Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Porady prawne
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
26 maja 2023r. o 21:38
https://twitter.com/JanGrabiec/status/1662131427603783682


Ten bandzior będzie siedział
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stan niezalogowany
26 maja 2023r. o 21:49
Ten u góry, znaczy ten wyżej, znaczy sie ten od góry , to znaczy się Borys? On tu pisze na forum?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
26 maja 2023r. o 21:50
Tak jak pisałem
" Jestem lepszy od Piotra Romana "
Uroczystości , rocznice , iventy powinny być z mieszkańcami a nie dla mieszkańców.
To zdarzenia mające na celu utrwalić wkład suwerena w dążenie do budowanie lepszej przyszłości.
A co my tu mamy?
Tani / finansowo drogi / prowincjonalny wyszynk artystycznej tandety. Aby motłoch miał podkład muzyczny do podrygiwania. Bezpartyjny festiwal kiczu. Festiwal panowania ratusza nad po pierwsze mieszkańcami.
Akt dominacji adminów nad plebsem. Módlcie się a my zrobimy swoje czy wam się podoba czy nie.
Brawo wy.....

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yebać pisowskie k niezalogowany
26 maja 2023r. o 21:51
https://fakty.tvn24.pl/zobacz-fakty/lex-tusk-zrobimy-wszystko-aby-ta-palka-polityczna-na-koncu-uderzyla-tych-co-tak-haniebna-bronia-walcza-7146461

żoliborski kanalia i nierób
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pytanie 2 niezalogowany
26 maja 2023r. o 21:52
~~pisowskie rozbiory Polski napisał(a): https://twitter.com/JanGrabiec/status/1662131427603783682


Ten bandzior będzie siedział


Grabiec?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
26 maja 2023r. o 21:55
PanM napisał(a): Tak jak pisałem
" Jestem lepszy od Piotra Romana "
Uroczystości , rocznice , iventy powinny być z mieszkańcami a nie dla mieszkańców.
To zdarzenia mające na celu utrwalić wkład suwerena w dążenie do budowanie lepszej przyszłości.
A co my tu mamy?
Tani / finansowo drogi / prowincjonalny wyszynk artystycznej tandety. Aby motłoch miał podkład muzyczny do podrygiwania. Bezpartyjny festiwal kiczu. Festiwal panowania ratusza nad po pierwsze mieszkańcami.
Akt dominacji adminów nad plebsem. Módlcie się a my zrobimy swoje czy wam się podoba czy nie.
Brawo wy.....


Panie może by pan Jana przekonał żeby Bubiemu koszyka postawił za przegrany zakład bo ja już do onego nie mam zdrowia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bandyci będą siedzieć niezalogowany
26 maja 2023r. o 21:56
https://wiadomosci.wp.pl/nowelizacja-ustawy-o-tk-w-sejmie-trwa-debata-nad-projektem-6902153539365536a

Bandyci !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
26 maja 2023r. o 21:58
~~Yogi napisał(a):
Ktoś napisał:

Panie może by pan Jana przekonał żeby Bubiemu koszyka postawił za przegrany zakład bo ja już do onego nie mam zdrowia.

Wolę sponsorować koszyczki i miód dla misiów plus flaszkę gajowemu. / Z ZAGRYCHĄ /

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.