Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
122 chorych z COVID w szpitalu
~~Kasztanowaty Mamutowiec niezalogowany
24 marca 2021r. o 20:07
M21W2 napisał(a):
Qwax już raz pytałem , kto powinien leczyć lekarze czy dziennikarze i politycy .

Jak czego nie życzę zachorujesz to leczyć Ciebie będą publicyści , pytam bo jestem - myślący inaczej .


A dlaczego bez maseczki pan był? Przez pana umrą teraz ludzie! Zdjęcie jest dowodem.
Czy jest pan noszącym maseczkę inaczej :) ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobiały Głąbigroszek niezalogowany
24 marca 2021r. o 20:09
O głupi PiSie i covidzie do posłuchania słów parę

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistoruda Gynostemma niezalogowany
24 marca 2021r. o 20:09
qwax_ napisał(a):
~~Złocistoruda Gynostemma napisał(a):
qwax_ napisał(a): Tu masz szerszą analizę
http://zaprasza.net/a.php?article_id=36734


Czy autor tej pasjonującej analizy posiada wykształcenie lekarskie bądź farmaceutyczne, czy może jest politologiem lub dziennikarzem??:D

Do tej pory 38 milionów Polaków było znawcami piłki nożnej teraz wszyscy są wirusologami lub lekarzami!!:D

Autor tej publikacji potrafi czytać ze zrozumieniem i analizować fakty.
Przeczytanie przeciwwskazań z "leków" stosowanych chorym podłączanym do respiratora, to chyba nie jest jakaś "tajemna wiedza"?? ;)
Szkoda tylko, że rezydent 4. roku specjalizacji z chorób wewnętrznych potrafi tylko wykonywać procedury.
I pomimo faktu, że umiera mu nawet 95% pacjentów, to dalej bezkrytycznie stosuje się tych "procedur".
Przyszły lekarz, który nie myśli, nie analizuje, tylko stosuje procedury ;)


"Lek Midanium podawany jest również pacjentom na OIOM wymagającym długotrwałej sedacji

W przypadku sedacji Propofol stosuje się u osób powyżej 16 roku życia.

Fentanyl stosowany jest w leczeniu ostrego i przewlekłego bólu towarzyszącego różnym jednostkom chorobowym."

Nie znam się ja tylko wklejam!!:D

Autor dziennikkarz wybiera to co pasuje pod założoną tezę!!:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 marca 2021r. o 20:22
~~Kasztanowaty Mamutowiec napisał(a):
M21W2 napisał(a):
Qwax już raz pytałem , kto powinien leczyć lekarze czy dziennikarze i politycy .

Jak czego nie życzę zachorujesz to leczyć Ciebie będą publicyści , pytam bo jestem - myślący inaczej .


A dlaczego bez maseczki pan był? Przez pana umrą teraz ludzie! Zdjęcie jest dowodem.
Czy jest pan noszącym maseczkę inaczej :) ?

,

Gdzie mnie Pan widział bez maseczki o jakim zdjęciu Pan pisze .
Coś się Panu pomyliło .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynobrowa Dalia niezalogowany
24 marca 2021r. o 20:41
Dziadek mi opowiadał, że jak w 1939 Niemcy bombardowali ich miejscowość to propaganda nadal nadawała, że to nic to tylko ćwiczenia. Tak i teraz. Szpitale zaczynają pękać w szwach , a propaganda nadaje to nic oni w zasadzie nie powinni do szpitali trafiać,a byli nawet tacy co mówili że to statyści. My nie darmo jednak te 123 lata byliśmy pod obcym butem. Teraz jest 30tys. chorych, lada dzień będzie 50tys. Mamy największą procentowo umieralność a tu na portalu dalej spory o ekspertów, naukowców, co jeden to lepszy wirusolog. Ten foliarz, tamten panikarz . Róbmy tak dalej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
24 marca 2021r. o 20:43
~~Złocistoruda Gynostemma napisał(a):
Nie znam się ja tylko wklejam!!:D

Autor dziennikkarz wybiera to co pasuje pod założoną tezę!!:D

Ale to, że procedury respiratorowe wysyłają "do piachu" 95% "leczonych" to ciebie nie zastanawia??
Wiwat procedury!!

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistoruda Gynostemma niezalogowany
24 marca 2021r. o 21:16
qwax_ napisał(a):
~~Złocistoruda Gynostemma napisał(a):
Nie znam się ja tylko wklejam!!:D

Autor dziennikkarz wybiera to co pasuje pod założoną tezę!!:D

Ale to, że procedury respiratorowe wysyłają "do piachu" 95% "leczonych" to ciebie nie zastanawia??
Wiwat procedury!!


To nie procedury powodują zgon ciężko chorych na covid, tylko COVID!!!:)
Zastanawia mnie wysoka śmiertelność ciężko chorych na covid po podłączeniu do respiratora.:)

W.k.u.r.w.i.a.j.ą mnie ci , którzy dopatrują się w tym, sposobu na depopulację!!:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
24 marca 2021r. o 21:32
Niby jest 50% śmiertelność.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza