Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~współczuję niezalogowany
26 stycznia 2024r. o 11:27
~~jadzia napisał(a): Proszę Was, pomóżcie. Mąż mi się zawiesił. Zapytałam o 3 najinteligentniejszych pośród posłów PIS. Od wczoraj nic nie mówi.
Może wam pójdzie łatwiej...ja proszę tylko o trzy nazwiska.

Masz męża na takim poziomie na jaki zasługujesz. Dostałaś to co nie odbiega od twego intelektu. Zero plus zero daje wiesz ile.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie 2 niezalogowany
26 stycznia 2024r. o 11:48
~~współczuję napisał(a):
Ktoś napisał: ~~jadzia napisał(a): Proszę Was, pomóżcie. Mąż mi się zawiesił. Zapytałam o 3 najinteligentniejszych pośród posłów PIS. Od wczoraj nic nie mówi.
Może wam pójdzie łatwiej...ja proszę tylko o trzy nazwiska.

Masz męża na takim poziomie na jaki zasługujesz. Dostałaś to co nie odbiega od twego intelektu. Zero plus zero daje wiesz ile.


Widzę ze mamy tu matematyka to odpowiedz ,o ile kilogramów przytył głodujący wieprz , podczas 2 tygodni głodówki.?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wystarczy nie kraść niezalogowany
26 stycznia 2024r. o 12:12
Blisko 100 mln zł — takie dotacje z Funduszu Sprawiedliwości PiS dostała prowadzona przez księdza Michała Olszewskiego Fundacja Profeto. Organizacja ta w niejasnych okolicznościach buduje pod Warszawą ośrodek dla ofiar przestępstw. Sam ks. Olszewski jako egzorcysta zasłynął wypędzaniem "demonów" z wegetarianki za pomocą... salcesonu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~syn krawcowej niezalogowany
26 stycznia 2024r. o 12:38
~~pytanie 2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~współczuję napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~jadzia napisał(a): Proszę Was, pomóżcie. Mąż mi się zawiesił. Zapytałam o 3 najinteligentniejszych pośród posłów PIS. Od wczoraj nic nie mówi.
Może wam pójdzie łatwiej...ja proszę tylko o trzy nazwiska.

Masz męża na takim poziomie na jaki zasługujesz. Dostałaś to co nie odbiega od twego intelektu. Zero plus zero daje wiesz ile.

Widzę ze mamy tu matematyka to odpowiedz ,o ile kilogramów przytył głodujący wieprz , podczas 2 tygodni głodówki.?


Alkoholik i wieprz głodowali miedzy posiłkami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stefan niezalogowany
26 stycznia 2024r. o 13:12
~~jadzia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Grynszpanowa Stokrotka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~jadzia napisał(a): Proszę Was, pomóżcie. Mąż mi się zawiesił. Zapytałam o 3 najinteligentniejszych pośród posłów PIS. Od wczoraj nic nie mówi.
Może wam pójdzie łatwiej...ja proszę tylko o trzy nazwiska.








Proszę bardzo : Donald Tusk, Sławomir Nowak, Bodnar, a potem reszta patriotów.

Wcale ci się nie dziwię gdyż ;
Najwięcej, bo 63,7 proc. wyborców z wykształceniem podstawowym oddało swój głos na Prawo i Sprawiedliwość. Niewiele mniej głosów PiS zyskał wśród osób z wykształceniem zasadniczym zawodowym - 62,2 proc.
Do szkoły nieroby.










Ci należało napisać wielką literą, wykształcony analfabeto. Nie uczono tego , np. na studiach? Pozdrów od tych , którzy ukończyli podstawówkę i zawodówkę, swojego idola Tuska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mejza-uzdrowiciel dzieci niezalogowany
26 stycznia 2024r. o 13:17
~~Stefan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~jadzia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Grynszpanowa Stokrotka napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~jadzia napisał(a): Proszę Was, pomóżcie. Mąż mi się zawiesił. Zapytałam o 3 najinteligentniejszych pośród posłów PIS. Od wczoraj nic nie mówi.
Może wam pójdzie łatwiej...ja proszę tylko o trzy nazwiska.








Proszę bardzo : Donald Tusk, Sławomir Nowak, Bodnar, a potem reszta patriotów.

Wcale ci się nie dziwię gdyż ;
Najwięcej, bo 63,7 proc. wyborców z wykształceniem podstawowym oddało swój głos na Prawo i Sprawiedliwość. Niewiele mniej głosów PiS zyskał wśród osób z wykształceniem zasadniczym zawodowym - 62,2 proc.
Do szkoły nieroby.









Ci należało napisać wielką literą, wykształcony analfabeto. Nie uczono tego , np. na studiach? Pozdrów od tych , którzy ukończyli podstawówkę i zawodówkę, swojego idola Tuska.


Buda robolu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~aby uniknąć manipulacji niezalogowany
26 stycznia 2024r. o 13:35
Kaczyński oskarżył Tuska o wydanie polecenia o torturowaniu Kamińskiego i Wąsika. Kaczyński wczoraj mówił, że te tortury polegały na dokarmianiu przez nos wkładając ,, rurę '' pomimo skrzywionej przegrody, natomiast też wczoraj Kamiński zapytany o te tortury powiedział że dokarmiano go wkładając jemu do gardła pól metrową rurę - który jest kłamcą i manipulantem?. Zresztą ja na torturowanych to wyglądali znacznie lepiej, jak przed osadzeniem co było widać przy wyjściu, jak i na spotkaniu u prezydenta.
Skończyła się ,, religia " smoleńska, która już nie działa to potrzebne nowe paliwo na rozpoczętą przez Pis dziś kampanię samorządową kampanię wyborczą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ostateczna ostateczność niezalogowany
26 stycznia 2024r. o 13:38
~~aby uniknąć manipulacji napisał(a): Kaczyński oskarżył Tuska o wydanie polecenia o torturowaniu Kamińskiego i Wąsika. Kaczyński wczoraj mówił, że te tortury polegały na dokarmianiu przez nos wkładając ,, rurę '' pomimo skrzywionej przegrody, natomiast też wczoraj Kamiński zapytany o te tortury powiedział że dokarmiano go wkładając jemu do gardła pól metrową rurę - który jest kłamcą i manipulantem?. Zresztą ja na torturowanych to wyglądali znacznie lepiej, jak przed osadzeniem co było widać przy wyjściu, jak i na spotkaniu u prezydenta.
Skończyła się ,, religia " smoleńska, która już nie działa to potrzebne nowe paliwo na rozpoczętą przez Pis dziś kampanię samorządową kampanię wyborczą.


Jakby Morawieckiemu wkładali taką pół metrową rurę , to do połowy jego nosa by nie doszła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza