Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Płomienisty Rumianek niezalogowany
31 maja 2024r. o 7:46
~~skorn napisał(a): Piszę do tych co w świetle wszystkich doniesień o kłamstwach, przestępstwach, złodziejstwie i działaniu na szkodę Polski zorganizowanych grup przestępczych PiS i Suwerennej wciąż ich wspierają.

Nie będę was już obrażał, szydził z was i przekonywał. Jesteście większymi ofiarami, nie będą kopał leżącego nie widzę już w tym sensu. Kaczyński już nigdy nie wróci do władzy.
Powoli musi do was docierać, że przez 8 lat byliście okłamywani, okradani i wykorzystywani. Nie wierzę, że nadal wierzycie w "winę Tuska", apolityczność TK, zamach w Smoleńsku i patriotyzm takich typów jak Macierewicz, Ziobro, Mejza, Szczucki i Matecki. Nikt nie jest aż tak otumaniony.
Politycy PiS wciąż liczą na waszą naiwność, głupotę, oraz w siłę i skuteczność stosowanej przez nich manipulacji. Ale bez tuby propagandowej TVP są bezsilni, a wy niebawem odczujecie, że surowica prawdy działa na truciznę kłamstwa.

Więc cóż, przestańcie się "troszczyć" o Polskę, "walczyć" o wolność i pie*rdo*lić o "sercu z prawej strony", szarych wilkach i husarii.
Nie martwcie się o Ojczyznę, martwcie się o siebie, Ojczyzna was nie potrzebuje, poradzi sobie bez was.
Bądźcie tolerancyjni, uśmiechajcie się do ludzi, bądźcie grzeczni, mili, uczynni, pomagajcie innym, dopiero wtedy będziecie szczęśliwi i odpokutujecie ostatnie 8 lat hańby.

Nigdy wam nie wybaczę i nigdy wam nie zapomnę tych 8 lat, ale ja mogę z tym żyć, wy z tym żyć musicie.

Oczywiście możecie nadal, kłamać o mnie, próbować mnie obrażać, szydzić ze mnie, straszyć mnie albo mi grozić, nie robi to na mnie wrażenia, przywykłem. Przegraliście, to ja wygrałem.


My to rozumiemy i bardzo tobie współczujemy, że tak cię otumaniony że białe jest dla ciebie czarne a czarne białe i kłamstwo nazywasz prawdą a prawdę kłamstwem, ty wygrałeś tylko dzięki kłamstwu i naiwności, a takie zwycięstwo ma słabe fundamenty, powoli większość społeczeństwa to zrozumie i wtedy przegrasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiosenna Sasanka niezalogowany
31 maja 2024r. o 7:49
,,że tak cię otumaniony'' Ty musi PiSi de_bil ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
31 maja 2024r. o 9:25
Banery wyborcze Marcina Romanowskiego, Jana Kanthaka i Daniela Obajtka drukowano w tajnym garażu w Aleksandrowie w województwie lubelskim. Proceder nadzorowali m.in. urzędniczka z Ministerstwa Sprawiedliwości oraz asystent Sądu Okręgowego w Krakowie. Prokuratura podejrzewa, że dojszło do nielegalnego wspierania komitetu wyborczego, z pominięciem oficjalnych źródeł finansowania.

Qvrwa ile jeszcze tego złodziejstwa ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
31 maja 2024r. o 9:27
~~Eee napisał(a): Banery wyborcze Marcina Romanowskiego, Jana Kanthaka i Daniela Obajtka drukowano w tajnym garażu w Aleksandrowie w województwie lubelskim. Proceder nadzorowali m.in. urzędniczka z Ministerstwa Sprawiedliwości oraz asystent Sądu Okręgowego w Krakowie. Prokuratura podejrzewa, że dojszło do nielegalnego wspierania komitetu wyborczego, z pominięciem oficjalnych źródeł finansowania.

Qvrwa ile jeszcze tego złodziejstwa ???


To się, k...a, nie dzieje! Tzw. drugi obieg wydawniczy !
Mafia przy nich to harcerze .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taka prawda niezalogowany
31 maja 2024r. o 11:45
"Jak cię złapią za rękę, mów że to nie twoja ręka"- radziła b. szefowa dep. Funduszu Sprawiedliwości Marcinowi Romanowskiemu posłowi PiS i byłego zastępcy Ziobry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Sit niezalogowany
31 maja 2024r. o 12:20
~~skorn napisał(a): Piszę do tych co w świetle wszystkich doniesień o kłamstwach, przestępstwach, złodziejstwie i działaniu na szkodę Polski zorganizowanych grup przestępczych PiS i Suwerennej wciąż ich wspierają.

Nie będę was już obrażał, szydził z was i przekonywał. Jesteście większymi ofiarami, nie będą kopał leżącego nie widzę już w tym sensu. Kaczyński już nigdy nie wróci do władzy.
Powoli musi do was docierać, że przez 8 lat byliście okłamywani, okradani i wykorzystywani. Nie wierzę, że nadal wierzycie w "winę Tuska", apolityczność TK, zamach w Smoleńsku i patriotyzm takich typów jak Macierewicz, Ziobro, Mejza, Szczucki i Matecki. Nikt nie jest aż tak otumaniony.
Politycy PiS wciąż liczą na waszą naiwność, głupotę, oraz w siłę i skuteczność stosowanej przez nich manipulacji. Ale bez tuby propagandowej TVP są bezsilni, a wy niebawem odczujecie, że surowica prawdy działa na truciznę kłamstwa.

Więc cóż, przestańcie się "troszczyć" o Polskę, "walczyć" o wolność i pie*rdo*lić o "sercu z prawej strony", szarych wilkach i husarii.
Nie martwcie się o Ojczyznę, martwcie się o siebie, Ojczyzna was nie potrzebuje, poradzi sobie bez was.
Bądźcie tolerancyjni, uśmiechajcie się do ludzi, bądźcie grzeczni, mili, uczynni, pomagajcie innym, dopiero wtedy będziecie szczęśliwi i odpokutujecie ostatnie 8 lat hańby.

Nigdy wam nie wybaczę i nigdy wam nie zapomnę tych 8 lat, ale ja mogę z tym żyć, wy z tym żyć musicie.

Oczywiście możecie nadal, kłamać o mnie, próbować mnie obrażać, szydzić ze mnie, straszyć mnie albo mi grozić, nie robi to na mnie wrażenia, przywykłem. Przegraliście, to ja wygrałem.





Wiesz co jest smutne?
To że PO i reszta partii jest takie same i wy tego nie widzicie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak katolik niezalogowany
31 maja 2024r. o 12:21
Czy kaczynski wiedział o mifijnym złodziejstwie ziobrystòw ? Czy cały czas od katastrofy smoleńskiej udaje przygłupa ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowy Liliowiec niezalogowany
31 maja 2024r. o 12:45
Całe szczęście że Tusk nic nie udaje i wali PO głowach swoich wyborców aż miło. Prąd od lipca do góry , 14 do likwidacji .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza