Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Szkarłatnoczerwona Jeżyna niezalogowany
5 listopada 2023r. o 9:51
Od połowy przyszłego roku zakaz wjazdu do Krakowa (całego) dla większości samochodów.
Za dwa lata pewnie Wrocław.
A WSZYSTKO DZIEKI PISOWSKIM SPRZEDAJNYM SZUJOM.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Wiąz niezalogowany
5 listopada 2023r. o 10:34
ciekawe jak tam rozwiążą problem z ''dostawczakami '' czyli zaopatrzeniem sklepów...
będą stawać przed miastem i dowozić paleciakami? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~und z córkami niezalogowany
8 listopada 2023r. o 17:27
Rodzina Jarosława Kaczyńskiego potwierdza doniesienia. "Jarek zachorował"

Musi żona dzieci !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tvp bolszewia niezalogowany
8 listopada 2023r. o 19:08
https://www.money.pl/gospodarka/wojna-w-nbp-ten-dokument-rzuca-nowe-swiatlo-na-dzialania-banku-6960994895866528a.html

jastrząb pójdzie siedzieć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
8 listopada 2023r. o 19:11
~~und z córkami napisał(a): Rodzina Jarosława Kaczyńskiego potwierdza doniesienia. "Jarek zachorował"

Musi żona dzieci !!!


A ja jestem szczęśliwy że nie muszę oglądać tego starego zdziwaczałego oszczanego dziada . Dla mnie on jest jak stary Breżniew! A po Breżniewie to najlepiej wspominam dzień 10 listopada 1982r!!! Wtedy już wiedziałem ze Lech Wałęsa doprowadzi nas do Wolnej Polski. No i Lechu mnie nie zawiódł!!!!
No ale jakbym w latach 80 powiedział w pracy że doczekamy czasów że w każdym pokoju będziemy mieli kolorowy telewizor. Każdy będzie miał własny samochód. No i że będę zarabiał w Polsce 1000USD na miesiąc. Koledzy zaraz wezwali by karetkę pogotowia z psychiatrą oraz kaftanem bezpieczeństwa. Bo ześwirowałem całkowicie!!! Aż tak bardzo nikt nie ześwirował w tamtym czasie żeby uwierzyć że coś takiego jest możliwe za naszego życia!!!!!!!!!!!
Jednak Lech Wałęsa jest naprawdę wielkim człowiekiem!!!On dał nam Polakom to czego nawet Bóg nie był w stanie mam Polakom dać!!! Nawet przez 1000 lat!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~AD niezalogowany
8 listopada 2023r. o 19:33
A gdzie sędziowie pokoju Kukiza ?. Musi teraz coś wymyśleć żeby przykleić się gdzieś do opozycji ale to się nie uda. W następnym rozdaniu pójdzie jak Gowin w niebyt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jarosław sprawca wielu ciąż niezalogowany
8 listopada 2023r. o 19:58
Wiele się mówi o absolutnym sku*rwie*niu moralnym PIS'u - ogólnie jako formacji.

Dowodów nie trzeba daleko szukać... Wystarczy rzucić kamieniem w stronę ław, w których zasiadają posłowie PIS i na 99% kamień trafi w kogoś, kto wzorem cnót i uczciwości nie jest (dyplomatycznie go opisując).

Ale jednak nawet na ich tle Mejza jest jak wielki, nabrzmiały od łajdactw wrzód, który za chwile pęknie i lepką śmierdzącą ropą zaleje i zatopi PIS.

Wydaje mi się zatem, że w interesie PIS'u byłoby pozbycie się Mejzy - nie z klubu, ale z Sejmu(!) i zastąpienie go kimś, kto jest kolejny na liście i na miejsce Mejzy do Sejmu by wszedł.

Mam więc wrażenie, że w bardzo niedługim czasie, wyjdą na jaw nowe, o nieporównywalnie mocniejszym kalibrze sprawy, i to raczej natury kryminalnej niż etyczno-moralnej... czyli takie, które wręcz zmuszą prokuraturę do natychmiastowego działania.

Wtedy szybkie glosowanie nad uchyleniem immunitetu - i o ile PIS (dla pozorów) będzie Mejzę "bronił" (choć pewnie nie wszyscy posłowie PIS na to głosowanie zdążą) - i dzień później w świetle kamer poseł-uzdrowiciel odwiedzi prokuratora...
No i po wyroku traci mandat poselski, a PIS "uzupełnia" stan posiadania tym, kto miał szczęście na liście oczekujących się znaleźć.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Maro niezalogowany
8 listopada 2023r. o 20:17
Nie ma oczym gadać !PIS wygrał wybory i kropka ! W następnych wyborach PIS otrzyma 80 % poparcia ! Oczywiście jak PO i ich koalicjantów ludzie wcześniej nie wywiozą na taczkach !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.