Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Foliarze
~~Kaczorek niezalogowany
26 listopada 2021r. o 16:58
~~Pamięć i Bóg Cie opuścili napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Januszek , przyznaję Tobie racje , moi " kolesie " Tusk , Wałęsa , Frasyniuk , Balcerowicz , Lewandowski razem z Twoimi
kolesiami , Kwaśniewskim , Millerem , Oleksym , Cimoszewiczem , Belką mają nie spory a wielki udział w rozkradaniu
kraju .

Pamiętasz jak twoi kolesie kradli na zakładzie . Wszystko co im w łapy wpadło. 40 milionów małych złodziejaszków i Polski niet. Zanim coś powiesz pomyśl.


Dobrze piszesz pamiętam te czasy gdzie więcej cementu szło na lewo w tym Wizowie a związkowiec Lucek nic sobie z tego nie robił tylko udawał że nic nie widzi .Lucek ci jak to piszesz kolesie olali takiego jak ty ciepłym moczem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 listopada 2021r. o 18:22
;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowy Dereń niezalogowany
26 listopada 2021r. o 18:27
Pamiętaj, jeśli nadal nie jesteś zaszczepiony, przeżyłeś największą wojnę psychologiczną w historii ludzkości. Od dziesięcioleci mieli zły plan. Czy możesz sobie wyobrazić, ile czasu, ile zasobów i ile pracy w to włożono? Zbadali wszystkie możliwe sposoby zniewolenia twojego umysłu i zaszczepienia. Próbowali was zdemoralizować, korumpując społeczeństwo w każdy możliwy sposób. Próbowali cię oczernić i znieczulić . Próbowali zwabić cię pieniędzmi, prezentami i nagrodami. Próbowali zdezorientować cię i sprawić, że kwestionujesz swoją własną rzeczywistość i tożsamość. Próbowali zmusić cię do deptania własnych zasad, wartości i moralności. Udało im się nawet zwrócić przeciwko tobie bliskich. Prawie wszyscy to czuli. Większość z nich upadła. Ale ty nie. Pomyśl tylko o tym, jak wiele słabości przeszedłeś i pokonałeś. Nigdy nie upadłeś. Nadal nie jesteś zaszczepiony. Nadal masz czystą krew. Wszystkie ich sztuczki nie działały na ciebie. Dlatego serdecznie pozdrawiam wszystkich nieszczepionych i życzę dużo miłości, harmonii, zdrowia, ochrony i życia wiecznego „Dobrostan i honor, miłość i harmonia jest naszą bronią”.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 listopada 2021r. o 18:35
wszystko to stuprocentowa racja...
straciłem tylko jedno...
szansę na wygranie hulajnogi ...;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
26 listopada 2021r. o 18:36
Januszku , ja wiem że na pewno uwielbiasz ploty jak stara wiejska ciota , oj głupiś Ty Januszku głupi .

Nie doceniasz mnie , należałem do KPZR , z mojej rekomendacji awanse i odznaczenia dla Jaruzelskiego i Kiszczaka .

Legitymacje jeszcze się przyda , niedługo z Czarzastym takich jak Ty ześlemy na Sybir .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JACUZZA niezalogowany
26 listopada 2021r. o 18:41
Łgarz Pinokio który nigdy nie powiedział prawdy "idźcie na wybory. Nie ma się czego bać " i zmarło Ponad 80 tys Polaków a PiS się obłowił na tym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~cccp niezalogowany
26 listopada 2021r. o 18:42
M21W2 napisał(a): Januszku , ja wiem że na pewno uwielbiasz ploty jak stara wiejska ciota , oj głupiś Ty Januszku głupi .

Nie doceniasz mnie , należałem do KPZR , z mojej rekomendacji awanse i odznaczenia dla Jaruzelskiego i Kiszczaka .

Legitymacje jeszcze się przyda , niedługo z Czarzastym takich jak Ty ześlemy na Sybir .


Właśnie gdzieś obiło mi się o uszy że w latach 50 twoja rodzina wyemigrowała z ZSRR do Polski .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowa Wiekuistka niezalogowany
26 listopada 2021r. o 18:44
~~Turkusowy Dereń napisał(a): Pamiętaj, jeśli nadal nie jesteś zaszczepiony, przeżyłeś największą wojnę psychologiczną w historii ludzkości. Od dziesięcioleci mieli zły plan. Czy możesz sobie wyobrazić, ile czasu, ile zasobów i ile pracy w to włożono? Zbadali wszystkie możliwe sposoby zniewolenia twojego umysłu i zaszczepienia. Próbowali was zdemoralizować, korumpując społeczeństwo w każdy możliwy sposób. Próbowali cię oczernić i znieczulić . Próbowali zwabić cię pieniędzmi, prezentami i nagrodami. Próbowali zdezorientować cię i sprawić, że kwestionujesz swoją własną rzeczywistość i tożsamość. Próbowali zmusić cię do deptania własnych zasad, wartości i moralności. Udało im się nawet zwrócić przeciwko tobie bliskich. Prawie wszyscy to czuli. Większość z nich upadła. Ale ty nie. Pomyśl tylko o tym, jak wiele słabości przeszedłeś i pokonałeś. Nigdy nie upadłeś. Nadal nie jesteś zaszczepiony. Nadal masz czystą krew. Wszystkie ich sztuczki nie działały na ciebie. Dlatego serdecznie pozdrawiam wszystkich nieszczepionych i życzę dużo miłości, harmonii, zdrowia, ochrony i życia wiecznego „Dobrostan i honor, miłość i harmonia jest naszą bronią”.

Brawo anonimie!!! Dzięki za otuchę,bo na tym forum pełno głupków wierzących w tą pandemię. Ale ta czysta krew jakby mnie naprowadzała na kogoś.... BN?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza