Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Była sobie prasa
~Srebrnobiała Macierzanka niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 15:17
I płacenie aplikacja za paliwo bez potrzeby chodzenia do kasy a nie jak na shellu czy innym bp, proś się żeby ktoś obsłużył...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztanowata Kalina niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 15:22
Spoleczenstwo ogłupiacie jedynie wy zamieszanymi tu wcale nie obiektywnymi komentarzami posyami, które często są tylko powtarzaniem bez logicznego wyjasnienia, prezentujące dana sprawę tylko z punktu widzenia jednej strony i to w dodatku okropnie manipulując i przemilaczajac konoretme kwestie ktore mógłby nie pasować do narracji. Czytając komentarze, m.in ten o tym ze prezydent powiedział o lgbt ze to nie ludzie tylko ideologia i mówienie, że chodziło mu o ludzi a nie o zbiór poglądów które mogą reprezentować rownież osoby hetero (i to mial na myśli prezydent). Jeśli dziennikarze nie rozumieją TAK PROSTYCH zdań, to jak maja prawidłowo rozumieć co dzieje się na świecie, stąd mysle powstaje na tym portalu ten hejt w stosunku do innych ludzi - przez niezrozumienie. No chyba, że to celowe działanie mające ogłupić spoleczenstwo. Jako młodego człowieka wstyd mi za to co dzieje się na tym portalu i nie myślcie, że jak to określiliście "to spoleczenstwo jest głupie", że mlodzi ludzie nie mają swojego rozumu i łykają jak pelikany wasze manipulacje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowy Krwawnik niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 15:35
Nie tankuję na Orlenie od kwietnia br. Po kilku latach zmieniłem stację. I nie zamierzam do nich wracać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasna Kolczurka niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 15:36
~Srebrnobiała Macierzanka napisał(a): Horus, a skąd jest paliwo na shellu? Znowu się zaorałeś...


bo to samozaoracz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasna Kolczurka niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 15:39
~~Bławatkowy Krwawnik napisał(a): Nie tankuję na Orlenie od kwietnia br. Po kilku latach zmieniłem stację. I nie zamierzam do nich wracać.


to sprdalaj zbynek przecież nawet prawka nie masz to musi krupnik tankujesz
hahahahahahahaaaa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Pierwiosnek niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 16:04
~Kawowy Kosaciec napisał(a): Na szczęście jest bolec, na którym są tylko pełne informacje, nie ma skrzywiena na żadną ze stron. Bardzo się cieszymy że mamy chociaż w Bolesławcu, porządne i nie stronnicze medium jakim jest właśnie bolec.


hahahaha, made my day :D:D:D

porządne?
niestronnicze??
i tak całe życie sam się okłamujesz??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 grudnia 2020r. o 16:05
~Srebrnobiała Macierzanka napisał(a): Horus, a skąd jest paliwo na shellu? Znowu się zaorałeś...


no skąd?
''oświeć ''mnie...

:]

napisz mi też skąd jeest paliwo na BP...bo tam też niekiedy się tankuję...

nie pisz mi skąd jest na jakimś dennym lotosie ;) czy orlenie bo i tak tam się nie pojawiam ...
ich ''paliwo'' przypomina mi coś co pobiera się ze studni...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pożółkły Tytoń niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 16:13
Krasna Kolczurka, na okopress nie przeczytał to nie wie. Ot taki głupek bez samodzielnego myślenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA #pijezkranu