Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Była sobie prasa
235
ladaco
9 grudnia 2020r. o 14:39
ladaco napisał(a): Zmoderowano 09.12.2020 godz.13:38 - powód: spam (moderator)


wolne media.., bolec.info.., nawet mi was nie żal..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Kokornak niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 14:48
Co piszą redaktorzy Bolec.info we wstępniaku

• „Czym staną się tytuły Polska Press pod kierunkiem ludzi pokroju Karnowskich, Ziemkiewiczów, Kurskich i Ziemców?”
Bardzo zacne nazwiska redaktorów o prawicowych poglądach. Można być spokojnym, że pod takim kierunkiem Polska ani jej interesy nie ucierpią. Odmienne, skrajnie lewackie poglądy reprezentują redaktorzy Bolec.Info. I mają do tego prawo jako prywatny portal (?) funkcjonujący na wolnym rynku mediów. Nie mają jednak prawa do występowania w roli sumienia lokalnej społeczności, a jedynie do prezentowania skrajnego, tendencyjnie lewicowego punktu widzenia.
A i ta retoryka: „Karnowskich, Ziemkiewiczów…” Chyba tow. Wiesław był prekursorem.;)

• „Te 120 milionów na Polska Press z ORLENU to oczywiście promil przy miliardach na TVPiS. Ale ten promil sami finansujemy, tankując i kupując na ORLENIE.” 

Orlen to spółka giełdowa utrzymująca – po zakupie Polska Press kontrolowanego dotychczas przez niemiecki kapitał - stabilny kurs akcji.
Co o zakupie i związanym z tym hejtem mówi prezes Obajtek: -”To jest okropne. Jeszcze uprawiają jakąś manipulacje w przekazie mówiąc, że to są pieniądze podatników. Pragnę zaznaczyć, że to nie są pieniędzy podatników. Kłaniają się podstawowe zasady ekonomii. Jesteśmy firmą wolnorynkową, nie korzystaliśmy z żadnej tarczy, oprócz tego odprowadzamy do budżetu państwa 36 miliardów podatku i kupiliśmy to z pieniędzy, które zarobiliśmy. Oczywiście wcześniej Platforma nie mogła tego kupić, ponieważ wtedy w Orlenie karmiono tak naprawdę mafię paliwowe i innych. „

Zimowit oczekujący - od września - na zarejestrowanie konta na Bolec.Info 
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Srebrnobiała Macierzanka niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 15:02
Malinowy Krwawnik, a paragon kiedyś dostałeś? Kiedys tam tankowalem, ale jak do 48 litrowego (poj. max nie 80 %) weszło 56 to się tylko zaśmiałem, powiedziałem Panu że mam max 48 się speszyl i czym prędzej wyłączył... Bylo to dawno, nawet bardzo... Niesmak pozostał. A te klika groszy to odkłada na remont instalacji czy silnika... Tankuje na Orleanie i tylko na orlenie..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 grudnia 2020r. o 15:08
od wieków tankuję tylko na Shell'u

świetne paliwo i ...mam sentyment do ...;)

orlen?...obajtek?...
mam wspierać pislamską ''kastę''


a poszli wy w pisDU...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztanowata Kalina niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 15:10
Dla was prasa w rękach Niemców jest prawdą objawiona a jeśli przechodzi w ręce Polski to juz ta zła? No absurd. Chociaz patrzac na to co jest pisane w bolec.info jak widać nietylko zagraniczne media ale tutejsze nie trzymają strony polskiej racji stanu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dyniowa Inkarwilla niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 15:12
~~Herbaciany Kokornak napisał(a):
Co o zakupie i związanym z tym hejtem mówi prezes Obajtek:

2017 r.
Prokuratura umorzyła śledztwo przeciwko Danielowi Obajtkowi, obecnie prezesowi grupy energetycznej Energa S.A

"na Obajtku ciążyły trzy zarzuty. Pierwszy jest związany z jego działalnością w samorządzie w Pcimiu - miał przyjąć 50 tys. zł łapówki w zamian za wpływ na wyniki przetargu na budowę kanalizacji. Pozostałe dwa to wynik jego pracy w firmie Elektroplast, gdzie Obajtek miał narazić spółkę na stratę blisko 1,5 mln zł i wyłudzić niemal 800 tys. zł"

Przypominam , że Dojna Zmiana przejęła władzę w 2015 r.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Srebrnobiała Macierzanka niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 15:14
Horus, a skąd jest paliwo na shellu? Znowu się zaorałeś...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
9 grudnia 2020r. o 15:14
~Srebrnobiała Macierzanka napisał(a): Malinowy Krwawnik, a paragon kiedyś dostałeś? Kiedys tam tankowalem, ale jak do 48 litrowego (poj. max nie 80 %) weszło 56 to się tylko zaśmiałem, powiedziałem Panu że mam max 48 się speszyl i czym prędzej wyłączył... Bylo to dawno, nawet bardzo... Niesmak pozostał. A te klika groszy to odkłada na remont instalacji czy silnika... Tankuje na Orleanie i tylko na orlenie..


kiedyś mi się tak przydarzyło w Brzeźniku.., nie wiem jak jest tam teraz, ale dbam o to, żeby paliwa starczyło mi do Orlenu..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu