesz na niego w podskokach ...




Dopisane 08.11.2020r. o godz. 21:49:

''Chociaż Janusz Cieszyński był wiceministrem zdrowia od stycznia 2018 roku, to dopiero w ostatnich miesiącach stał się rozpoznawalny. Regularnie występował na konferencjach prasowych, podczas których razem z Łukaszem Szumowskim przedstawiał najnowsze informacje na temat walki z epidemią koronawirusa.

Cieszyński był odpowiedzialny m.in. za uruchomienie e-skierowań i e-recept oraz za resortowe zakupy. To właśnie wiceminister podpisał umowę na zakup respiratorów od handlarza bronią, który ostatecznie dostarczył zaledwie 200 z 1241 sztuk sprzętu, na które podpisano umowę. Cieszyński odszedł z ministerstwa w sierpniu i wszystko wskazuje na to, że wkrótce zobaczymy go w nowej roli.

Janusz Cieszyński jako wiceprezydent
Portal tvn24.pl zauważył, że Janusz Cieszyński w sobotę wystąpił podczas konferencji prasowej w Chełmie, gdzie był przedstawiony jako pełnomocnik prezydenta miasta. Jakub Banaszek sprawuje tę funkcję od dwóch lat i jest ściśle związany z PiS. Teraz były wiceminister zdrowia ma zostać wiceprezydentem, co potwierdził w rozmowie z tvn24.pl. Nie przekazał jednak, czym konkretnie ma zajmować się w ratuszu.''

T(eraz) K(ur...a ) My

pis to organizacja mafina ...
to powyżej to tylko potwierdzenie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
8 listopada 2020r. o 21:49
Zarówno solidaruchy , komuchy , AWS owcy , PO wcy dymają zwykłych ludzi .
Oto banalny przykład nr 1/-
Nie jest tajemnicą że ja od kilku lat produkuję autorskie serki " Biżumi " Na jeden wsad potrzeba 10 litrów świeżego mleka krowiego. Aby wykonać 10 takich serków lub jeden kilowy ser żólty.
Teraz do rzeczy --- niech ktoś spróbuje w pobliżu Bolesławca kupić jednorazowo 10 litrów świeżego mleka krowiego / o innym nie wspomnę /
Ludzie przestali hodować krowy , świnie. Kupno na wsi kury na mięso graniczy z cudem.[img=1604868546_20ppnum.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 listopada 2020r. o 21:51
Horus napisał(a):
M21W2 napisał(a): Janusz wróć na ziemię i do tematu .

Protestowałeś , popierałeś protesty , dołączyłeś do odpowiedzialnych za zamykanie granic przed Polakami , za wzrost zakażeń w kraju .


nie pierdziel ...
to twój aferzysta ogłaszał wirusa w odwrocie ...
ludzie uwierzyli idąc do tych oszukańczych wyborów ...
po wyborach wirus wrócił ?
otóż nie ...on nigdy nie odszedł ...

to kolejny twój oszust zapewniał że mamy najlepszą służbę zdrowia w Europie...a dzisiaj karetki stoją w kolejkach przed szpitalami po kilka godzin ,są odsyłane od szpitala do szpitala...

teraz kiedy protesty pokazują moc jaka jest w ludziahz co robi twój pisdzielski nie(rząd)?
za dwa ,trzy dni ogłosi Polskę ''czarną strefą'' tylko po to by w świat nie szły przekazy jak ludzie widzą pisdzielców i ich czarnków ,sasinów i mckwaczów...

a ty teraz niczym pisdzielski urban próbujesz zrzucić winę na ludzi ...

facet...jak ''hołota'' zaprosi cię na swój marsz to pobiegniesz na niego w podskokach ...



Znowu zawalili moi , po kiego diabła posłuchali Budki i jego ekspertów .

Jesienią pandemii nie będzie ogłosił drugi z Twoich .



Co do marszu Niepodległości popieram decyzję Trzaskowskiego i Sądu , zero marszów i protestów w okresie pandemii .

Czemu wypowiadasz się za mnie co ja zrobię .

Ty byłeś , nie powtórzę tej niemądrej decyzji .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
8 listopada 2020r. o 21:57
M21W2 napisał(a):
Horus napisał(a):
M21W2 napisał(a):
Czemu wypowiadasz się za mnie co ja zrobię .



a dlaczego by nie?
ty wypowiadasz się o tym co ja robiłem ...
mnie nie wolno?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
8 listopada 2020r. o 22:13
Przykład nr 2
Praktycznie od powołania samorządów terytorialnych , podatki główne oraz lokalne mnożą się jak myszy na polu.
Mnożą się akcyzy , zezwolenia i opłaty doliczane do działalności gospodarczej bez względu czy firma ma czy nie ma dochodów.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
8 listopada 2020r. o 22:23
a wiesz że Polacy chcą by Golbinowiczowi odebrać Order Orła Białego?
znasz przyczyny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza