Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Lilioworóżowa Bazylia niezalogowany
27 maja 2023r. o 21:53
~~Wyborca PiS napisał(a): Ja tam nie narzekam na PiS. Mam czworo dzieci świadczenie wzrasta do 800+ więc wypłata dla żony 3200 bez wychodzenia z domu. Do tego wyprawki szkolne, karta dużej rodziny itd. Korzystamy z MOPS bo jesteśmy na rentach socjalnych a miast opłaca nam czynsz w mieszkaniu komunalnym.
Za innej władzy co bym miał ? Codziennie rano do roboty do tego wszystkie opłaty na głowie. Ja tam zawsze zagłosuje na PiS!


Jak każdy żul !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowa Goryczka niezalogowany
27 maja 2023r. o 21:55
~~Lilioworóżowa Bazylia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wyborca PiS napisał(a): Ja tam nie narzekam na PiS. Mam czworo dzieci świadczenie wzrasta do 800+ więc wypłata dla żony 3200 bez wychodzenia z domu. Do tego wyprawki szkolne, karta dużej rodziny itd. Korzystamy z MOPS bo jesteśmy na rentach socjalnych a miast opłaca nam czynsz w mieszkaniu komunalnym.
Za innej władzy co bym miał ? Codziennie rano do roboty do tego wszystkie opłaty na głowie. Ja tam zawsze zagłosuje na PiS!


Jak każdy żul !


A za jełopozycji trza było na to pracować. Teraz od pracy mamy naiwniaków nabijających kasę korporacji:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
27 maja 2023r. o 22:38
Ja pracuje, żona w domu, 1 dziecko. Nie możemy liczyć na przedszkole publiczne.
Na prywatne przedszkole nas nie stać.
Musielibyśmy się rozwieść zeby samotna matka mogła zapisać dziecko, mieć paszport ukraiński lub odciąć sobie nogę żeby dziecko się dostało....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieski Orzech niezalogowany
27 maja 2023r. o 22:47
~~pisowskie rozbiory Polski napisał(a): Ja pracuje, żona w domu, 1 dziecko. Nie możemy liczyć na przedszkole publiczne.
Na prywatne przedszkole nas nie stać.
Musielibyśmy się rozwieść zeby samotna matka mogła zapisać dziecko, mieć paszport ukraiński lub odciąć sobie nogę żeby dziecko się dostało....


Nic dodać , nic ująć typowy narzekający Polaczek . kiedyś kuzwa kobiety rodziły
po 4-7 dzieci prały w rzece , gary myły przynosząc wodę ze studni i miały jeszcze czas poplotkować , a teraz jedno dziecko i lament …
wstydź się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebać pisowskie k niezalogowany
28 maja 2023r. o 16:08
Mam wyj...e na 800+.
Wolę wsadzić kaczynskiego do paki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~łysy z idy niezalogowany
28 maja 2023r. o 17:36
~~Niebać pisowskie k napisał(a): Mam wyj...e na 800+.
Wolę wsadzić kaczynskiego do paki

Teraz to ryży beknie za miłość do putlera, lepiej weź 800+i przekaż Donowi,bardzo mu się to przyda ,a wsadzić to możesz robkowi b.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Rezeda niezalogowany
28 maja 2023r. o 21:17
~~Ciemnoniebieski Orzech napisał(a):
Ktoś napisał: ~~pisowskie rozbiory Polski napisał(a): Ja pracuje, żona w domu, 1 dziecko. Nie możemy liczyć na przedszkole publiczne.
Na prywatne przedszkole nas nie stać.
Musielibyśmy się rozwieść zeby samotna matka mogła zapisać dziecko, mieć paszport ukraiński lub odciąć sobie nogę żeby dziecko się dostało....


Nic dodać , nic ująć typowy narzekający Polaczek . kiedyś kuzwa kobiety rodziły
po 4-7 dzieci prały w rzece , gary myły przynosząc wodę ze studni i miały jeszcze czas poplotkować , a teraz jedno dziecko i lament …
wstydź się


ty pisowska szujo , czytać nie umiesz ze zrozumieniem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
28 maja 2023r. o 22:33
pisowskie ku%wy zdradzieckie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza