Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~czy wiesz niezalogowany
30 maja 2024r. o 22:49
~~hehe napisał(a): Lemingi pod parą czekają jak im donek przykręci śrubę:) hehehe

Czy to Donek zrobił inflacje dwucyfrową ? Czy Donek decyduje po ile paliwa i pomidory ? Czy Donek płac w prywatnych firmach ? Pomyśl matole.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowy Motylek niezalogowany
31 maja 2024r. o 0:00
Przed pół godziną wszystkie ważne stacje tv na świecie przekazują , że Trump jest winny a pisowską tv republika dalej tumani swoich wyznawców. Mają Was za wąsików.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
31 maja 2024r. o 5:36
Piszę do tych co w świetle wszystkich doniesień o kłamstwach, przestępstwach, złodziejstwie i działaniu na szkodę Polski zorganizowanych grup przestępczych PiS i Suwerennej wciąż ich wspierają.

Nie będę was już obrażał, szydził z was i przekonywał. Jesteście większymi ofiarami, nie będą kopał leżącego nie widzę już w tym sensu. Kaczyński już nigdy nie wróci do władzy.
Powoli musi do was docierać, że przez 8 lat byliście okłamywani, okradani i wykorzystywani. Nie wierzę, że nadal wierzycie w "winę Tuska", apolityczność TK, zamach w Smoleńsku i patriotyzm takich typów jak Macierewicz, Ziobro, Mejza, Szczucki i Matecki. Nikt nie jest aż tak otumaniony.
Politycy PiS wciąż liczą na waszą naiwność, głupotę, oraz w siłę i skuteczność stosowanej przez nich manipulacji. Ale bez tuby propagandowej TVP są bezsilni, a wy niebawem odczujecie, że surowica prawdy działa na truciznę kłamstwa.

Więc cóż, przestańcie się "troszczyć" o Polskę, "walczyć" o wolność i pie*rdo*lić o "sercu z prawej strony", szarych wilkach i husarii.
Nie martwcie się o Ojczyznę, martwcie się o siebie, Ojczyzna was nie potrzebuje, poradzi sobie bez was.
Bądźcie tolerancyjni, uśmiechajcie się do ludzi, bądźcie grzeczni, mili, uczynni, pomagajcie innym, dopiero wtedy będziecie szczęśliwi i odpokutujecie ostatnie 8 lat hańby.

Nigdy wam nie wybaczę i nigdy wam nie zapomnę tych 8 lat, ale ja mogę z tym żyć, wy z tym żyć musicie.

Oczywiście możecie nadal, kłamać o mnie, próbować mnie obrażać, szydzić ze mnie, straszyć mnie albo mi grozić, nie robi to na mnie wrażenia, przywykłem. Przegraliście, to ja wygrałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~musi to na Rusi niezalogowany
31 maja 2024r. o 5:46
"Nie może być tak, że białe kołnierzyki kradną miliardy i kończy się na wyrokach w zawieszeniu, a starsza pani kradnie batonika w sklepie i jest brutalnie traktowana przez wymiar sprawiedliwości. Musi być jakaś elementarna sprawiedliwość"
- Zbigniew Ziobro
kwiecień 2018
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozdrowienia do więzienia niezalogowany
31 maja 2024r. o 6:08
Obajtek nie będzie sam sobie wyznaczał terminu kiedy łaskawie stawi się przed komisją. Będzie wniosek o areszt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Przypołudnik niezalogowany
31 maja 2024r. o 7:36
Każdy z nas będzie miał samolot, ale po śląsku nie będziemy mogli porozmawiać…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudoczerwone Parzydło niezalogowany
31 maja 2024r. o 7:38
już dawno coś takiego powinno być zastosowane...
sa przepisy umożliwiające ich stosowanie...możliwość mataczenia, zacieranie śladów, areszt wydobywczy...

piSS to partia (?) o strukturach mafijnych ...to samo jest z w praktyce z SP...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudoczerwone Parzydło niezalogowany
31 maja 2024r. o 7:39
~~Ołowiany Przypołudnik napisał(a): Każdy z nas będzie miał samolot, ale po śląsku nie będziemy mogli porozmawiać…

szkoda czasu by wracać do słów tego dur.ni.a...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.