Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Irezyna płowa niezalogowany
22 marca 2024r. o 9:21
''Rektor Collegium Humanum ma zarzut przyjęcia ponad 1 mln zł za wystawienie ponad tysiąca dyplomów. Poszedł na współpracę z prokuraturą - informuje "Rzeczpospolita". Dziennik dodaje, że zarzuty czekają również tych, którzy kupowali dyplomy. Wiadomo, że zgłosiło się już pierwszych kilka osób.''
Lucjan jest afera czy to nawet nie aferka? Krótko .Tak czy nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Irezyna płowa niezalogowany
22 marca 2024r. o 9:21
Rysiu może ty na to co u góry odpowiesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiu niezalogowany
22 marca 2024r. o 9:32
No afera jest to oczywiste tylko czyja? Kto rządzi we Wrocławiu? Kto na to pozwolił? Pod jakimi skrzydłami to się odbywało? Tam ponoć naukowcy też dyplomy kupowali, dziwi cię to? Czy walisz na oślep w swojego przeciwnika?:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty cyklamen niezalogowany
22 marca 2024r. o 10:00
Nie bredź. To wina tych z wrocławskiego Ratusza? Znasz z kilka nazwisk tych którzy kupili tam sobie te dyplomy? Jest tam min. Otylia Jędrzejczak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowa Glicynia niezalogowany
22 marca 2024r. o 18:05
miała osiągniecia i kasę to kupiła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawa Kapusta niezalogowany
22 marca 2024r. o 18:13
tak ...jednym z jej ''osiągnięć '' był wypadek drogowy gdzie zginął jej brat...
kolejnym jej ''osiągnieciem'' było to że dzięki nazwisku sprawie ''ukręcono łeb''...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jadzia niezalogowany
23 marca 2024r. o 6:50
8 lat cierpiałam na bezsenność, 8 lat obgryzałam skórki i paznokcie, 8 lat czekałam i czekałam. Chodziłam, krzyczałam, płakałam z bezsilności! 8 lat mi zabrali. Teraz nie oddam żadnej minuty! Niech mi żadne du-rnie nie wyliczają obietnic! Najważniejsza z nich to Polska bez PiS!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amadzia niezalogowany
23 marca 2024r. o 13:35
~~jadzia napisał(a): 8 lat cierpiałam na bezsenność, 8 lat obgryzałam skórki i paznokcie, 8 lat czekałam i czekałam. Chodziłam, krzyczałam, płakałam z bezsilności! 8 lat mi zabrali. Teraz nie oddam żadnej minuty! Niech mi żadne du-rnie nie wyliczają obietnic! Najważniejsza z nich to Polska bez PiS!


O której masz te wizję? Przypomnij jadzia madzia osimiogwiazdkowa? Przypomnij 6.40 e sobotę? Dobrze liczę? Też bym chciała:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.