Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Testy tylko ze skierowaniem
~Pistacjowy Rannik niezalogowany
4 listopada 2020r. o 17:39
Powiedziała bym co myślę o pseudo pandemii, ale szkoda słów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Lnica niezalogowany
4 listopada 2020r. o 19:09
~~Morska Cebula napisał(a):
~Bursztynowy Rozchodnik napisał(a): "wiarygodne także po kilku dniach" ? Raczej od samego początku niewiarygodne.Brzydzę się ludźmi którzy podkręcają tą pseudo epidemię




to nie jest pseudo pandemia , skoro się nie znasz i masz sieczkę w glowie to nie wypowiadaj na forum swoich idiotymzow tylko sie zastanow i obys nigdy nie byl ofiara tej pandemii...bo takich cwaniakow ,ktorzy uwazali tak samo jak ty juz bylo troche..i co??? o dziwo zmienili zdanie, bo wirus nie zle po nich pojechal...


Ile osób zmarło z powodu wirusa? Znasz kogoś? Ja znam takich co umarli bo nigdzie nie mogą się dostać, bo wlewy im są ciągle przesuwane, operacje na które czekali latami nie dochodzą do skutku. Nie widzisz, że ktoś sobie robi niezły biznes na wirusie. Zobacz co się dzieje z przedsiębiorcami, myślisz, że wszystkie kebaby się utrzymają. Wirus jest ale nie jest on tak groźny jak to co grupa przy władzy robi z obywatelami. Zobacz w marketach z zagranicznym kapitałem nie ma wirusa. Niedługo i to na twoich oczach okaże się, że nie będzie już małych i średnich POLSKICH firm. I spełni się proroctwo PREMIERA. Lubisz ryż? Ja wolę ziemniaki. OBUDŹ SIĘ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Herbaciana Maciejka niezalogowany
4 listopada 2020r. o 22:20
Zgadzam się w 100 %!!!!!!! Ktoś wkoncu prawdę napisał!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Żywotnikowiec niezalogowany
5 listopada 2020r. o 11:57
Czy ktoś mógłby napisać kiedy dostał wynik - po ilu dniach? Ja czekam już 9 dni. Jutro ostatni dzień kwarantanny a wyniku brak :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszary Grab niezalogowany
5 listopada 2020r. o 21:02
Laboratorium podkręca tempo! Już udało się osiągnąć 50% skuteczności, a maja cel chyba 120%. Niedługo na 1000 testów będzie 1200 zakażonych!
Warto stawiać sobie ambitne cele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza