Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koronawirus: trzeci dzień bez zakażeń w powiecie bolesławieckim
~~Lucjan niezalogowany
3 lipca 2021r. o 17:12
~~Jasnopomarańczowa Laurencja napisał(a): Kobieto spokojnie , z tą osobą nie można dyskutować ,to tak jak byś pisała do karalucha ,on tego nigdy nie zrozumie ,po prostu nie ma odpowiednich narządów biologicznych aby cokolwiek pojąć


To prawda wasz de, bi. lizm jest dla mnie nie do rozgryzienia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
3 lipca 2021r. o 20:39
Lucus w akcij jak Troll ..hihi on to ma zdrowie jednak szczepienie pomogło zadziałały skutki uboczne ale na mozg no hmmm kazdy ma inne objawy. LUCUS zdrówka,lecz sie póki nie jest za późno...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
3 lipca 2021r. o 20:45
~~kola napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Modra Sasanka napisał(a): Niby tak super a już straszą że zaraz nas pozamykają ...paranoja cyrk

Wcale nie jest super, blisko nas są kolejne groźne mutacje które uderzą w połowie sierpnia. Tylko lockdown lub zaszczepienie całej populacji może uratować kraj przed apokalipsą.

oooo, pacjenci z alei tysiąclecia dostali przepustkę na dostęp do kompa?

Boze jak Apokalipsa ludzie co wy piszecie co za bzdury,najwięcej ludzi choruje szczepionych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~v niezalogowany
3 lipca 2021r. o 20:46
W sumie fajnie, że nadejdzie ta 4 fala. Znowu przez telefon załatwię sobie 6-7 miesięcy zwolnienia na które frajerstwo będzie pracować :-) . Dzieci będą dopilnowane, na świadectwie czerwony pasek :- ) . Zaszczep się trzecią dawką , żebyś miał siłę na mnie pracować. Od ogłoszenia "plandemii " pobieram kasę a nie muszę nic robić. Wcześniej po tygodniu zwolnienia ZUS uzdrawiał a teraz pozwala na kilku miesięczne wczasy na koszt frajerów :-). Sczepień i siły życzę. Oby "plandemia" trwała jak najdłużej a do emerytury czas szybko mi zleci :-) .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
3 lipca 2021r. o 20:47
~~Brudna Metasekwoja napisał(a): „W całej historii zdecydowanie więcej zbrodni popełniono z powodu posłuszeństwa wobec władzy, niż nieposłuszeństwa. Tak więc to nie sprzeciw, nie bunty i buntownicy są zagrożeniem dla społeczeństwa. Prawdziwym zagrożeniem dla wszystkich społeczeństw, są ludzie ślepo posłuszni wobec władzy.“ — Philip Zimbardo
Cytat ten polecam wszystkim ślepo wierzącym TV i mediom mainstreamowym a zwłaszcza panu Lucjanowi i innym Armagedonom

I tu w punkt szacunek za komentarz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
3 lipca 2021r. o 20:48
~~v napisał(a): W sumie fajnie, że nadejdzie ta 4 fala. Znowu przez telefon załatwię sobie 6-7 miesięcy zwolnienia na które frajerstwo będzie pracować :-) . Dzieci będą dopilnowane, na świadectwie czerwony pasek :- ) . Zaszczep się trzecią dawką , żebyś miał siłę na mnie pracować. Od ogłoszenia "plandemii " pobieram kasę a nie muszę nic robić. Wcześniej po tygodniu zwolnienia ZUS uzdrawiał a teraz pozwala na kilku miesięczne wczasy na koszt frajerów :-). Sczepień i siły życzę. Oby "plandemia" trwała jak najdłużej a do emerytury czas szybko mi zleci :-) .

Dobre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Brzoza niezalogowany
3 lipca 2021r. o 20:51
~~Ciemnogranatowa Karagana napisał(a):
Ktoś napisał: ~~v napisał(a): W sumie fajnie, że nadejdzie ta 4 fala. Znowu przez telefon załatwię sobie 6-7 miesięcy zwolnienia na które frajerstwo będzie pracować :-) . Dzieci będą dopilnowane, na świadectwie czerwony pasek :- ) . Zaszczep się trzecią dawką , żebyś miał siłę na mnie pracować. Od ogłoszenia "plandemii " pobieram kasę a nie muszę nic robić. Wcześniej po tygodniu zwolnienia ZUS uzdrawiał a teraz pozwala na kilku miesięczne wczasy na koszt frajerów :-). Sczepień i siły życzę. Oby "plandemia" trwała jak najdłużej a do emerytury czas szybko mi zleci :-) .

Dobre

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~v niezalogowany
3 lipca 2021r. o 20:54
Prawdziwe. Socjalizm pozwala mi żyć i funkcjonować dając czas na wychowanie dzieci , ryby i inne przyjemności na które pracują zastraszeni frajerzy. Wystarczyło podpisać umowę o prace na czas nie określony a teraz czerpać profity !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.