Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jeśli cieszy Cię " dobroczynność PiS " Zastanów się nad swoim poziomem inteligencji.

18442
PIS-PO-PRL
1 stycznia 2021r. o 21:13
no nie wiem
właśnie straciłem przyjaciela :(
jutro jeszcze spróbuje go na ten wyjazd namówić. Chyba musi się z tym przespać. Może za bardzo nalegam. No nie wiem. Mam tylko nadzieję, że nie skreślił mnie całkowicie :)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafitowy Suchodrzew niezalogowany
1 stycznia 2021r. o 21:22
~~Malinowy Krwawnik napisał(a):
PIS-PO-PRL napisał(a): Nic nie piłem. Z noworocznym toastem czekam. Wzniesiemy go za zachodnią granicą... RAZEM.

Czy ty czasami nie jesteś gejem ,bo ja się takich brzydzę ?


Zamykasz oczy czy ściskasz mocniej pośladki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowa Żurawka niezalogowany
1 stycznia 2021r. o 21:24
PIS-PO-PRL napisał(a): no nie wiem
właśnie straciłem przyjaciela :(
jutro jeszcze spróbuje go na ten wyjazd namówić. Chyba musi się z tym przespać. Może za bardzo nalegam. No nie wiem. Mam tylko nadzieję, że nie skreślił mnie całkowicie :)

Marny z ciebie prowokator ,nadajesz się ,,prowadzać kury szczać ''chyba jesteś wychowankiem PIS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
1 stycznia 2021r. o 21:27
~~Grafitowy Suchodrzew napisał(a):
~~Malinowy Krwawnik napisał(a):
PIS-PO-PRL napisał(a): Nic nie piłem. Z noworocznym toastem czekam. Wzniesiemy go za zachodnią granicą... RAZEM.

Czy ty czasami nie jesteś gejem ,bo ja się takich brzydzę ?


Zamykasz oczy czy ściskasz mocniej pośladki?

A skąd ty CWELU wiesz jak się to robi ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
1 stycznia 2021r. o 21:28
w sensie że z nami chcesz jechać?


Dopisane 01.01.2021r. o godz. 21:28:

o Krwawnik jesteś
Hejka :)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 stycznia 2021r. o 21:30
PIS-PO-PRL napisał(a): no nie wiem
właśnie straciłem przyjaciela :(
jutro jeszcze spróbuje go na ten wyjazd namówić. Chyba musi się z tym przespać. Może za bardzo nalegam. No nie wiem. Mam tylko nadzieję, że nie skreślił mnie całkowicie :)


można by było napisać że cierpliwość to cnota ale ja bardziej pamiętam słowa Antoina Exupery'ego o tym by nigdy nie tracić cierpliwości bo to ostatni klucz potrafiący otwierać każde drzwi

albo jakoś tak...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
1 stycznia 2021r. o 21:35
Na razie to focha na mnie strzelił :(
Ale ja jeszcze otworzę drzwi krwawnika, jeszcze wejdę do środka :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowa Tunbergia niezalogowany
1 stycznia 2021r. o 21:38
30 tys ludzi umarło a tvpis pokazuje zabawę Polakom pozamykanym w domach.

Godzina milicyjna a pis się bawi

#sylwestermarzen to najgorsza propaganda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.