~~Bolesławianin napisał(a): kto doprowadził do tak kosmicznego zadłużenia bolesławieckiego szpitala? Pielęgniarki i terapeuci? Sanitariusze? Wiem że nie odpowiesz.
Jak wiesz kto doprowadził do zadłużenia to napisz a nie zadawaj pytań . Napisałem co twierdzi minister Leszczyna, rząd Morawieckiego , nie wierzysz jej? , wiesz coś więcej?? ........ ..Leszczyna pytana o tzw. ustawę "podwyżkową” w ochronie zdrowia [ustawa o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego niektórych pracowników zatrudnionych w podmiotach leczniczych, przyp. red.], która gwarantuje zatrudnionym w systemie coroczny wzrost wynagrodzeń stwierdziła, że od 2022 r. jej realizacja kosztowała już 100 miliardów zł. "To znacząca kwota”.
- Będę rozmawiała ze związkami zawodowymi i z przedstawicielami lekarzy. Rozmawiam cały czas z dyrektorami szpitali, którzy rzeczywiście uważają, że ta ustawa jest dla nich ciężarem nie do uniesienia – mówiła w czwartek
Dopisane 14.04.2025r. o godz. 15:15:
~~Hortensja ogrodowa napisał(a): Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ napisał(a): Trudno nie zrozumieć tu M21W2 który nie chce obrażać NIEUKÓW bo ktoś kto tak jak on często robi podstawowe błędy ortograficzne to obrażał by samego siebie .
Ciężko jednak zrozumieć jego jako tego kto tu innych obrażał i wyzywał od ,,kundli '' i gorzej teraz sam pisze że ktoś tam obraża.
Ktoś napisał: ~~ napisał(a): Trudno nie zrozumieć tu M21W2 który nie chce obrażać NIEUKÓW bo ktoś kto tak jak on często robi podstawowe błędy ortograficzne to obrażał by samego siebie .
Ciężko jednak zrozumieć jego jako tego kto tu innych obrażał i wyzywał od ,,kundli '' i gorzej teraz sam pisze że ktoś tam obraża.
Zmień płytę, plujesz stęchłym jadem. Miłego dnia.
Przecież mamy tu nie raz wklejane dawne twoje posty nic nie mające wspólnego z kulturą ale z chamstwem na 100%
Tej płyty już nie zmienisz chociaż teraz kiedy ten twój chamski jęzor przytrzaśnięto złagodniałeś i udajesz kulturalnego.
Wystarczy wejść w temat który chamie założyłeś o panuem i tam są jak na dłoni twoje ,,popisy''. ;]]
Nie uciekniesz od tego .
Pozdrawiam, miłego wieczoru.