Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Była sobie prasa
~~Brązowy Dyptam niezalogowany
10 grudnia 2020r. o 11:12
Ja działają wolne media widać na konkurencyjnym portalu, G.... zakłada temat i zatwierdza tylko komentarze idące z jej tokiem rozumowania. Spróbujcie coś napisać w temacie o gejach, protestach itd...
Bernardzie ....ludzie mają w d.... "wolne media", bo jak te media które mogą być wolne i tak nimi nie są
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
10 grudnia 2020r. o 11:13
~~Krwawosiny Wyżlin napisał(a):
Miej na myśli co chcesz. Ja wole oficjalne dane podawane dla akcjonariuszy. Lecz może to dla ciebie za trudne . A te twoje zaprzeczanie rzeczywistości pokazują jakim jesteś mało rzetelnym "dziennikarzem". Ilu bobrzanie mają czytelników? Nie odniosłeś się. Czy tylko prowadzony dla dotacji bo być może z jakiegoś programu korzystasz.


Dane dla akcjonariuszy mówisz...
Aż wrzuciłem w Google...

"Giełdowa wartość Dino wyższa od Orlenu":
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Gieldowa-wrtosc-Dino-wyzsza-od-Orlenu-7946536.html

"Orlen i Lotos są warte dwa razy mniej niż przed pandemią. Właśnie przez nią"
https://www.forbes.pl/gospodarka/pkn-orlen-i-grupa-lotos-sa-warte-dwa-razy-mniej-niz-przed-pandemia/ez91ee1

I właśnie jakieś obligacje na miliard wypuszczamy tak?
No i złym Niemcom 120 milionów dajemy?

Jak się prezes dowie...

Przy każdej publikacji na Bobrzanach, podobnie jak na Bolec.Info masz podaną ilość odsłon. Bobrzanie nie są moją własnością a ja z żadnej dotacji nie korzystam.

A myślisz że gdyby był na nich taki ruch jak na boleslawiec.naszemiasto.pl to Orlen by kupił Bobry...

Ale taniej niż kierowcę rajdowego?

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotobrązowy Orzech niezalogowany
10 grudnia 2020r. o 11:13
A kto tobie karze pisać źle o prezydencie i rządzie? Nie masz przez to nieprzyjemności? Czy wszyscy są zadowoleni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
10 grudnia 2020r. o 11:15
~Złotobrązowy Orzech napisał(a): A kto tobie karze pisać źle o prezydencie i rządzie? Nie masz przez to nieprzyjemności? Czy wszyscy są zadowoleni?


Nikt mi nie każe o nikim pisać źle. Co rozumiesz przez nieprzyjemności i dlaczego miałbym je mieć?

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowa Wiekuistka niezalogowany
10 grudnia 2020r. o 11:30
Elastyczność Bernarda w kwestii pryncypiów - zwłaszcza społeczno-politycznych - jest ogólnie znana w lokalnym światku dziennikarskim i administracyjnym. Jego zdolności manipulacyjne również. "Odwaga" publicystyczna BŁ również. Dopóki działa stricte dziennikarsko (reportersko) wszystko jest w miarę OK. On ma jednak i zakusy mentorskie. Stąd i Jego felietony i innego typu rozprawki. Ale broń Boże na tematy lokalne, dotyczące konkretnych osób czy firm! Tylko ogólniki. Jego miarą jest co najmniej Polska i Europa. Pisze zatem bzdury byle tylko Bolec miał wejścia , bo od tego zależą reklamy. Co Ty Bernard wiesz o biznesie w spółkach giełdowych? Skąd możesz wiedzieć, jakie będą zasady wydawnicze w odkupionych (!!!) od Niemców mediach? Zresztą, co wiesz o tym jak rzeczywiście działała Polska Presse w skali regionalnej, czy ogólnopolskiej? Z pozycji małej mrówki chcesz wpływać nie tylko na całe mrowisko, ale i na las, w którym ono jest. Razem z Marcinem prowadzicie propagandę nie na rzecz lokalny, a ogólnopolską. Kreujecie zdarzenia, a nie je opisujecie. Wydajecie opinie tam, gdzie nie wypada tego czynić dziennikarzom. Traktujecie anonimowość komentujących wybiórczo i konformistycznie. Dla Was anonimem jest osoba, która Wam nie podała swoich danych przy rejestracji. Dla Czytelników i komentujących tak samo anonimowy jest Horus czy ladaco, jak róża czy fiołek. Waszą główną zasadą jest brak zasad. II szkoda tylko, że tak bardzo tolerancyjnie traktujecie tylko jedną linię polityczną. Piszę szkoda, bo to Wasza sprawa, jaką macie - jako Redakcja - strategię i profil polityczno-społeczny. Nie piszcie jednak, że jesteście obiektywnym portalem i gazetą, bo to wierutne kłamstwo. Zwłaszcza, że mimo Waszych liberalnych poglądów, moderujecie jednak wpisy, a to nic innego jakmoderacja.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
10 grudnia 2020r. o 12:19
~~Jasnofioletowa Wiekuistka napisał(a): Elastyczność Bernarda w kwestii pryncypiów - zwłaszcza społeczno-politycznych - jest ogólnie znana w lokalnym światku dziennikarskim i administracyjnym. Jego zdolności manipulacyjne również. "Odwaga" publicystyczna BŁ również. Dopóki działa stricte dziennikarsko (reportersko) wszystko jest w miarę OK. On ma jednak i zakusy mentorskie. Stąd i Jego felietony i innego typu rozprawki. Ale broń Boże na tematy lokalne, dotyczące konkretnych osób czy firm! Tylko ogólniki. Jego miarą jest co najmniej Polska i Europa. Pisze zatem bzdury byle tylko Bolec miał wejścia , bo od tego zależą reklamy. Co Ty Bernard wiesz o biznesie w spółkach giełdowych? Skąd możesz wiedzieć, jakie będą zasady wydawnicze w odkupionych (!!!) od Niemców mediach? Zresztą, co wiesz o tym jak rzeczywiście działała Polska Presse w skali regionalnej, czy ogólnopolskiej? Z pozycji małej mrówki chcesz wpływać nie tylko na całe mrowisko, ale i na las, w którym ono jest. Razem z Marcinem prowadzicie propagandę nie na rzecz lokalny, a ogólnopolską. Kreujecie zdarzenia, a nie je opisujecie. Wydajecie opinie tam, gdzie nie wypada tego czynić dziennikarzom. Traktujecie anonimowość komentujących wybiórczo i konformistycznie. Dla Was anonimem jest osoba, która Wam nie podała swoich danych przy rejestracji. Dla Czytelników i komentujących tak samo anonimowy jest Horus czy ladaco, jak róża czy fiołek. Waszą główną zasadą jest brak zasad. II szkoda tylko, że tak bardzo tolerancyjnie traktujecie tylko jedną linię polityczną. Piszę szkoda, bo to Wasza sprawa, jaką macie - jako Redakcja - strategię i profil polityczno-społeczny. Nie piszcie jednak, że jesteście obiektywnym portalem i gazetą, bo to wierutne kłamstwo. Zwłaszcza, że mimo Waszych liberalnych poglądów, moderujecie jednak wpisy, a to nic innego jakmoderacja.


Gdybym miał zdolności manipulacyjne, nie odkryłobyś mojej perfidii : ))

Nie mam zakusów mentorskich, czasem wyrażam na Bobrzanach swoje zdanie w niektórych kwestiach. Czyta się to na własną odpowiedzialność. Lub nie czyta. I nic w moim życiu nie zależy w moim życiu od tego, ilu czytelników w to kliknie.
Swoje teksty nieinformacyjne wrzucam na Bobry, nie na Bolec. Więc twoja teoria o naganianiu ruchu Bolcowi jest głupia.

Co do zasad w wykupionych od Niemców mediach... popatrz na TVPiS, na Trójkę. Jakieś wątpliwości? Oczywiście, że poprzedni rządzący tym krajem też robili syf w mediach publicznych. Ale od 89 roku nikt nie robił tego na tak bezczelną skalę i nie robił tak prymitywnej propagandy.

Nie mam nic przeciwko anonimowości, gdy ktoś pisze, że ładnie wymalowano kamienicę w Rynku. Ale uważam, że gdy kogoś krytykujemy, powinniśmy mieć odwagę osobistą podpisać się pod krytyką. Jeśli o mnie chodzi, zalogowany czy nie, dla mnie anonim to anonim.

Oczywiście, że moderujemy wpisy. Za chamstwo, za linki sponsorskie, obrażanie innych użytkowników portalu, pomówienia.

Co do tematów lokalnych i mało lokalnych: Przez lata pisałem na tematy lokalne. Jeśli piszę na nielokalne, zwykle robię w kontekście lokalnym lub osobistym.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowa Wiekuistka niezalogowany
10 grudnia 2020r. o 12:41
Bernard, nie kompromituj się. 95% z tego, co napisałeś teraz to manipulacja. Skoro daliście ludziom prawo do anonimowości, to obowiązuje w każdej kwestii, także krytycznych wobec innych (w tym i pracowników redakcji). Nie piszesz "osobistych" tekstów na Bolcu, ale... dajesz do nich link (gdzie moderacja :) a potem bronisz swoich racji niczym Ordon Reduty. Tekst dziennikarski albo broni się sam (treścią i sensem) albo jest słaby. Autor broniący swoich tez dodatkowymi wyjaśnieniami, to słaby, albo słaby autor. Tekst ma wywołać reakcję Czytelników a nie autora. I nie wmawiaj obserwatorom Bolec.Info, że moderatorsko dbacie o zasady i kulturę dyskusji. Niemal każda z nich jest pełna pomówień, oszczerstw i obelg wobec różnych dyskutantów . Macie jednak własną miarę tych określeń i to nie koniecznie zgodną z ogólnymi zasadami dobrego wychowania i kultury. Nie kreuj się więc na osobę obiektywną, tolerancyjną i empatyczną. Somatycznie jesteś dziennikarzem, ale w rzeczywistości prezentujesz postawę propagatora i to o mocnym skrzywieniu socjalistyczno-lewackim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Kokornak niezalogowany
10 grudnia 2020r. o 12:58
Bernard napisał(a):
~~Krwawosiny Wyżlin napisał(a):
Miej na myśli co chcesz. Ja wole oficjalne dane podawane dla akcjonariuszy. Lecz może to dla ciebie za trudne . A te twoje zaprzeczanie rzeczywistości pokazują jakim jesteś mało rzetelnym "dziennikarzem". Ilu bobrzanie mają czytelników? Nie odniosłeś się. Czy tylko prowadzony dla dotacji bo być może z jakiegoś programu korzystasz.


Dane dla akcjonariuszy mówisz...
Aż wrzuciłem w Google...

"Giełdowa wartość Dino wyższa od Orlenu":
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Gieldowa-wrtosc-Dino-wyzsza-od-Orlenu-7946536.html

"Orlen i Lotos są warte dwa razy mniej niż przed pandemią. Właśnie przez nią"
https://www.forbes.pl/gospodarka/pkn-orlen-i-grupa-lotos-sa-warte-dwa-razy-mniej-niz-przed-pandemia/ez91ee1

I właśnie jakieś obligacje na miliard wypuszczamy tak?
No i złym Niemcom 120 milionów dajemy?

Jak się prezes dowie...

Przy każdej publikacji na Bobrzanach, podobnie jak na Bolec.Info masz podaną ilość odsłon. Bobrzanie nie są moją własnością a ja z żadnej dotacji nie korzystam.

A myślisz że gdyby był na nich taki ruch jak na boleslawiec.naszemiasto.pl to Orlen by kupił Bobry...

Ale taniej niż kierowcę rajdowego?


Nie jestem specjalistą, cytuję tylko;)
Według PKN Orlen, skierowana do inwestorów kwalifikowanych emisja spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony uczestników rynku kapitałowego. W informacji podkreślono, że "zapisy na obligacje PKN Orlen złożyły 54 podmioty. Łączna wartość zapisów wyniosła 2,2 mld zł, co oznacza ponad 2-krotną nadsubskrypcję".
https://businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/orlen-wyemituje-obligacje-o-wartosci-miliarda-zl/939ykjx
Od listopada notowania Orlenu na giełdzie systematycznie rosną:)
https://www.stockwatch.pl/gpw/pknorlen,notowania,wskazniki.aspx
Nie dajemy Niemcom 120 mln, kupujemy...:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza