Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
24 maja 2023r. o 23:56
https://wiadomosci.wp.pl/rzad-chce-zacierac-slady-po-pegasusie-chodzi-o-cos-zupelnie-innego-6901229966252928a

Duda jest odpowiedzialny za ułaskawienie przestępcòe kaminskiego i wąsika a ci podsłuchiwali opozycję w czasie wyborów! Wnioski są jasne !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
25 maja 2023r. o 7:45
Jan o czereśniach to już nie pisze:) .....dzięki Janie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowa Kanna niezalogowany
25 maja 2023r. o 8:21
~~Falkonetti napisał(a): fasolka szparagowa bagatelka...50 zł/kg...;D

dzień dobry Polsko...

Sadurskiej takie ceny nie wzruszają przy zarobkach ponad 2 miliony rocznie to 50 zł można płacić za jedną fasolkę.kiedy te pisowskie szmaty wyzdychają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
25 maja 2023r. o 8:49
Jan rzuca fasolke jak kiełbase albo chleb, a przecież szczaw ma za darmo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 maja 2023r. o 15:16
~~Falkonetti napisał(a): papryka czerwona potaniała!!!!!!
pomidor malinowy niestety podrożał a truskaweczki utrzymują cenę ...

mój ulubiony chlebuś też ...

to też sukces piSSdzielców? ;D



Cena hurtowa truskawek w ciągu dwóch tygodni spadła z 28 - 34 zł za kg . do 12 - 17 zł za kg .
To taki mały drobiazg którego nie zauważyłeś .

Węgiel nadal po 5 tyś / tonę , chleb po 20- 30 zł a paliwo ponad 10 zł za litr .
Przestań " Tuskować ".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falkonetti niezalogowany
25 maja 2023r. o 15:34
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Falkonetti napisał(a): papryka czerwona potaniała!!!!!!
pomidor malinowy niestety podrożał a truskaweczki utrzymują cenę ...

mój ulubiony chlebuś też ...

to też sukces piSSdzielców? ;D



Cena hurtowa truskawek w ciągu dwóch tygodni spadła z 28 - 34 zł za kg . do 12 - 17 zł za kg .
To taki mały drobiazg którego nie zauważyłeś .

Węgiel nadal po 5 tyś / tonę , chleb po 20- 30 zł a paliwo ponad 10 zł za litr .
Przestań " Tuskować ".

no właśnie Lucjan...
''drobiazg '' którego i ty nie zauważyłeś ale piszesz że cena hurtowa spadła...
a skoro spadła to dlaczego truskawki dzisiaj rano pod jednym z moich ulubionych marketów (no co ja zrobię że akurat niemiecki :D ) nadal utrzymują dawną cenę ?

nie wiem jak z węglem i chlebem bo nie wiem od kogo bierzesz...ale rano tankowałem na BP po 6.12 złocisza...
tanie bo chyba ''ruskie'' :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 maja 2023r. o 15:53
~~Falkonetti napisał(a): no właśnie Lucjan...
''drobiazg '' którego i ty nie zauważyłeś ale piszesz że cena hurtowa spadła...
a skoro spadła to dlaczego truskawki dzisiaj rano pod jednym z moich ulubionych marketów

~~Falkonetti napisał(a): no właśnie Lucjan...
''drobiazg '' którego i ty nie zauważyłeś ale piszesz że cena hurtowa spadła...
a skoro spadła to dlaczego truskawki dzisiaj rano pod jednym z moich ulubionych marketów



Spytaj sprzedawcę , handlarza .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falkonetti niezalogowany
25 maja 2023r. o 16:05
Lucjan ...po co?
wczoraj pojechaliśmy do znajomego do Warty i wierz mi lub nie ale zebraliśmy sobie pełną łubiankę prosto z pola i za free zachowując jednak pewną zasadę stosowaną od kilku lat...
więc po co mi jakiś handlarz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza