Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Kobaltowa Rogownica niezalogowany
3 lipca 2023r. o 11:39
Nie wiedziałem że z Donalda Tuska taki RASISTA .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowy Pierwiosnek niezalogowany
3 lipca 2023r. o 13:02
~~Kobaltowa Rogownica napisał(a): Nie wiedziałem że z Donalda Tuska taki RASISTA .


Pod tym względem nikt nie prześcignie pisdzielców !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Milionera Donald TUSK niezalogowany
3 lipca 2023r. o 13:03
Jak już okazało się że Donald jest RASISTA to Janusz pewnie jest Rycerzem Maryi Panny Królowej Polski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwony Rokitnik niezalogowany
3 lipca 2023r. o 13:04
~~Brunatnożółta Maciejka napisał(a): I żeby tego Tuska szlad trafił.


Szkoda by go coś trafiło. Z nim jest śmieszniej. A
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Emerytka z Żeliszowa niezalogowany
3 lipca 2023r. o 13:10
~~Lucjan z Ocic napisał(a): Czy ktoś mi wskaże choćby jedną istotną różnicę programową między PiSem a NSDAP? Ja nie widzę żadnej. Ta sama gebelsowska propaganda, przekupywanie ludzi socjalem, bezkarność reżimowych funkcjonariuszy, narodowa megalomania, udawana religijność, PiSie konwencje wypisz wymaluj zjazdy nazistów w Norymberdze, kult kulawego wodza, zawłaszczanie mediów, szykany wobec obcych, naziści za wszystko winili Ligę Narodów, PiS za wszystko wini Unię. Odrażające kreatury .


Aleś znalazł porównanie. Gdyby tak było to Donaldinio i inne partyjki nigdy nie dojdą do władzy. Nawet byłyby rozwiązane, tak jak to się stało w Niemczech po 1933 r.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Idi ty na xuj niezalogowany
3 lipca 2023r. o 13:30
~~Milionera Donald TUSK napisał(a): Jak już okazało się że Donald jest RASISTA to Janusz pewnie jest Rycerzem Maryi Panny Królowej Polski.

A ty syn ruskiego TiRowca, niepokalanie poczęty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janusz ruski pachołek niezalogowany
3 lipca 2023r. o 13:33
Masz rację, Idy ty na xuj niemiecki psie tusku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Boston niezalogowany
3 lipca 2023r. o 13:38
No jest decyzja . Wybory i referendum tego samego dnia . Będzie tak 42% PIS i 75 % sprzeciw wobec emigrantów . Mogę się założyć o 1000 zł .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Porady prawne