Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ważniejsze inwestycje w 2021r. w Bolesławcu
20886
#Jurko61 nieaktywny
3 stycznia 2021r. o 21:24
BEZ KOMENTARZA!!!

[img=1609705487_bd4jzg4.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
3 stycznia 2021r. o 21:34
Jurko61 napisał(a): BEZ KOMENTARZA!!!

[img=1609705487_bd4jzg4.jpg]

Jurko jesteś głupszy jak ten osioł ,Krwawnik przestań dyskutować z tym niedorozwojem .,bo cię zamęczy ten tępy uchodźca zarobkowy . .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowobrązowy Moszenki niezalogowany
3 stycznia 2021r. o 21:37
Ha ha ha durnia z siebie robisz Krwawnik :D. Nick się ie zmienił, a to peszek :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
3 stycznia 2021r. o 21:44
~~Pomarańczowobrązowy Moszenki napisał(a): Ha ha ha durnia z siebie robisz Krwawnik :D. Nick się ie zmienił, a to peszek :D

Celowo tak napisałem żeby sprawdzić inteligencję Jurusia , nigdy nie zmieniam nicku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółty Floks niezalogowany
3 stycznia 2021r. o 21:48
~~Malinowy Krwawnik napisał(a):
~~Pomarańczowobrązowy Moszenki napisał(a): Ha ha ha durnia z siebie robisz Krwawnik :D. Nick się ie zmienił, a to peszek :D

Celowo tak napisałem żeby sprawdzić inteligencję Jurusia , nigdy nie zmieniam nicku .



Zbynek nie kręć zapomniałeś się zalogować , nie tłumacz się .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowobrązowy Moszenki niezalogowany
3 stycznia 2021r. o 21:48
Nie kłam herbaciany ręczniku :D. A może po twojemu "Fiucie". :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
3 stycznia 2021r. o 21:53
~~Pomarańczowobrązowy Moszenki napisał(a): Nie kłam herbaciany ręczniku :D. A może po twojemu "Fiucie". :D

Po mojemu to wypierda..j skunksie śmierdzący .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
3 stycznia 2021r. o 21:57
Samobójcza , to poniosło MALINOWEGO -ZBYNIA

Nosił wilk razy kilka ,i ponieśli wilka.

Co za plama ???[img=1609707441_9sgkrck.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza