Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~ciepły Jarek niezalogowany
22 lipca 2023r. o 16:25
~~zimny Lech napisał(a): „Każdy kto będzie próbował zmienić miejsce lądowania prezydenckiego samolotu zostanie oskarżony o utrudnianie prezydentowi RP sprawowanie władzy” Jarosław Kaczyński.
,,Ja i moja kancelaria przygotujemy wizytę w Smoleńsku.Tusk i rząd mają się do tej wizyty nie wtrącać" Lech Kaczyński

dobrze piszesz ''zimny Lechu''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wystarczy nie kraść niezalogowany
22 lipca 2023r. o 18:11
Mojej żonie śniło się że jest w ciąży . Gdy ją obudziłem wrzasnęła ,, przerwałeś ciążę , muszę to na milicję zgłosić'' !!!
Klęknij, zakasłaj i rozbieraj się , odpowiedziałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółty Fiołek niezalogowany
22 lipca 2023r. o 18:21
~~wystarczy nie kraść napisał(a): Mojej żonie śniło się że jest w ciąży . Gdy ją obudziłem wrzasnęła ,, przerwałeś ciążę , muszę to na milicję zgłosić'' !!!
Klęknij, zakasłaj i rozbieraj się , odpowiedziałem.


Nie trzeba komentarza na wpis starego SB-ka
„Milicja” ci się marzy …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowa Brzoza niezalogowany
22 lipca 2023r. o 18:22
https://www.o2.pl/informacje/kim-jest-joanna-z-krakowa-w-internecie-az-huczy-od-komentarzy-6922259710347904a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatny Wiciokrzew niezalogowany
22 lipca 2023r. o 18:48
Dobra co tam słychać u naszej gwiazdy TVN-U Ourwy zwanej Joanna . Janusz to jest idealna kobieta/ mężczyzna dla Ciebie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lepiej niezalogowany
22 lipca 2023r. o 18:50
~~brudna pała napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szarożółty Fiołek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~wystarczy nie kraść napisał(a): Mojej żonie śniło się że jest w ciąży . Gdy ją obudziłem wrzasnęła ,, przerwałeś ciążę , muszę to na milicję zgłosić'' !!!
Klęknij, zakasłaj i rozbieraj się , odpowiedziałem.


Nie trzeba komentarza na wpis starego SB-ka
„Milicja” ci się marzy …


To na xuj się tu udzielasz ?

Na xuj to jest taki kondom jak ty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zboczeniec z TVN-U niezalogowany
23 lipca 2023r. o 2:32
A tym czasem we Włoszech ,w konkursie wyborów Miss mogą startować tylko kobiety które są kibietami od urodzenia . Skandal CZEBA, CZEBA to zgłosić do Parlamentu Europejskiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Centralny kryminał dla pisowców niezalogowany
23 lipca 2023r. o 5:40
https://fakty.tvn24.pl/fakty-po-poludniu/maz-jadwigi-emilewicz-w-radzie-nadzorczej-orlen-asfalt-opozycja-mowi-o-kolejnym-tlustym-kocie-7254250
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Gerresheimer zaprasza