Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ponad 50 tysięcy nagrody dla dyrektora szpitala
~~klucznick niezalogowany
24 maja 2021r. o 6:49
Jeżeli ktoś dysponuje pieniędzmi podatnika ,czyli premier daje nagrode to wysokośc tej nagrody należy do obywateli Polski bo polacy się na nią zrzucili,a tu polak daje obcy rozporządza ,i daje tym co to sztame z rządem trzymają ,żeby tego covida za sobą ciągnąć ile się da bo to kasa jest,dla tych i tamtych,a dla słabych śmierć ,a wpiszą covid,najlepiej zwalić wszystko na covid,to nie ja to covid,to nie ja ja tylko wykonywałem rozkaz.A te bezmuzgie ludziska dalej śpią i myślą że jest ok,po wakacjach taką burze covidową rozpętają że jak do sklepu będziesz chciał pujś ty jeden z drugim to będziesz podanie pisał i 7 dni na odp czekał,i z głodu przymierał bo to podanie o wyjście po chleb będzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo niezalogowany
24 maja 2021r. o 7:32
Redakcja (znany w Bcu były redaktor - tak się czasami przedstawiał) doskonale wiedziała jaki będzie efekt tego artykułu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tv niezalogowany
24 maja 2021r. o 13:17
Nagroda za płatny rezonans i bajki na dobranoc :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kamila od telefonw niezalogowany
24 maja 2021r. o 20:12
Jaja sobie robi Gabrysiak...a szpital do grudnia ma byc covidowy.Brawo dla samorzadu za rujnowanie szpitala.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoczarny Oczar niezalogowany
25 maja 2021r. o 19:54
W szpitalach się choruje ,a nie rozdaje nągrody.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staszek niezalogowany
25 maja 2021r. o 21:14
A mi rząd w nagrodę za dobrą pracę zafundował 9%-procentową składke zdrowotną od dochodu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatordzawy Tulipanowiec niezalogowany
1 czerwca 2021r. o 16:44
Wydawałoby się że celem głównym szpitala powinno być leczenie ludzi a nie osiąganie zysków. Dlatego ciągle są jakieś zbiórki bo niektóre stosowane na świecie procedury leczenia nie są finansowane przez państwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasny Bambus niezalogowany
28 października 2023r. o 14:18
Barczyk jak obrażony księciunio chodzi po szpitalu....porażka w wyborach i łzy w oczach....biedusiek taki:)

Panie Roman proszę powiedzieć Gabrysiakowi by ten wystosował nagrodę pocieszenia za 3 miejsce w wyborach do senatu...w wysokości 5krotnosci uposażenia i dołóżcie jeszcze molo na stawie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza