Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawda o protestach

14240
M21W2
9 listopada 2020r. o 19:22
Horus napisał(a):
M21W2 napisał(a):
punkt 5/- raczej sianie defetyzmu i budowanie towarzystw wzajemnej adoracji.
Ciekawy punkt , to coś tak jak Ty i Horus ?.


a może ty i twój kumpel ..ten co niedawno cię niezbyt ciekawie nazwał a który ci liże dupe.czkę by zatrzeć złe wrażenie...

no i po jakiego 'h'' do mnie wracasz?
czy coś napisałem do ciebie że mnie tu wspominasz?

po co robisz?
by za jakąś chwilę lamentować że znowu jadę po tej twojej ''s'' i samym tobie ?

a wierz mi ...będę to robił jak nadal będziesz mnie zaczepiał na dodatek kłamiąc jak wczoraj....o tym spotkaniu u Przemka u którego nie powiedziałem ci wprost co myślę o twojej ''s''

a myślę źle...;)


Jak nie wspomnieć omnibusa celebryty , muszę dać tobie szanse na napisanie oklepanych formułek .
Uwielbiam to czytać . Proszę o więcej , z góry dziękuję .


Dopisane 09.11.2020r. o godz. 19:22:

PanieM , wstydzisz się swojej przeszłości związanej z Palikotem , czy zabolało perfidne kłamstwo , nie kłam lub udowodnij że piszesz prawdę , zawsze przeproszę , nawet dużymi literami .

Lizus Horus może Tobie pomóc udowodnić że Caritas nie pomaga ateistom .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowy Bratek niezalogowany
9 listopada 2020r. o 19:33
Lucek ,napisz jak to razem z Rydzykiem stocznie uratowaliście .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
9 listopada 2020r. o 19:55
Przed rokiem 2010 prowadziłem politycznego bloga " przyjazne państwo " w którym krytykowałem postępowanie Polskich władz . Partyjny system rządzenia , uwłaszczanie się na publicznym majątku , rozwalanie gospodarki itp.
Wtedy pojawia się propozycja Janusza Palikota na inne państwo. Państwo wolne od wad o których pisałem. Z 10 postulatów Palikota na pierwszym kongresie 6 było identycznych z moimi a pozostałe nie kłóciły się z moim poglądem na sprawy gospodarcze.
Niestety Palikot co innego mówił nam swoim a co innego w tv wywiadach.
Tam tylko geje , marihuana , krzyże.
Minęło 10 lat nie ma w polityce Palikota a ja mam dalej te same poglądy.
Wtedy Polaków i Polskę okradało PO / przed nim LSD I AWS / a dzisiaj jeszcze bardziej PiS PRZY WSPARCIU SOLIDARNOŚCI I KOŚCIOŁA.
Nie ma powodu abym musiał się wstydzić okresu aktywności politycznej.
Wtedy atakowali mnie działacze PO a dzisiaj PiS. Cały ten okres nie wnosił do mego życia żadnych bonusów materialnych.
Co do solidarności to od czasu AWS poczułem niesmak. Zamiast swoją siłą pilnować zdobyczy ludzi pracy zajęli się polityką i układami z władzą i kościołem. Solidarność od początku była stroną walki politycznej i sprzymierzeńcem kleru. Zwalczała wtedy system mono partyjny aby zaraz po nim pomagać w założeniu takiego samego.
Przypominam -- SOLIDARNOŚĆ NIGDY NIE WYSTĄPIŁA O UREGULOWANIE PRAWIDŁOWYCH STOSUNKÓW POMIĘDZY PRACODAWCAMI , PRACOWNIKAMI A SKARBEM PASTWA.
Była zawsze stronnicza pro państwowa i roszczeniowa.
Dzisiaj nie mają nic do zaoferowania i coraz mniej do wzięcia wraz z rządem PiS.
Pozostało szukanie sztucznego wroga i wywoływanie wojny Polsko Polskiej.
Brak sensownej kwoty wolnej dla ludzi pracy , bezsensowne rozdawnictwo.
Brak programu gospodarczego. Wyraźna wrogość do przedsiębiorczości. Brak woli do tworzenia silnej klasy średniej.
[img=1604948111_m8rjpsk.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 listopada 2020r. o 20:23
M21W2 napisał(a):
Horus napisał(a):
M21W2 napisał(a):
punkt 5/- raczej sianie defetyzmu i budowanie towarzystw wzajemnej adoracji.
Ciekawy punkt , to coś tak jak Ty i Horus ?.


a może ty i twój kumpel ..ten co niedawno cię niezbyt ciekawie nazwał a który ci liże dupe.czkę by zatrzeć złe wrażenie...

