Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koniec z maseczkami na ulicach
~~Dyniowa Inkarwilla niezalogowany
9 maja 2021r. o 10:43
Zaszczepiłem się oraz cała moja rodzinka! Zero problemów!
Ile dni spędzę jeszcze na tym ziemskim padole w towarzystwie covidiotów??:D
Czy ktoś da więcej niż dwa lata?? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwona Karagana niezalogowany
9 maja 2021r. o 11:38
~~Dyniowa Inkarwilla napisał(a): Zaszczepiłem się oraz cała moja rodzinka! Zero problemów!
Ile dni spędzę jeszcze na tym ziemskim padole w towarzystwie covidiotów??:D
Czy ktoś da więcej niż dwa lata?? :D
Odpowiem tak jak Putin powiedział do Bidena: "kto się przezywa ,tak się sam nazywa"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dyniowa Inkarwilla niezalogowany
9 maja 2021r. o 15:38
~~Krwistoczerwona Karagana napisał(a):
~~Dyniowa Inkarwilla napisał(a): Zaszczepiłem się oraz cała moja rodzinka! Zero problemów!
Ile dni spędzę jeszcze na tym ziemskim padole w towarzystwie covidiotów??:D
Czy ktoś da więcej niż dwa lata?? :D
Odpowiem tak jak Putin powiedział do Bidena: "kto się przezywa ,tak się sam nazywa"


Jestem dumny z porównania do Bidena!!
Czy ty również jesteś dumna Czerwona Karagano??:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwona Karagana niezalogowany
9 maja 2021r. o 19:15
~~Dyniowa Inkarwilla napisał(a):
~~Krwistoczerwona Karagana napisał(a):
~~Dyniowa Inkarwilla napisał(a): Zaszczepiłem się oraz cała moja rodzinka! Zero problemów!
Ile dni spędzę jeszcze na tym ziemskim padole w towarzystwie covidiotów??:D
Czy ktoś da więcej niż dwa lata?? :D
Odpowiem tak jak Putin powiedział do Bidena: "kto się przezywa ,tak się sam nazywa"


Jestem dumny z porównania do Bidena!!
Czy ty również jesteś dumna Czerwona Karagano??:D
Muszę być dumny,bo mi za wpisy dyskredytujące pandemię i szczepionki przeciw covidowi płacą w rublach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoróżowy Nawłoć niezalogowany
14 maja 2021r. o 16:33
Žyd Morawiecki wraz z pseudo doradcami od jutra pozwolił Polaką ściągną kagańce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrązowy Żagwin niezalogowany
14 maja 2021r. o 16:55
~Złotawa Cieszynianka napisał(a): Ci co poleźli dać sobie wstrzyknąć ten preparat ,jak będą od tego umierać ,to żadnej pomocy medycznej im nie powinno się udzielać ,sami poleźli sami zdecydowali się aby być genetycznie modyfikowanymi szczurami doświadczalnym
Gdzie tacy idioci się rodzą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowy Cytryniec niezalogowany
14 maja 2021r. o 19:51
Policjanci bez maseczek?


Może jeszcze z identyfikatorami/blachami?


Nie "wieże".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Śnieżnobiała Kolkwicja niezalogowany
14 maja 2021r. o 21:52
https://www.siepomaga.pl/liwia?fbclid=IwAR2D-dh8kBQI6EuEX4R6rFrZwAPhWwi1TW11bWfPvOuAvnfOCu0o_AIaCTo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza