Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~ niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 15:58
Nie tylko prezes dziękował Rosjanom. Chwalił ich często stary Morawiecki. Internet nie zapomina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gnidy niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 16:54
Wiadomości
Wojna w Ukrainie

Kraj

Świat

...
Wiadomości Onet Kraj Ujawniamy, gdzie ukrywa się były prezes RARS. Nowe fakty w sprawie afery Red is Bad
Ujawniamy, gdzie ukrywa się były prezes RARS. Nowe fakty w sprawie afery Red is Bad
Jacek HarłukowiczDzisiaj, 06:00
Gdzie jest były prezes RARS? Onet ujawnia Wojtek Jargiło, ZBYSZEK KACZMAREK / PAP, Forum
Michał K. i Paweł Sz. to najważniejsi uczestnicy afery "Red is Bad". Obecnie obaj ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości poza granicami Polski
To jest treść premium dostępna w ramach pakietu
Były prezes Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych (RARS) Michał K. i twórca marki Red is Bad Paweł Sz. już kilka tygodni temu mieli zostać zatrzymani przez służby. Okazało się jednak, że nie ma ich w kraju: pierwszy ukrywa się na tureckim Cyprze, a drugi najprawdopodobniej w Hiszpanii — wynika z ustaleń śledczych. Uderzenie w jednego z najbliższych współpracowników byłego premiera Mateusza Morawieckiego to początek cyklu rozliczeń poprzedniego obozu władzy i sygnał, że nie będzie w nich ludzi nietykalnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Winnik niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 17:55
jak mawia ''klasyk''...nie ma wyroku nie ma afery...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nie komentuj sam siebie niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 18:44
~~Niebieskozielony Winnik napisał(a): jak mawia ''klasyk''...nie ma wyroku nie ma afery...;D


Lub też dobrze brzmi , jak mawia klasyk , klasycznym wpisem , napisanym przez klasyka , klasycznym pismem …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Winnik niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 18:51
owszem....''klasyczne pismo'' tylko po to by niektórzy wiedzieli że ja to ja...
chociaż widzę tu całkiem sporo ''klonów''

ale wiesz ...kiedy mam ochotę się zabawić ty i tobie podobni nie jesteście w stanie mnie określić...
ba...nawet niekiedy się ze mną zgadzacie...;D
tak że wiesz...
szukaj,szukaj...węsz ,węsz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomocni niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 19:07
Jaka ulga .. ufff …
wiesz Janie że jesteśmy tlenem którego tak bardzo potrzebujesz ..!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Winnik niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 19:18
ty ''tlenem''?
raczej H2S....dłuższe przebywanie w twojej okolicy może być szkodliwe dla zdrowia...
więc co ty tu pieprzysz o tlenie...
ja do ciebie czy ty do mnie piszesz? więc kto tu jest dla kogo ''tlenem''?
ty nie wspominając mnie byś się udusił ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasty Driakiew niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 20:40
~~Niebieskozielony Winnik napisał(a): ty ''tlenem''?
raczej H2S....dłuższe przebywanie w twojej okolicy może być szkodliwe dla zdrowia...
więc co ty tu pieprzysz o tlenie...
ja do ciebie czy ty do mnie piszesz? więc kto tu jest dla kogo ''tlenem''?
ty nie wspominając mnie byś się udusił ...;D


Do godziny osiemnastej było tu „Langweiliger Toten Tanz“ ….. więc o czym tu piszesz, zobacz jak ruszyło …;);)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza