Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~PRZYBLOKOWANY niezalogowany
5 kwietnia 2023r. o 13:11
''Polska znajduje się w pierwszej trójce, a nawet dwójce państw, które najbardziej wspierają Ukrainę w wojnie obronnej przed Rosją – powiedział w środę w ukraińskiej telewizji Ihor Żowkwa, zastępca szefa biura (kancelarii) prezydenta Wołodymyra Zełenskiego, który składa oficjalną wizytę w Warszawie.

„Polska znajduje się w gronie trzech, a według niektórych danych nawet dwóch państw, które najaktywniej wspierają Ukrainę” – powiedział.''

nie łżyj Ukraińcu ...nie łżyj...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~przyblokowany niezalogowany
5 kwietnia 2023r. o 13:13
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: ~~zablokowany napisał(a): a mało to polskich? ...po co mam szukać za ''wielką wodą'' ?

Nie szukał a znalazł… cud ;)

cudem to jest to że ty nie potrafisz znaleźć ich po polskich kuriach...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
5 kwietnia 2023r. o 13:54
Nie chodzę po kuriach, ale ty się nie ograniczaj. Realizuj swoje pasje… po kuriach ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
5 kwietnia 2023r. o 14:01
a po co ja mam chodzić jak robią to za mnie dziennikarze?
czy ja muszę tak jak ty czytać rosyjskojęzyczne media? ;D

jak widzisz nie muszę bo wystarczy mi Ritter...;D
zresztą polski generał też mówi że ta wojna jeszcze będzie trwać i trwać...
ale on chyba też ''ruska onuca'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
5 kwietnia 2023r. o 14:13
Duda odznaczył Zełenskiego Orderem Orła Białego.... A co Zełenski zrobił dla Polski ???? Wczaśniej Orzeł Biały został shanbiony na macierewiczu !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Kuklik niezalogowany
5 kwietnia 2023r. o 14:19
~~pisowskie rozbiory Polski napisał(a): Duda odznaczył Zełenskiego Orderem Orła Białego.... A co Zełenski zrobił dla Polski ???? Wczaśniej Orzeł Biały został shanbiony na macierewiczu !!



Nikt tobie tego nie wyjaśni , nie zrozumiesz jesteś tępakiem zadającym takie pytania ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowy kosaciec niezalogowany
5 kwietnia 2023r. o 14:28
Myślę że ty potrafisz wyjaśnić .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dla prawdy niezalogowany
5 kwietnia 2023r. o 14:31
Zełeński niedawno odznaczył żyjącego jeszcze jednego z dowódców banderowskich a teraz nasz prezydent odznaczył Zełeńskiego , i tak produkcja odznaczeń idzie pełną parą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza