Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mieszkańcy mają dość: płacimy tutaj podatki, czujemy się jak intruzi, nie mamy gdzie parkować
~~Ciemnobłękitny Bukszpan niezalogowany
7 czerwca 2021r. o 23:47
~~Pannazdzieckiem napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rubinowy Szupin napisał(a): Myślę, że portal mógłby wezwać do nieposłuszeństwa obywatelskiego.

Nieposłuszeństwo obywatelskie, (za encyklopedią PWN)
sposób postępowania, polegający na świadomym i celowym niestosowaniu się do konkretnych przepisów prawa (należących do zasadniczo akceptowanego w całości porządku prawnego), które w przekonaniu obywatela naruszają w sposób rażący istotne normy sprawiedliwości, ograniczają wolność i równość obywateli;
obywatele świadomie naruszają przepisy prawa, zdając sobie sprawę, iż ich protest spotka się z reakcją władz. Akceptują konsekwencje tego typu działań, jednak nie widzą innego sposobu przekonania władzy o społecznej szkodliwości podjętej przez nią decyzji. Kampania nieposłuszeństwa obywatelskiego musi się charakteryzować brakiem przemocy, a jej organizatorzy powinni przestrzegać reguł prawnych w swym postępowaniu, z jednym wyjątkiem — kwestii problemowej, która stała się przedmiotem protestu. Moralna siła kampanii tkwi w udowodnieniu, iż władza zdecydowała się na stosowanie przemocy wobec pokojowego protestu obywateli.


Dokładnie . Jeśli tzw. Rajcy wprowadzą płatną strefę w całym mieście , to trzeba będzie na taczkach wywieźć , jak Marynę Reymonta .

Jpd ... Chyba Jagnę ...Borynia to był jej mąż .. a Maryna to u Janosika .
Poziom potencjalnych wyborców dramatyczny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitny Bukszpan niezalogowany
8 czerwca 2021r. o 0:14
~~Ciemnobłękitny Bukszpan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pannazdzieckiem napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Rubinowy Szupin napisał(a): Myślę, że portal mógłby wezwać do nieposłuszeństwa obywatelskiego.

Nieposłuszeństwo obywatelskie, (za encyklopedią PWN)
sposób postępowania, polegający na świadomym i celowym niestosowaniu się do konkretnych przepisów prawa (należących do zasadniczo akceptowanego w całości porządku prawnego), które w przekonaniu obywatela naruszają w sposób rażący istotne normy sprawiedliwości, ograniczają wolność i równość obywateli;
obywatele świadomie naruszają przepisy prawa, zdając sobie sprawę, iż ich protest spotka się z reakcją władz. Akceptują konsekwencje tego typu działań, jednak nie widzą innego sposobu przekonania władzy o społecznej szkodliwości podjętej przez nią decyzji. Kampania nieposłuszeństwa obywatelskiego musi się charakteryzować brakiem przemocy, a jej organizatorzy powinni przestrzegać reguł prawnych w swym postępowaniu, z jednym wyjątkiem — kwestii problemowej, która stała się przedmiotem protestu. Moralna siła kampanii tkwi w udowodnieniu, iż władza zdecydowała się na stosowanie przemocy wobec pokojowego protestu obywateli.


Dokładnie . Jeśli tzw. Rajcy wprowadzą płatną strefę w całym mieście , to trzeba będzie na taczkach wywieźć , jak Marynę Reymonta .
Jpd ... Chyba Jagnę ...Borynia to był jej mąż .. a Maryna to u Janosika .
Poziom potencjalnych wyborców dramatyczny

Boryna literówka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pannazdzieckiem niezalogowany
8 czerwca 2021r. o 0:58
Boryna ,czy Jagna, co za różnica ? W całym mieście stawiają słupki pręgierzy do okradania społeczeństwa . Potężna inwestycja ... dla dobra mieszkańców .


Na taczki tzw. Rajców
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JACUZZA niezalogowany
8 czerwca 2021r. o 6:21
Stawki za parkowanie to nieporozumienie !
Nie stać mnie na to
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
8 czerwca 2021r. o 7:24
~~JACUZZA napisał(a): Stawki za parkowanie to nieporozumienie !
Nie stać mnie na to

"Podziękujesz" przy kolejnych wyborach. Ale spokojnie, władza się utrzyma. Emeryci w większości autami nie jeżdżą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik niezalogowany
8 czerwca 2021r. o 8:14
~~Bordowa Smagliczka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~JACUZZA napisał(a): Stawki za parkowanie to nieporozumienie !
Nie stać mnie na to

"Podziękujesz" przy kolejnych wyborach. Ale spokojnie, władza się utrzyma. Emeryci w większości autami nie jeżdżą.

Może wreszcie szczepionki zaczną działać i się trochę ten elektorat wykruszy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Panna z komury niezalogowany
8 czerwca 2021r. o 10:05
~~Ciemnopopielaty Rannik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bordowa Smagliczka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~JACUZZA napisał(a): Stawki za parkowanie to nieporozumienie !
Nie stać mnie na to

"Podziękujesz" przy kolejnych wyborach. Ale spokojnie, władza się utrzyma. Emeryci w większości autami nie jeżdżą.

Może wreszcie szczepionki zaczną działać i się trochę ten elektorat wykruszy


Mam nadzieję , że nie. Mam nadzieję , że zmądrzeje zamiast się wykruszać . Tym bardziej , że i mnie zaliczyć już trzeba do tego pułapu wiekowego , nie koniecznie do elektoratu lemingów jedynej słusznej drogi .
Ciekawym , kiedy tzw. Rajcy wprowadzą w Bolesławcu podatek od powietrza ?

Na taczki i nie płacić w parkomatach . System nie ma tylu strażników miejskich i gliniarzy , aby obdzielić wszystkich mandatami. A jeśli spróbują , to Wymiar tzw. sprawiedliwości się nie wyrobi i pójdzie w przedawnienie :D

Złotówkę to mogę wrzucić pod Forum , bo centrum , ale nie na Wojska Polskiego.

Na taczki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rew niezalogowany
8 czerwca 2021r. o 19:11
Macie swojego cara to płacicie ....kto go wybrał????? mani wszystkich tyle lat i jakoś na zmiany nikt się nie pisał???? a teraz lament??? kazdego można odwołać, referendum róbcie ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza