Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Turkusowa Tawuła niezalogowany
26 lutego 2024r. o 5:49
KO 43,2, PIS 16,9 PROC. KACZYŃSKI IDZIE NA DNO, POLACY WIERZĄ W TUSKA [SONDAŻ]

Polacy nie pokładają już żadnej nadziei w PiS. Z najnowszego badania SW Research dla „Rzeczpospolitej” formacja Jarosława Kaczyńskiego idzie do politycznego niebytu.

Aż 43,2 proc. Polaków ocenia, że wybory samorządowe wygra Koalicja Obywatelska. W wygraną PiS wierzy już zaledwie 16,9 proc. To mniej niż odpowiedź “nie mam zdania” – 22,7 proc.

Przypomnijmy, że w najnowszym badaniu CBOS KO ma poparcie 29 proc. Polaków. PiS 22 proc., a Trzecia Droga 15 proc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nie lękajcie się niezalogowany
26 lutego 2024r. o 7:21
Kaczy pomiot kaput.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozdrowienia do więzienia niezalogowany
26 lutego 2024r. o 7:43
Ziobro negował instytucję Prokuratury Europejskiej. W Polsce wszystko kontrolował, a Europejska nie mogła mu się dobrać do skóry. Te czasy juz minęły!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonawy Szczawik niezalogowany
26 lutego 2024r. o 12:56
21 lutego Prokuratura Okręgowa w Zamościu skierowała do Parlamentu Europejskiego wniosek o uchylenie immunitetu posła do Parlamentu Europejskiego Ryszarda Czarneckiego (PiS). Śledczy chcą postawić mu zarzuty dotyczące oszustwa na „kilometrówkach”. Czarnecki ma usłyszeć jeden zarzut dotyczący przedkładania nieprawdziwych oświadczeń co do odbywanych podróży służbowych, w tym przejechanych kilometrów, wskutek czego miał wyłudzić z Parlamentu Europejskiego 220 tys. euro tytułem diet i zwrotu kosztów podróży. Sprawę ponad dwa lata temu opisywała „Rzeczpospolita”.
Fikcyjne podróże Ryszarda Czarneckiego do PE. Za co europosłowi PiS grozi do 8 lat więzienia?
Jak informuje nas prok. Beata Syk-Jankowska, rzeczniczka Prokuratury Regionalnej w Lublinie „w okresie od 10 czerwca 2009 roku do 12 listopada 2013 roku, w Warszawie, województwa mazowieckiego, w Brukseli, Królestwa Belgii oraz w Strasburgu, Republiki Francuskiej, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, w krótkich odstępach czasu i w wykonaniu z góry powziętego zamiaru, jako poseł do Parlamentu Europejskiego VII kadencji, doprowadził Parlament Europejski, do niekorzystnego rozporządzenia mieniem znacznej wartości w łącznej kwocie 203.167 euro”.

do pierdla z oszustem...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonawy Szczawik niezalogowany
26 lutego 2024r. o 15:23
no i co piSSdzielce?
dlaczego wasz ''kryształowy'' handlarz obwoźny odmówił zeznań?
co ma łajza do ukrycia? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonawy Szczawik niezalogowany
26 lutego 2024r. o 15:25

wiem ,wiem...wstyd wam nie pozwala przyznać się do waszych afer i tego że obecny premier jest niezwykle kompetentnym politykiem z wielkim doświadczeniem....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Centralny kryminał dla pisowców niezalogowany
26 lutego 2024r. o 16:55
Zwrot na komisji ds. wiz. "Mam odwagę się przyznać" https://wiadomosci.wp.pl/zwrot-na-komisji-ds-wiz-mam-odwage-sie-przyznac-6999894026312192a

czy posadzą kaczynskiego ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowa Tawuła niezalogowany
26 lutego 2024r. o 22:09
Gdyby ktoś przegapił, to trwa właśnie komisja śledcza w sprawie afery wizowej.

Wawrzyk odmówił składania zeznań, a jego współpracownik Edgar K. właśnie sypie na niego i pozostałych kolegów z PiS.

"Powiem wszystko na wszystkich"

Miejmy nadzieję, że Mafia PiS mu nie popełni samobójstwa gdzieś w Albanii...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza