Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koronawirus: trzeci dzień bez zakażeń w powiecie bolesławieckim
~~Lucjan niezalogowany
3 lipca 2021r. o 13:20
~~Pawa Imperata , nie wciskaj w moje usta tego czego nie napisałem , powtórzę dużymi literami -- napisałem --WŁADZA DAŁA NAM WOLNY WYBÓR .
Napisałem też :- Nie ma dla mnie żadnego znaczenia co mówi władza , nie jestem ślepcem jak Ty , wiem że cały świat zaatakowała groźna zaraza z którą należy podjąć walkę .
Trudno dyskutować z kimś kto nie potrafi zrozumieć prostych dwóch zdań .
Miłego Weekendu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
3 lipca 2021r. o 13:36
~~Zofia napisał(a): Nie ma żadnej władzy są tylko administratorzy , pilnie wykonujący rozkazy z zewnątrz , jeszcze to do pana nie dotarło ?, także nie ma żadnych szczepień i dlatego nie ma żadnych antyszczepionkowców .Jest tylko wstrzykiwany ludziom preparat genetyczny który nie jest żadną szczepionką ani nie jest na Covid . Ani za jego działanie nikt nie bierze odpowiedzialności .Administratorzy tak się boją prawdy że nie dopuszczają do jawnej debaty między swoimi tzw.doradcami a lekarzami i naukowcami którzy mają odmienne zdanie .Takich lekarzy i naukowców się moderuje ,zastrasza i zniesławia przy pomocy opłacanych kundli medialnych .To jest typowe dla reżimów w tym wypadku mamy korpo reżim .I kto z nimi współpracuje obojętnie czy za gratyfikacje finansowe czy z własnej głupoty jest zwykłym kolaborantemZastosowana autokorekta



Jak nisko trzeba upaść aby w dyskusji używać słowa - kolaborant , niestety jest Pani dowodem że głupota nie zna granic .
Antyszczepionkowcy, czyli osoby negujące sens i skuteczność szczepień, uważają, że są one szkodliwe dla zdrowia. W krajach, w których szczepienia są obowiązkowe, domagają się oni ich ograniczenia lub zniesienia. Postawy te istnieją od momentu pojawienia się pierwszych szczepionek. W XIX w. sądzono, że po zaszczepieniu człowieka na ospę prawdziwą rozwiną się u niego cechy krowie. Miało to związek z historią powstania szczepionki na ospę i powiązań tej historii z inną chorobą – krowianką.
https://rownosc.eu/skad-sie-biora-antyszczepionkowcy-i-dlaczego-jest-ich-coraz-wiecej/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawa Imperata niezalogowany
3 lipca 2021r. o 13:47
~~Lucjan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zofia napisał(a): Nie ma żadnej władzy są tylko administratorzy , pilnie wykonujący rozkazy z zewnątrz , jeszcze to do pana nie dotarło ?, także nie ma żadnych szczepień i dlatego nie ma żadnych antyszczepionkowców .Jest tylko wstrzykiwany ludziom preparat genetyczny który nie jest żadną szczepionką ani nie jest na Covid . Ani za jego działanie nikt nie bierze odpowiedzialności .Administratorzy tak się boją prawdy że nie dopuszczają do jawnej debaty między swoimi tzw.doradcami a lekarzami i naukowcami którzy mają odmienne zdanie .Takich lekarzy i naukowców się moderuje ,zastrasza i zniesławia przy pomocy opłacanych kundli medialnych .To jest typowe dla reżimów w tym wypadku mamy korpo reżim .I kto z nimi współpracuje obojętnie czy za gratyfikacje finansowe czy z własnej głupoty jest zwykłym kolaborantemZastosowana autokorekta



Jak nisko trzeba upaść aby w dyskusji używać słowa - kolaborant , niestety jest Pani dowodem że głupota nie zna granic .
Antyszczepionkowcy, czyli osoby negujące sens i skuteczność szczepień, uważają, że są one szkodliwe dla zdrowia. W krajach, w których szczepienia są obowiązkowe, domagają się oni ich ograniczenia lub zniesienia. Postawy te istnieją od momentu pojawienia się pierwszych szczepionek. W XIX w. sądzono, że po zaszczepieniu człowieka na ospę prawdziwą rozwiną się u niego cechy krowie. Miało to związek z historią powstania szczepionki na ospę i powiązań tej historii z inną chorobą – krowianką.
https://rownosc.eu/skad-sie-biora-antyszczepionkowcy-i-dlaczego-jest-ich-coraz-wiecej/


https://www.rp.pl/Plus-Minus/311089906-Prof-Majewska-Nie-boje-sie-swojego-zdania-o-szczepionkach.html

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rezedowa Kosodrzewina niezalogowany
3 lipca 2021r. o 14:05
Jesteśmy dzisiaj w sytuacji że musimy się opowiedzieć czy jesteśmy z własnym narodem czy z okupantami ,zdrajcami i mordercami.
Myślę że kolaborant to najdelikatniejsze słowo jakie mogłam użyć bo staram się być taktowna lecz na myśli mam znacznie mocniejsze słowa i nie ma tłumaczenia że ktoś jest ograniczony i nie docierają do niego oczywiste fakty jest szkodnikiem działającym na szkodę własnego kraju .AMEN
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
3 lipca 2021r. o 14:08
Polecam , udaj się do neurologa .

" Neurologia – dziedzina medycyny zajmująca się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego. Neurologia i psychiatria są dziedzinami pokrewnymi, a niektóre choroby są domeną zarówno neurologa jak i psychiatry.
Profesor Majewska tym się powinna zajmować .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
3 lipca 2021r. o 14:18
~~Rezedowa Kosodrzewina napisał(a): Jesteśmy dzisiaj w sytuacji że musimy się opowiedzieć czy jesteśmy z własnym narodem czy z okupantami ,zdrajcami i mordercami.
Myślę że kolaborant to najdelikatniejsze słowo jakie mogłam użyć bo staram się być taktowna lecz na myśli mam znacznie mocniejsze słowa i nie ma tłumaczenia że ktoś jest ograniczony i nie docierają do niego oczywiste fakty jest szkodnikiem działającym na szkodę własnego kraju .AMEN


Polecam dobrego psychiatrę , AMEN .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowa Laurencja niezalogowany
3 lipca 2021r. o 14:54
Kobieto spokojnie , z tą osobą nie można dyskutować ,to tak jak byś pisała do karalucha ,on tego nigdy nie zrozumie ,po prostu nie ma odpowiednich narządów biologicznych aby cokolwiek pojąć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~AUTOMAT BIURO niezalogowany
3 lipca 2021r. o 16:19
~~Lucjan napisał(a): Polecam , udaj się do neurologa .

" Neurologia – dziedzina medycyny zajmująca się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego. Neurologia i psychiatria są dziedzinami pokrewnymi, a niektóre choroby są domeną zarówno neurologa jak i psychiatry.
Profesor Majewska tym się powinna zajmować .


Lucjan, ty to najlepiej z Anią porozmawiaj. Tam nie ma propagandy, jest czysta przyjemność :)
Zapomnisz o koronaświrusie i będzie dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.