Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~wystarczy nie kraść niezalogowany
5 lipca 2023r. o 17:51
Dziadu żyw , powłóczy jeszcze kulasami ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
5 lipca 2023r. o 20:01
https://www.money.pl/gielda/gpw-walka-frakcji-pis-w-pko-bp-bank-mial-zatrudnic-150-nowych-dyrektorow-bez-cv-6916269899266848a.html

Bandytyzm ala glapa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wina Tuska niezalogowany
6 lipca 2023r. o 5:38
Biedny Jaruś, zły Tusk wytrącił mu z rąk patyczek a właściwie wyrwał i wsadził mu go w dupę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Sit niezalogowany
6 lipca 2023r. o 8:56
https://wolnemedia.net/os-destabilizacji-os-globalizacji/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zdrajca kaczor niezalogowany
6 lipca 2023r. o 9:56
Przez przypadek włączyłem TVP INFO. Tego się nie da oglądać! Same podłe ku#wy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwony Rozchodnik niezalogowany
6 lipca 2023r. o 10:42
Ten portal to porażka napisałem post nie obrażający nikogo tylko spytałem ile razy PiS przez 8 lat zorganizował referendum gdzie pytał się narodu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwony Rozchodnik niezalogowany
6 lipca 2023r. o 10:44
~~Szkarłatnoczerwony Rozchodnik napisał(a): Ten portal to porażka napisałem post nie obrażający nikogo tylko spytałem ile razy PiS przez 8 lat zorganizował referendum gdzie pytał się narodu .

Oczywiście post się nie ukazał bo został przesłany do moderacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zdzichu niezalogowany
6 lipca 2023r. o 13:17
Polska naruszyła prawo do rzetelnego procesu Igora Tuleyi (w zakresie uchylenia immunitetu), prawo do życia prywatnego oraz wolność ekspresji skarżącego. Polska ma zapłacić sędziemu 36 tys. euro zadośćuczynienia — przekazał ETPCz w swoim wyroku.

DLACZEGO POLSKA A NIE KULAWY KARAKAN ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Porady prawne