Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bogdan Nowak o paradzie Teatru Glina Da: Podaję rękę, żeby podziękować, że było tak pięknie
~~Jasnoturkusowa Kalia niezalogowany
10 września 2024r. o 23:15
Powiatowy mim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowa Dynia niezalogowany
11 września 2024r. o 5:06
~~Krystyna napisał(a): Pokora??? Bardziej cenię szczerość, a taki właśnie jest Boguś. Jego twórczość wypływa z serca i jak każdy artysta chce być dostrzeżony i doceniony. Miałam to szczęście poznać wielu wspaniałych artystów, którzy po koncercie byli szczęśliwi, że publiczność doceniła ich talent owacjami na stojąco. Tego artysta potrzebuje najbardziej, pieniądze są sprawą drugorzędną.

Z tego co mi wiadomo, to Redakcja Bolec.info zaprosiła do swojego studia.

Aż się wzruszyłam. Potem ogarnęły mnie mdłości. Przestańcie już z tym mydleniem nikt nie chce tego słuchać, szacunek już dawno stracony.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafitowa Acidantera niezalogowany
11 września 2024r. o 17:44
Redakcja zaprasza tylko tych z tej samej gliny a nie co są wyjęte z zebra Adama???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~szarlotka niezalogowany
11 września 2024r. o 17:46
Bogus niezły z ciebie gagatek jak to.. żona? - wytrzymuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Firletka niezalogowany
11 września 2024r. o 21:07
~~rydz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rudożółty Kokornak napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Błękitnozielona Surfinia napisał(a): lepiej zajmijcie się prowadzenie hotelu słabe opinie macie coś ostatnio....

Wygwizdała nie pierdziel co? :)

Jaki hotel? - to będę omijac

Hotel Ambasada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Firletka niezalogowany
11 września 2024r. o 21:14
Za takie pieniądze to i ja mogę zostać artysta, a jak dopłaca to nawet i mimen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Firletka niezalogowany
11 września 2024r. o 21:19
Myślę, że chęc Romana aby była zorganizowana tegoroczna impreza Nowaka było zagraniem celowym. Była to jubileuszowa 30 Parada więc prezydent chciał się pokazać jak z najlepszej strony, ale niestety mu to nie wyszło
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Firletka niezalogowany
11 września 2024r. o 21:26
~~Jasnoturkusowa Kalia napisał(a): Powiatowy mim

Cyrk pojechał a klaun został
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza