Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawda o protestach

14240
M21W2
9 listopada 2020r. o 21:53
Horusie trujesz jak wynajęty , nie wierzę że obaj z Przemkiem nie rozumiecie co się wydarzyło po 1989 r. , mało tego żyliście w okresie przemian gdzie byliście " bohaterowie " krytykanci , aż tak wam trudno zrozumieć o czym pisał wam Len , Kościół to ludzie z wadami i zaletami , Solidarność to też ludzie z wadami i zaletami .
Dyskutujmy ale nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora .
Czy aż tak wam trudno zrozumieć że po wprowadzeniu stanu wojennego , wojsko i bezpieka rozbiła Solidarność .
Po okrągłym stole niewielka część byłych członków wznowiła działalność związkową , wiodącym związkiem był OPZZ .
Pozostała zdecydowana większość związana z Solidarnością rozpoczęła działalność polityczną tworząc setki przeróżnych partii .
To ta większość z postkomunistami jest odpowiedzialna za to co działo się Polsce .
Teraz jest też mała rewolucja , Ty Horusie Ty Przemku macie okazję zdecydowanie i czynnie włączyć się , walka jest o to co wam pasuje , zmiany systemowe , kulturowe , wyłonili się przywódcy , niczym się nie różnicie od Lempard .
Nami młodymi ludźmi z zapałem do walki o inną Polskę kierowali starsi działacze , w waszym wieku a nawet starsi .
Staliście z boku wtedy , stoicie i obecnie , krytykanctwo w stosunku do tych co coś robili najlepiej jak mogli i potrafili stawia was obu w gronie żałosnych płaczków .
To politycy partii rządzących mieli wszelkie instrumenty aby tworzyć przyjazne społeczeństwu prawo , mało liczne Związki nawet jak protestowały nie miały żadnych szans z tymi co dysponowali milicją i ich narzędziami do walki ze związkowcami .
Przemku jak piszesz krytyczne komentarze wymieniasz partie rządzące chce się czytać , jak obarczasz winą związki stajesz się delikatnie mówiąc śmieszny .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 listopada 2020r. o 22:01
M21W2 napisał(a):


:][img=1604955673_n4muk6f.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Butelkowe Przymiotno niezalogowany
9 listopada 2020r. o 22:21
Mazurek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawi Oczar niezalogowany
9 listopada 2020r. o 22:26
To jeszcze raz: - "wart Pac pałaca..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
9 listopada 2020r. o 22:27
M21W2 napisał(a): Horusie trujesz jak wynajęty , nie wierzę że obaj z Przemkiem nie rozumiecie co się wydarzyło po 1989 r. , mało tego żyliście w okresie przemian gdzie byliście " bohaterowie " krytykanci , aż tak wam trudno zrozumieć o czym pisał wam Len , Kościół to ludzie z wadami ..............

Przemku jak piszesz krytyczne komentarze wymieniasz partie rządzące chce się czytać , jak obarczasz winą związki stajesz się delikatnie mówiąc śmieszny .


W 89 roku miałem już troje dzieci . Prowadziłem firmę i zaczynałem budowę swego domu w którym byłeś.
Nikt nigdy ani wcześniej ani potem nic nam nie dał Pod koniec 89 roku wzięliśmy kredyt oprocentowany 72 . Potem plan Balcerowicza i takie tam.
Sądzisz że miałem wtedy zajmować się polityką lub co gorsza związkami które domagały się uwalenia tzw " prywaciarzy "
Wcześniej pracowałem w państwowej firmie a po godzinach otworzyłem LEGALNĄ /tak mi się wydawało / działalność gospodarczą. Była niestety jeszcze zmierzchowa komuna. Moja szefowa doniosła do skarbówki że prowadzę działalność prywaciarską bez zgody zakładu pracy . Bez jej zgody.Dowalili mi taki domiar że wszystko co zarobiłem w tej państwowej pracy poszło na karę. Nikt nie pytał co będziemy jedli i czym zapłacimy za wynajem mieszkania.
Więc Ty Lucek mnie nie pouczaj jak żyć. Od 1989 roku pracuje sam na siebie i wszystko co mam zawdzięczam sobie i żonie. Wychowaliśmy i wykształciliśmy czworo dzieci . Dzisiaj mam pięciu wnuków. Solidarność to porażka Polaków.
Chcesz być religijny to Twoja sprawa ale módlcie się na swój koszt. Nie wpieprzajcie się w życie innych a oni Wam dadzą spokój.Kto Wam dał prawo do decydowania co mają robić i w co wierzyć inni ludzie ?Masz swego boga to go szanuj.[img=1604957270_bhuktas.png]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawi Oczar niezalogowany
9 listopada 2020r. o 22:29
Pa(ja)c opublikował wizerunek swojego "mistrza"...:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawi Oczar niezalogowany
9 listopada 2020r. o 22:56
PanM napisał(a):
M21W2 napisał(a): Horusie trujesz jak wynajęty , nie wierzę że obaj z Przemkiem nie rozumiecie co się wydarzyło po 1989 r. , mało tego żyliście w okresie przemian gdzie byliście " bohaterowie " krytykanci , aż tak wam trudno zrozumieć o czym pisał wam Len , Kościół to ludzie z wadami ..............

Przemku jak piszesz krytyczne komentarze wymieniasz partie rządzące chce się czytać , jak obarczasz winą związki stajesz się delikatnie mówiąc śmieszny .


W 89 roku miałem już troje dzieci . Prowadziłem firmę i zaczynałem budowę swego domu w którym byłeś.
Nikt nigdy ani wcześniej ani potem nic nam nie dał Pod koniec 89 roku wzięliśmy kredyt oprocentowany 72 . Potem plan Balcerowicza i takie tam.
Sądzisz że miałem wtedy zajmować się polityką lub co gorsza związkami które domagały się uwalenia tzw " prywaciarzy "
Wcześniej pracowałem w państwowej firmie a po godzinach otworzyłem LEGALNĄ /tak mi się wydawało / działalność gospodarczą. Była niestety jeszcze zmierzchowa komuna. Moja szefowa doniosła do skarbówki że prowadzę działalność prywaciarską bez zgody zakładu pracy . Bez jej zgody.Dowalili mi taki domiar że wszystko co zarobiłem w tej państwowej pracy poszło na karę. Nikt nie pytał co będziemy jedli i czym zapłacimy za wynajem mieszkania.
Więc Ty Lucek mnie nie pouczaj jak żyć. Od 1989 roku pracuje sam na siebie i wszystko co mam zawdzięczam sobie i żonie. Wychowaliśmy i wykształciliśmy czworo dzieci . Dzisiaj mam pięciu wnuków. Solidarność to porażka Polaków.
Chcesz być religijny to Twoja sprawa ale módlcie się na swój koszt. Nie wpieprzajcie się w życie innych a oni Wam dadzą spokój.Kto Wam dał prawo do decydowania co mają robić i w co wierzyć inni ludzie ?Masz swego boga to go szanuj.[img=1604957270_bhuktas.png]


PanM znowu obwieszcza z maniakalnym uporem:
• „Solidarność to porażka Polaków”
Przypomnę jego wcześniejsze prawdy objawione:
• „" Solidarność " organizacja która zapisze się w najnowszej historii Rzeczypospolitej
Jako jej najbardziej niechlubny okres„
• Solidarność dzisiaj może powiedzieć narodowi " GŁUPIO WYSZŁO " !!
• „Solidarność pożarła , przeżuła i wypluła 10 milionów swoich naiwnych członków. A przy okazji zaprzepaściła szansę na dobrobyt Polaków”
• „Solidarność nigdy nie stanęła w obronie miejsc pracy małych firm ani przeciw ograbianiu przedsiębiorców”
• „Solidarność która NIGDY nie wystąpiła ani nawet nie zasygnalizowała poparcia dla prywatnej przedsiębiorczości oraz NIGDY nie zastrajkowała ani nie wnioskowała o podniesienie do godnego poziomu KWOTY WOLNEJ
• „Solidarność a potem PiS doskonale wpisały się w te odwetowe nastroje.
PZPR królowała 45 lat a jej następczyni / AWS, PiS , PO / solidarność / włada lat 30
Czym dalej tym gorzej.”
Pozostawię to bez komentarza. Spytam jedynie czy to nie maniakalna obsesja, organiczna niechęć przeplatająca się z nienawiścią…?? Jeśli nie, to co??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawi Oczar niezalogowany
9 listopada 2020r. o 23:00
ad Anonim - Zimowit oczekujący na zarejestrowanie konta na Bolec.Info ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza