Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jesteś po pełnym szczepieniu? Od 1 lipca możesz wziąć udział w loterii szczepionkowej.
~~Żółtawobrunatny Świerk niezalogowany
7 lipca 2021r. o 13:29
To jest właśnie zamknięcie swojego umysłu w ciasnych poglądach ,mnie nie interesuje czy ktoś określa jakiś portal prawicowy czy lewicowy ,jeżeli YouTube cen.zuryje wywiady które są zagrożeniem dla korporacyjnego reżymu to daję i oglądam filmy i wywiady z takich portali które nie cenzu.rują .kropka .Nie ma znaczenia czy kot jest biały czy czarny ,ważne aby łapał myszy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 lipca 2021r. o 14:02
qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):

Przestałem oglądać , mam zasadę- portale skrajnej prawicy ani skrajnej lewicy to nie moja bajka .

I to się chwali.
Po co sobie głowę zaśmiecać "bzdurami" jak można wiedzę o świecie czerpać w sposób łatwy, miły i przyjemny z TVP ;)


Ty światowiec czerp nadal wiedzę z nieznanych portali zagranicznych ja zostaję przy polskich portalach i TVP .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółta Kolendra niezalogowany
7 lipca 2021r. o 18:26
Jasne , Polska TV i Polskie portale akurat w kwestii pandemii przekroczyły rubikon kłamstw ,przeinaczeń i propagandy .Jeśli ktoś tego nie widzi to jest godne ubolewania .Wiedzę należy czerpać z różnych źródeł aby mieć pełny obraz , wtedy widać kto zakłamuje rzeczywistość ,zmienia narrację z dnia na dzień zależnie od zmieniających się poleceń z góry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Jabłoń niezalogowany
7 lipca 2021r. o 18:39
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):

Przestałem oglądać , mam zasadę- portale skrajnej prawicy ani skrajnej lewicy to nie moja bajka .

I to się chwali.
Po co sobie głowę zaśmiecać "bzdurami" jak można wiedzę o świecie czerpać w sposób łatwy, miły i przyjemny z TVP ;)


Ty światowiec czerp nadal wiedzę z nieznanych portali zagranicznych ja zostaję przy polskich portalach i TVP .
komuno i dzienniku telewizyjny - wróć!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 lipca 2021r. o 19:13
~~Stalowy Jabłoń napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: qwax_ napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):

Przestałem oglądać , mam zasadę- portale skrajnej prawicy ani skrajnej lewicy to nie moja bajka .

I to się chwali.
Po co sobie głowę zaśmiecać "bzdurami" jak można wiedzę o świecie czerpać w sposób łatwy, miły i przyjemny z TVP ;)


Ty światowiec czerp nadal wiedzę z nieznanych portali zagranicznych ja zostaję przy polskich portalach i TVP .
komuno i dzienniku telewizyjny - wróć!


Jakby wróciła komuna i DTV to nie pisałbyś nic co nie było zgodne z linią PZPR , nie byłoby dobrowolnych szczepień tylko obowiązkowe pod groźbą kary i izolacji od otoczenia , tak było podczas pandemii ospy w 1963 r.
Wracałem z kolonii we Wrocławiu aby pociąg mógł dalej jechać wszystkich nas zaszczepiono na dworcu , nikt nic nie miał do powiedzenia .




Dopisane 07.07.2021r. o godz. 19:13:

~~Złocistożółta Kolendra napisał(a): Jasne , Polska TV i Polskie portale akurat w kwestii pandemii przekroczyły rubikon kłamstw ,przeinaczeń i propagandy .Jeśli ktoś tego nie widzi to jest godne ubolewania .Wiedzę należy czerpać z różnych źródeł aby mieć pełny obraz , wtedy widać kto zakłamuje rzeczywistość ,zmienia narrację z dnia na dzień zależnie od zmieniających się poleceń z góry.


Dla mnie wystarczy słuchanie posłów Konfederacji z Braunem na czele , ich poglądy to nic innego jak poglądy światowych organizacji antyszczepionkowców .
Jedno mnie cieszy że pozostali przedstawiciele od prawa do lewa w kwestii szczepień mówią jednym głosem .
Różnią się w sprawie obostrzeń , zakazów i nakazów , wytykają błędy w tym temacie rządzącym z niektórymi się zgadzam jak np. zakaz wstępu do lasu , noszenie maseczek podczas spaceru w parkach , nie popieram manifestacji w czasie dużej liczby zakażeń .
Co się dzieje za naszymi granicami czytam oficjalne doniesienia z pewnych źródeł informujących o sytuacji pandemicznej w ich kraju .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Po ile ten nowy obek niezalogowany
7 lipca 2021r. o 19:14
Ktoś coś już wie bo na stronie nic nie napisali , tajemnica . Rekrutacja jest a cena nie podana . Jak składać wniosek jak nie wiadomo czy rodzinę stać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaka cena zlobka niezalogowany
7 lipca 2021r. o 19:17
Ktoś coś już wie bo na stronie nic nie napisali , tajemnica . Rekrutacja jest a cena nie podana . Jak składać wniosek jak nie wiadomo czy rodzinę stać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnawa Nasturcja niezalogowany
7 lipca 2021r. o 20:38
4 lata temu gdy jeszcze nikt nie słyszał o pandemii i szczepieniach pani sekretarz ONZ Christiana Figueres w wywiadzie powiedziała " Jest nacisk systemu aby pilnie zmniejszyć ilość ludzi na planecie " Można ten wywiad znaleźć po angielsku ale jest też audycja po polsku w której ten wywiad jest komentowany i pokazany .tu jest link
https://youtu.be/VEkxjxGwjIw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.