Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jesteś po pełnym szczepieniu? Od 1 lipca możesz wziąć udział w loterii szczepionkowej.
~~Cynamonowy Aster niezalogowany
6 lipca 2021r. o 16:58
Nie, to nie ma na celu cenzury opinii tylko głupoty antyszczepionkowców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
6 lipca 2021r. o 16:59
Nie Omieg tylko Lucjan - wina szczepionki , ratunku zapominam podać autora .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
6 lipca 2021r. o 17:04
~~Cynamonowy Aster napisał(a): Nie, to nie ma na celu cenzury opinii tylko głupoty antyszczepionkowców.


Zgadzam się z tobą co do głupoty antyszczepionkowców , w debacie publicznej w mediach nie wypada lekarzom i dziennikarzom używać takich określeń - my możemy dlatego mówią - miękkamoderacja .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
6 lipca 2021r. o 17:12
Od tej szczepionki mam jakieś rozdwojenie jaźni. Może to mgła mózgowa, o której pisałem? Co chwile robię wpis, raz zapomnę się podpisać, potem kilka wpisów przeczących sobie. Muszę zapytać się ministra, co się dzieje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan Zotkowski niezalogowany
6 lipca 2021r. o 17:43
~~Lucjan napisał(a): Od tej szczepionki mam jakieś rozdwojenie jaźni. Może to mgła mózgowa, o której pisałem? Co chwile robię wpis, raz zapomnę się podpisać, potem kilka wpisów przeczących sobie. Muszę zapytać się ministra, co się dzieje.


Jak to co MAŁPO , wiem dobrze - wina szczepionki .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawa Cieszynianka niezalogowany
6 lipca 2021r. o 17:45
Premier odniósł się do wczorajszego wyroku Sądu Najwyższego który uznał zakaz zgromadzeń oraz nakaz zasłaniania ust i nosa za nielegalne .Premier bronił się tym że wszystkie jego działania w swerze medycznej były podyktowane obroną obywateli przed śmiertelnym zagrożeniem.Nasuwa się konkluzja że taka obrona była nawet gorsza niż naszych obrońców z kadry narodowej na Euro .W wyniku tej obrony zmarło ponad 100 000 osób więcej w wyniku braku dostępu do służby zdrowia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
6 lipca 2021r. o 18:12
~~Lucjan napisał(a): Od tej szczepionki mam jakieś rozdwojenie jaźni. Może to mgła mózgowa, o której pisałem? Co chwile robię wpis, raz zapomnę się podpisać, potem kilka wpisów przeczących sobie. Muszę zapytać się ministra, co się dzieje.


Widzę że na forum użytecznych id,jotów podszywających się pod Horusa a teraz Lucjana zaczyna przybywać wracam do pisania jako zalogowany .
Pozdrawiam użytecznych .



Dopisane 06.07.2021r. o godz. 18:01:

~~Złotawa Cieszynianka napisał(a): Premier odniósł się do wczorajszego wyroku Sądu Najwyższego który uznał zakaz zgromadzeń oraz nakaz zasłaniania ust i nosa za nielegalne .Premier bronił się tym że wszystkie jego działania w swerze medycznej były podyktowane obroną obywateli przed śmiertelnym zagrożeniem.Nasuwa się konkluzja że taka obrona była nawet gorsza niż naszych obrońców z kadry narodowej na Euro .W wyniku tej obrony zmarło ponad 100 000 osób więcej w wyniku braku dostępu do służby zdrowia


Jakie sądy takie wyroki , podaj przykład innego kraju ( gdzie są nawet większe obostrzenia niż u nas ) , w którym sądy wydają takie wyroki .




Dopisane 06.07.2021r. o godz. 18:12:

– Kiedy na szali po jednej stronie mam życie ludzkie, które jest zagrożone, a wtedy szła druga fala pandemii, a na drugiej szali tej samej wagi mam zgromadzenia, które do tego zagrożenia prowadzą, to jednoznacznie opowiadam się za życiem ludzkim – stanowczo stwierdził szef rządu.

Popieram zanim skończyłyby się prace nad ustawą ( Grodzki i totalni o to by się postarali ) liczba zakażeń i zgonów byłaby znacznie wyższa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
6 lipca 2021r. o 18:32
Lucek, to specjalnie dla ciebie
https://www.bitchute.com/video/50kEYqeY68wN/
Może wytrzymasz z 10 minut ;)
Z pewnością zainteresuje to Pannę

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.