no i po jakiego 'h'' do mnie wracasz?
czy coś napisałem do ciebie że mnie tu wspominasz?

po co robisz?
by za jakąś chwilę lamentować że znowu jadę po tej twojej ''s'' i samym tobie ?

a wierz mi ...będę to robił jak nadal będziesz mnie zaczepiał na dodatek kłamiąc jak wczoraj....o tym spotkaniu u Przemka u którego nie powiedziałem ci wprost co myślę o twojej ''s''

a myślę źle...;)




Lizus Horus może Tobie pomóc udowodnić że Caritas nie pomaga ateistom .


nadal do mnie wracasz...
odpowiedz po co...
potrafisz?

i nie pisz mi tutaj że podlizuję się Przemkowi bo nie muszę tego robić ...
poznałem go, polubiłem ...
ciebie poznałem i nie polubiłem ...
proste...ale dla ciebie zbyt trudne do ogarnięcia...

więc co tu jęczysz o jakimś podlizywaniu?

ty patrz na swojego kolesia co teraz liże ci dupe.czkę wręcz z uwielbieniem ...
a ty takich lubisz...hahaha

a tu popatrz ...taki ja pisze ci wprost jakim cię widzi...
takich jak ja ty nie lubisz i nikogo takiego nie polubisz ...ty lubisz wazeliniarzy ,lubisz takich którzy uwierzą w twoją własną ''legende'' i twoje pierdoły jakie wypisujesz o ''s'' która jest obecnie zardzewiałym wrakiem czegoś co kiedyś było czymś co zjednoczyło ludzi a których ta twoja ''s'' wysterowała ...
takimi jak ty manipuluje do dzisiaj ...
dzisiaj powinieneś dziękować Wałęsie ...to w pewnym sensie na jego postaci ,na jego nazwisku masz szansę by dzisiaj tu ''istnieć''


tak oszołomie ...ja potrafię ci udowodnić że sprawami oszustw Caritasu zajmuje się CBA...potrafię ci pisać o przekrętach tych których dzisiaj popierasz z lubieżnością liżąc im rowki...:]

co tam z pomnikiem pedofila jankowskiego?
przecież twój duda obiecywał że pomnik wróci na miejsce...
wrócił?


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 listopada 2020r. o 20:52
No ładny elaborat Przemo , ale kiedy mówiłem Ci , że Paligłup to systemowa ściema , nie chciałeś słuchać . Z resztą Twój kumpel ateista Janusz też Ci o tym mówił swego czasu ... ale Lucjan ma rację ... z Was dwóch Ciebie bardziej akceptuję , bo masz odwagę podpisywać się pod własnymi przekonaniami ... a pamiętasz Przemo , jak publicznie nazwałem Cię politykierem , a Janusz Twój kumpel śmiał się przez tydzień ? :D

Ale jak usłyszałem od Ciebie " szperdalaj " ... to ja się śmiałem przez tydzień :D

Przemo tym nieszczęśliwym krajem od transformacji ustrojowej rządzi żydobanksterka , a demokracja to ściema dla pustaków . Ani Lucjan , ani Ty nic nie mogliście zrobić , ale dzisiaj możecie ... łączyć Ludzi :)

Może Lucjan zrezygnuje trochę z etosu Solidarności , a Ty Przemo zaczniesz trochę wierzyć ? :)

Cuda się zdarzają :) Dobrej nocy Wam życzę ... i Tobie Głupia Papugo :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 listopada 2020r. o 21:26
~~Malachitowy Bratek napisał(a): Lucek ,napisz jak to razem z Rydzykiem stocznie uratowaliście .


:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 listopada 2020r. o 21:33
Horus napisał(a):
~~Malachitowy Bratek napisał(a): Lucek ,napisz jak to razem z Rydzykiem stocznie uratowaliście .


:]


No i dlaczego mam sądzić , że to nie ty piałeś Głupia Papugo jako Malachitowy Bratek ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 listopada 2020r. o 21:44
jeśli już to ...''dlaczego mam NIE sądzić''

wytłumaczenie jest bardzo proste ...boś dureń...:]

wczoraj ci ktoś napisał że ''masz omamy''

ale to normalne jak ktoś tkwi w oparach wódy...

po raz kolejny pytam ...
po co mnie zaczepiasz?
poczytałeś coś kmiocie o Rousseau ?
on tak jak ty ... niby filozofował , wszystkich pouczał a własne dzieciaki -a miał ich sporo -oddał do przytułku...
a co z Volterem ?...za trudny do zrozumienia dla ciebie?
Platon?
Konfucjusz?

słyszałeś o nich?

rozumiem ..ty wolisz oszustów w typie ''michalkiewiczów''...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.