Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Wyborca PiS niezalogowany
11 października 2024r. o 8:23
~~ napisał(a): Kto się dzielił? Konkretnie. Mejza? Zalewska? Morawiecki? Obajtek? Szydło?
Rzuć z jednym nazwiskiem.


Nie będę rzucał bo się kryształ zbije - Beata Kempa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja piedole niezalogowany
11 października 2024r. o 12:28
W czwartek na placu Piłsudskiego z Jarosławem Kaczyńskim spotkała się grupa młodzieży. Jak słychać na zamieszczonym w mediach przez posłankę PiS Annę Milczanowską filmie, młodzież z radością i entuzjazmem powitała prezesa PiS. "Naprawdę zaszczyt mi jest pana poznać" — mówi jeden z nastolatków.Jarosław Kaczyński z uśmiechem na twarzy podawał im rękę. Gdy jeden z grupy młodych ludzi zaproponował zrobienie zdjęcia, polityk bez zawahania się zgodził. "Tak, no po to wyszedłem" — odpowiedział nasz Kim Dzong Un
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ANTYKACZOR niezalogowany
11 października 2024r. o 12:38
Kiedyś kiedy koniec był już blisko Adolf też wyszedł z bunkra poklepując po ramionach małolatów z HJ których wysyłał na pewną śmierć.
Żoliborski ,,fiurerek'' robi to samo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~patanie za100 niezalogowany
12 października 2024r. o 5:41
Czy ja dobrze zrozumiałem, że brat Zbyszka- Zera pod fikcyjnym nazwiskiem Witold Kornicki ,,pracował'' w Alior Bank i zarobił przez 1-rok 700 tyś.zł.a nigdy nie był w pracy ? Kornicki to nie jest nazwisko fikcyjne, lecz panieńskie ich matki, pod którym wziął w Holandii ślub z facetem.
Skitrał się pod nim, żeby jego gejoza nie zaszkodziła karierze mniej uczuciowego Zbyszka -Zera, nb. też cieplaczka, który z gangusiarą o xywie Pati Koti wziął fikcyjny, przykrywkowy ślub.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowy Dzwonek niezalogowany
12 października 2024r. o 7:17
- Nie mam ochoty na dalsze finansowanie Ukrainy - powiedział spiker Izby Reprezentantów USA Mike Johnson. Stwierdził, że "Kijów nie będzie potrzebował więcej pieniędzy, jeśli Trump wygra i zakończy wojnę".

;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZP niezalogowany
12 października 2024r. o 15:31
Skrót ZP (Zjednoczona Prawica) można tłumaczyć jako "Zorganizowana Przestępczość" a szefem wszystkich przestępcòw jest jarosław kaczyński
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~banda niezalogowany
12 października 2024r. o 20:10
Jaśnie (nie)ludzki pan zdecydował. Kłamy łączą się ze złodziejami !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mental niezalogowany
12 października 2024r. o 21:13
Kościółkowym psiorkom nie przeszkadza złodziejska kariera idoli partyjnych. Co chwila zarzuty/ Ale w ich telewizorni to zasługi. Złodziej to ekspert kolekcjoner. A matach historyk sztuki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza