Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Odznaczenia niezalogowany
26 maja 2023r. o 9:45
Skoro jest tak do doopy to za co urzędnicy dostają medale ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
26 maja 2023r. o 12:28
Dobrze że wpadłeś:) to kiedy postawisz ten koszyk Bubiemu no wiesz za ten zakład?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falkonetti niezalogowany
26 maja 2023r. o 12:43
wy robicie między soba durne ''zakłady'' a ja mam ponosić koszty?
a poszli wy w ...
wiecie gdzie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
26 maja 2023r. o 13:00
~~Falkonetti napisał(a): wy robicie między soba durne ''zakłady'' a ja mam ponosić koszty?
a poszli wy w ...
wiecie gdzie...;D

Tylko nie durne. A ty kim jesteś żeby na krzywy ryj bywać na pikniku ? Powiem gajowemu to cie naprostuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falkonetti niezalogowany
26 maja 2023r. o 13:20
nie na ''krzywy ryj'' bo zawsze zabieram sobie jedno piwo...bezalkoholowe...;D

jedno i małe ...0,33 l bo po 0,5 l zaczynam śpiewać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cha cha cha cha niezalogowany
26 maja 2023r. o 13:38
~~Falkonetti napisał(a): nie na ''krzywy ryj'' bo zawsze zabieram sobie jedno piwo...bezalkoholowe...;D

jedno i małe ...0,33 l bo po 0,5 l zaczynam śpiewać...

Bezalkoholowe to wiesz gdzie możesz zabierać. Tam gdzie się spotykasz z koleżkami. Tam chyba sam nie piłeś ? Tu jest piknik i musisz pamięta o misiach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
26 maja 2023r. o 14:18
Bubu lubi truskawki, to tak dla pamięci:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falkonetti niezalogowany
26 maja 2023r. o 14:19
~~Cha cha cha cha napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Falkonetti napisał(a): nie na ''krzywy ryj'' bo zawsze zabieram sobie jedno piwo...bezalkoholowe...;D

jedno i małe ...0,33 l bo po 0,5 l zaczynam śpiewać...

Bezalkoholowe to wiesz gdzie możesz zabierać. Tam gdzie się spotykasz z koleżkami. Tam chyba sam nie piłeś ? Tu jest piknik i musisz pamięta o misiach.


zaraz ,zaraz...znajomy to jeszcze daleka droga do koleżki...
pierwszy etap to weryfikacja później okres próbny i tak szczebelek po szczebelku...
a wy' 'misie'' nie tylko nie koledzy a nawet nie znajomi...

i nie liczcie na to ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza