Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Horus-zimowit niezalogowany
24 lipca 2021r. o 23:19
Mam 45 lat , nie obejmuje mnie żadna opcja z programu PiS , ani 500+,ani 13-sta emerytura ,ani PIT do 26 roku ,oraz PKS
Ponieważ mam własny środek lokomocji , a jednak jestem zadowolony że takie programy istnieją i są pomocą dla innych,
cieszę się niezmiernie że pieniądze trafiają do potrzebujących ,a nie Mafii VATowskich z przyzwolenia Tuska i jego rządów ,
Cieszę się również że nie rządzą ( i oby nigdy nie powrócili) ludzie wysyłający głodne dzieci na nasypy kolejowe po szczaw i mirabelki .
Przy ponownych wyborach zagłosuję ponownie na PiS .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zimowit-Horus niezalogowany
24 lipca 2021r. o 23:46
Mam 70 lat , nie obejmuje mnie (prawie) żadna opcja z programu PiS , ani 500+, ani 14-sta emerytura ,ani PIT do 26 roku , ani emerytura bez podatku.
Nie mam własnego środka lokomocji , ale jestem zadowolony z podróżowania liniami KD, które docierają do kolejnych zakątków Dolnego Śląska.
Też jestem zadowolony że takie programy istnieją i są pomocą dla innych, cieszę się niezmiernie że pieniądze trafiają do potrzebujących ,a nie Mafii VATowskich z przyzwolenia Tuska i jego rządów ,
Cieszę się również że nie rządzą ( i oby nigdy nie powrócili) ludzie wysyłający głodne dzieci na nasypy kolejowe po szczaw i mirabelki .
W następnych wyborach zagłosuję ponownie na PiS .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zimowit-Horus niezalogowany
24 lipca 2021r. o 23:50
Zapomniałem - skleroza - dodać, iż niezmiernie cieszę się również z tego, że już niedługo nie będzie się trzeba wstydzić za dworzec kolejowy w Bolesławcu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bronek z Ruskiej Budy niezalogowany
25 lipca 2021r. o 7:28
Jak ja byłem w Japonii do kabarety mają ubaw do dzisiaj . Ale większego Cymbała w Japonii nie było i nie będzie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 lipca 2021r. o 8:02
~~Bronek z Ruskiej Budy napisał(a): Jak ja byłem w Japonii do kabarety mają ubaw do dzisiaj . Ale większego Cymbała w Japonii nie było i nie będzie .


Tu niestety muszę się nie zgodzić , Ryży Olsen , owczarek Pięknej Makreli , co właśnie stracił etat ...w eurokołchozie wraca . Ciekawym czy kariera za wszelką cenę jest szczęścia źródłem ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko 61 niezalogowany
25 lipca 2021r. o 8:44
Jarosław Gowin potwierdził, że Polski Ład podniesie podatki milionom Polaków . Lider otwarcie przyznał, że proponowane zmiany sprawią, że "miliony ciężko pracujących Polaków" będą płacić wyższe daniny.

Wicepremier, a zarazem minister rozwoju, pracy i technologii, jest pierwszym członkiem rządu, który otwarcie potwierdził, to co eksperci i dziennikarze wskazywali od chwili zaprezentowania szczegółów Polskiego Ładu. Nowe rozwiązania sprawią, że wielu Polaków zacznie płacić wyższe daniny publiczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
25 lipca 2021r. o 9:24
~~Jurko 61 napisał(a): Jarosław Gowin potwierdził, że Polski Ład podniesie podatki milionom Polaków . Lider otwarcie przyznał, że proponowane zmiany sprawią, że "miliony ciężko pracujących Polaków" będą płacić wyższe daniny.

Wicepremier, a zarazem minister rozwoju, pracy i technologii, jest pierwszym członkiem rządu, który otwarcie potwierdził, to co eksperci i dziennikarze wskazywali od chwili zaprezentowania szczegółów Polskiego Ładu. Nowe rozwiązania sprawią, że wielu Polaków zacznie płacić wyższe daniny publiczne.


Każdy mający za grosz pomyślunku wiedział od dawna,że za to rozdawnictwo trzeba będzie zapłacić.Oczywiście nie beneficjenci tego procederu,bo ci przecież nie wytwarzają wartości dodanej-zapłacą ci ,którzy są najbardziej aktywni,pracowici i przedsiębiorczy.
Inne wyjście to zadłużać w nieskończoność- tez wyjście akceptowalne dla aktualnie rządzących.Przecież po odcięciu od koryt nikt im nie zabierze to co zachapali-starczy na resztę życia i dla wnuków.W ciepłych miejscach śmiać się będą w kułak z 60 cio letnich emerytów i biorców aktualnego rozdawnictwa.Wtedy ci ostatni (albo ich potomstwo) zobaczy ,że trzyma ręce w nocniku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yebac pis niezalogowany
25 lipca 2021r. o 10:22
Domki z tektury a może karton-gipsu jak cała pisowska Poska.
Czyli kolejny pomysł jest jak zwykle niedorobiony, nieprzemyslany jak wszystko od 6 lat.

https://www.money.pl/gospodarka/polski-lad-eksperci-o-domkach-do-70-metrow-to-moze-byc-kolejny-niewypal-6664407632018208a.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza