Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Foliarze
22258
#Horus nieaktywny
26 listopada 2021r. o 18:53
no to teraz ''poleciałeś'' dupku...
to raczej do ciebie pasuje ta ''wiejska ciota'' no chyba że napiszesz tu że ty jesteś ''miastowy''

a ''zesłać '' to ty sobie możesz ...
ze względu na wrodzoną kulturę nie napiszę ci co ...lub kogo ...hahaha

widzisz dupku jak omijasz niewygodne tematy?
dla mnie to zrozumiałe że teraz po latach czujesz ''ból dupska'' po tym jak cię ''s'' wystawiła...
jakim manipulantem okazał się morawiecki -senior i jak cię to dzisiaj uwiera...

widzisz jak ktoś podsumował twoją ''działalność'' w Wizowie?
tak ...nawet tego zakładu ta twoja ''s'' nie uchroniła od ruiny...
twoje ''skakanie przez płot'' było warte tyle co tanie wino ze sklepu...;]


Dopisane 26.11.2021r. o godz. 18:53:

~~cccp napisał(a): M21W2 napisał(a)

Legitymacje jeszcze się przyda , niedługo z Czarzastym takich jak Ty ześlemy na Sybir .


Właśnie gdzieś obiło mi się o uszy że w latach 50 twoja rodzina wyemigrowała z ZSRR do Polski .

całkiem możliwe...
miałem niewątpliwą nieprzyjemność oglądać jego gębę z bliska i powiem ci -''uroda'' wypisz -wymaluj ''homo sovieticus'' ...hahaha
te kaprawe ślepia idealnie pasują do Susłowa...
wygogluj sobie Lucuś kto zacz i spójrz w lustro...
zaskoczysz się ...hahaha
kto wie?...może to twój dziad...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskoszara Acidantera niezalogowany
26 listopada 2021r. o 18:57
~~JACUZZA napisał(a): Łgarz Pinokio który nigdy nie powiedział prawdy "idźcie na wybory. Nie ma się czego bać " i zmarło Ponad 80 tys Polaków a PiS się obłowił na tym.

masz na to dowody ? gdyby rządziło pełno to do swoich cyferek dodaj jeszcze kilka zer
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 listopada 2021r. o 20:12
M21W2 napisał(a): No i zostałem rozpracowany..

Januszek , dyskusja z takim jak Ty oszczercą na poważne tematy ? , musiałbym jak Ty upaść na głowę .

ty sam się tutaj rozpracowałeś ...
w temacie o PanuM ...tam pokazałeś jak są ci bliskie metody esbeckie...
a z kim tu prowadzisz ''dyskusję'' ?
ty wiesz na czym polega coś takiego?. .wklejanie linków i jakieś z nich wycinki to wg. ciebie dyskusja?

kmiotku...nawet gdybym upadł na głowę to nie upadnę tak jak ty ...

''opozycjonisto '' z bożej łaski ...hahaha



Dopisane 26.11.2021r. o godz. 20:12:

Dr Kevin Walsh, ginekolog położniczy z prywatną praktyką w Roanoke w stanie Wirginia padł martwy sześć tygodni po otrzymaniu „zastrzyku”. W swoich postach na „Facebooku” Walsh porównał chińskiego wirusa do polio, próbując w ten sposób przestraszyć swoich zwolenników, aby również dali się „dźgnąć”.

Podobny los spotkał doktora Justina Nassera z Benowa w stanie Queensland (Australia). 14 listopada Nasser „nieoczekiwanie zmarł na atak serca”.

Dr Stephanie Bosch z Waldport również zmarła „nagle i nieoczekiwanie” 13 października. Oficjalny powód – na zatorowość płucna. Wczesniej przyjęła preparat firmy Johnson & Johnson.

Dr Craig Shannon z Poughkeepsie w stanie Nowy Jork zmarł nagle w swoim domu. Dwa różne nekrologi twierdziły, że zmarł z powodu chłoniaka nieziarniczego, jednak gdyby to była rzeczywiście przyczyna, zmarłby w szpitalu lub hospicjum, a nie „nagle” we własnym miejscu zamieszkania.

Dr Elliott Gagnon z Wasilla podobnie „zmarł niespodziewanie w swoim domu” 14 października. Z kolei jego żona Janel Gagnon przesłała swoje zdjęcie profilowe na „Facebooku”, na którym posiadała maseczkę na twarzy z logo LGBTQ i nakładkę ze zdjęciem, która stwierdzała: „Dostałam moją szczepionkę przeciwko COVID-19: możemy to zrobić wszyscy”.

Dr Daniel McBride z West Hatfield w stanie Massachusettsy zmarł nagle na atak serca po 16-milowej przejażdżce rowerem 20 października. Chirurg ortopeda był „zagorzałym rowerzystą” i wszechstronnym sportowcem. Był zdrowy zanim się „zaszprycował” na COVID-19.

Dr Janak Patel z Marietta w stanie Ohio „zmarł nagłą śmiercią” 28 października. Kiedy przyjechała karetka, Patel był w tak ciężkim stanie, że „jego ciało było niezdolne do reanimacji”.

Niezależni i nieopłacani przez wielkie korporacje farmaceutyczne lekarze ostrzegają, że „władze wielu krajów wiedzą doskonale, że nakazy szczepień dla pracowników służby zdrowia prowadzą do masowych niedoborów wykwalifikowanego personelu z powodu urazów i zgonów” – donosi „The Covid Blog”. Wielu pracowników służby zdrowia rezygnuje z pracy ze względu na przymus „szczepień” na COVID-19.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morus niezalogowany
26 listopada 2021r. o 22:05
kolejny kre.tyn wklejający fake newsy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
27 listopada 2021r. o 7:45
no wszystko fajnie napisane powyżej .,/ foliarz niezaszczepiony;to teraz opowiem swoją historie z czwartku w niemieckiej firmie w DE nie chcieli mnie rozładować(transport )ponieważ nie mam G certyfikat bo jestem nie szczepiony.było nas tam pięciu takich,po kilku interwencjach spedycji rozładowali przed zakładem,a zachowanie pewnej kobiety(babsztyla) z biura, )daje wiele do życzenia,no i co dalej jak się nie zaszczepie to pracy jako kierowca już nie mam na zawsze,a zaszczepić się boje bo w szczepionce jest trucizna na szczury. całe życie byłem kierowcą ,a teraz co przyjdzie mi zdechnąc z głodu lub od szczepienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Satyra w krótkich majteczkach niezalogowany
27 listopada 2021r. o 12:19
Horus napisał(a): ;D


Królu no wiesz jak możesz drzeć łacha z "opozycjonisty" :)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
27 listopada 2021r. o 13:09
ja k widzisz można ....
ot podstarzały satyr i nic więcej ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
27 listopada 2021r. o 14:45
Horus napisał(a): ja k widzisz można ....
ot podstarzały satyr i nic więcej ...;D



Psy szczekają , karawana jedzie dalej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza