Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Genetyk niezalogowany
27 października 2023r. o 15:21
~~Andrju napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasiu napisał(a): Takie zadanie z podstawówki:
Są dwie grupy - grupa A liczy 248 elementów, grupa B 194.
Pytanie: która z tych grup ma więcej niż 231 elementów, a która mniej niż 231?
Wiem, że zadanie łatwe nie jest, ale może dacie radę.

To proste , daj coś trudniejszego.
Oczywiście ze 194 bardziej rokuje na premiera .Bo to moi.


PiS - 194
Opozycja - 248

Minus 194 jest większe niż minus 248. I nie czepiajcie się, że p. Andrzeja Dudy nie umie liczyć...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnoszara Lnica niezalogowany
27 października 2023r. o 17:47
No to zadanie dla Jasia. Grup jest pięć Jasiu. Zbiory ich elementów to: 194, 157, 65, 26 i 18. Który z nich jest największy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obinl niezalogowany
27 października 2023r. o 19:00
zdrajcy , kolorowedziwki i ruscy siepacze nie mogą w Polsce tworzyć rządu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółty Krwawnik niezalogowany
27 października 2023r. o 19:16
~~Jasiu napisał(a): Takie zadanie z podstawówki:
Są dwie grupy - grupa A liczy 248 elementów, grupa B 194.
Pytanie: która z tych grup ma więcej niż 231 elementów, a która mniej niż 231?
Wiem, że zadanie łatwe nie jest, ale może dacie radę.


W tej sprawie potrzebne są konsultacje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
27 października 2023r. o 22:38
~~Płowożółty Krwawnik napisał(a): ~~Jasiu napisał(a): Takie zadanie z podstawówki:
Są dwie grupy - grupa A liczy 248 elementów, grupa B 194.
Pytanie: która z tych grup ma więcej niż 231 elementów, a która mniej niż 231?
Wiem, że zadanie łatwe nie jest, ale może dacie radę.


W tej sprawie potrzebne są konsultacje.

Brakuje informacji do kogo po konsultacje. Lucjan czy ktoś inny.?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Hortensja niezalogowany
28 października 2023r. o 7:38
to ja z innej beczułki...
oglądałem sobie wczoraj rozmowę pomiędzy Sierakowskim i Karnowskim na temat minionej debaty ...
i tam ten piSSlamski klakier -dotowany hojnie przez piSSdzielców - tworzy zarzut w kierunku Tuska który przyszedł w koszuli do studia...
więc pytam was poSSdzielskie oszołomy...
a jak wyglądał kiedyś wasz byle''jaki'' który w sali parlamentu europejskiego pojawił się dresie? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bursztynowa Azalia niezalogowany
28 października 2023r. o 21:08



''Zmiana narracji Białego Domu
"Uzupełniając nasze zapasy broni, współpracujemy z amerykańskim przemysłem obronnym, aby zwiększyć nasz potencjał i zaspokoić potrzeby USA i naszych sojuszników zarówno teraz, jak i w przyszłości" – to przekaz, do którego dotarł serwis Politico.''

"Ten dodatkowy pakiet oznacza zainwestowanie ponad 50 miliardów dolarów w amerykańską bazę przemysłu obronnego – zapewniając, że nasze wojsko będzie w dalszym ciągu najbardziej gotową, zdolną i najlepiej wyposażoną siłą bojową, jaką świat kiedykolwiek widział – oraz rozbudowuje linie produkcyjne, wzmacnia amerykańską gospodarkę i tworzy nowe amerykańskich miejsc pracy" – stwierdzono w dokumencie.''

widzicie durne''paljaki'' o co tu chodzi ?
właśnie na zbrojeniach i na produkcji zbrojeniowej ''yankee'' zbudowali swoją gospodarkę podczas drugiej światowej...

a teraz to

"Ukraińcy niszczę Rosję, to cudowne"
Działanie Białego Domu jest echem wystąpienia ważnej postaci, przywódcy mniejszości w Senacie, Mitcha McConnella. Chociaż poparcie Republikanów dla Ukrainy osłabło, wystąpił w niedzielnych talk show, aby nakłonić ich, by nie oddzielali sprawy Izraela od wojny w Europie. – Na Ukrainie nie ginie żaden Amerykanin. Odbudowujemy naszą bazę przemysłową. Ukraińcy niszczą armię jednego z naszych największych rywali. Ciężko mi znaleźć w tym coś złego. Myślę, że to cudowne, że się bronią ''

widzicie głomby ?...nie ginie żaden Amerykanin i jest ''wery gucio''
a to że giną Ukraińcy w tym kobiety i dzieciaki to co tego dur.nia obchodzi...
dla tego ścierwa ważne jest odbudowanie gospodarki i tego że ofiary na Ukrainie to tak w sumie nie są ważne...
nie są ważne bo ''niszczą armię ''ich wroga...

pamiętajcie o tych słowach ...bo dla tych pieprzonych hipokrytów podobnie nieważne będzie czy jakiś Polak czy Polka będzie ginąć w imię jankeskich ''interesów''

dlatego ja nigdy nie zapomnę tragedii polskich żołnierzy w Nangar Khel i tego jak w tej sprawie zachowała się ta piSSdzielska łajza od ''zamachu'' smoleńskiego...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladożółta Porzeczka niezalogowany
28 października 2023r. o 21:23
Nie tylko Weber, ale i Łukaszenka jest szczęśliwy z powrotu Tuska.
Donek już posłusznie zadba o żywotne interesy niemiecko-rosyjskie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza