Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prawda o protestach

22258
#Horus nieaktywny
9 listopada 2020r. o 23:11
• „Solidarność to porażka Polaków”
Przypomnę jego wcześniejsze prawdy objawione:
• „" Solidarność " organizacja która zapisze się w najnowszej historii Rzeczypospolitej
Jako jej najbardziej niechlubny okres„
• Solidarność dzisiaj może powiedzieć narodowi " GŁUPIO WYSZŁO "
• „Solidarność pożarła , przeżuła i wypluła 10 milionów swoich naiwnych członków. A przy okazji zaprzepaściła szansę na dobrobyt Polaków”
• „Solidarność nigdy nie stanęła w obronie miejsc pracy małych firm ani przeciw ograbianiu przedsiębiorców”
• „Solidarność która NIGDY nie wystąpiła ani nawet nie zasygnalizowała poparcia dla prywatnej przedsiębiorczości oraz NIGDY nie zastrajkowała ani nie wnioskowała o podniesienie do godnego poziomu KWOTY WOLNEJ
• „Solidarność a potem PiS doskonale wpisały się w te odwetowe nastroje.
PZPR królowała 45 lat a jej następczyni / AWS, PiS , PO / solidarność / włada lat 30
Czym dalej tym gorzej.”

i dobrze że powstrzymałeś się od komentarza...

po cholerę tu kolejny ''opozycjonista''

może nie wiemy o tym ale kto wie czy nie powstaje gdzieś teraz kolejne ''dzieło'' zatytułowane ''Moja walka''
wcale by mnie to nie zdziwiło...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Ślazówka niezalogowany
9 listopada 2020r. o 23:15
Horus napisał(a):
M21W2 napisał(a):


:][img=1604955673_n4muk6f.jpg]

Pewnie masz go nad łóżkiem, a obok jaruzel i kiszczak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiała Dynia niezalogowany
9 listopada 2020r. o 23:42
Ja mam Przykurcza, Terleckiego i Suskiego - jaskiniowiec, dobry wybór?

Mam w szufladzie zapasowego bojownika antykomunistę, Piotrowicza. Wyciągam go na ołtarzyk tylko w niedzielę - tylko w niedzielę bo boję się żeby go muchy nie obsskupczyły.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawi Oczar niezalogowany
9 listopada 2020r. o 23:47
~~Kanarkowa Ślazówka napisał(a):
Horus napisał(a):
M21W2 napisał(a):


:][img=1604955673_n4muk6f.jpg]

Pewnie masz go nad łóżkiem, a obok jaruzel i kiszczak

i do poduszki "moja wal..";)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowa Gipsówka niezalogowany
9 listopada 2020r. o 23:50
Katole wystosowali protest przeciw młodym . Nazwali ich lewakami . Niech katole modlą się w swoich kosciółkach i odwalą od ludzi. Jak oni śmią stawiać się ponad reszte,
Może dobrze sie stało i dają pretekst aby ich wreszcie pogonić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15845
#MissWiedzyUczuc nieaktywny
10 listopada 2020r. o 7:34
[img=1604989972_q1vxe1d.jpg]
[img=1604989979_cb41a2n.jpg]



Dopisane 10.11.2020r. o godz. 07:34:

[img=1604990050_psxxfyz.jpg]

kochaj, a będziesz kochany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szaroniebieska Hortensja niezalogowany
10 listopada 2020r. o 19:30
Coś krzykacze-fundamentalisci pod tym postem zamilkli. Wszędzie ich pełno a tu cisza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 listopada 2020r. o 19:38
a co mają napisać?
zaprzeczyć?...;)

jedno z ostatnich wydań L'Osservatore Romano na całą stronę główną zamieściło zdjęcie dziwisza i znamienny w wymowie wielki ,czarny tytuł...

zastanawiające jest to że zrobiono to we włoskim wydaniu a w polskim które wydaje Episkopat zdjęcie jest całkowicie inne ...

napiszę tu tak...kto czyta nie błądzi...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza