Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dwa nowe zakażenia w powiecie bolesławieckim
~~Lucjan niezalogowany
6 lipca 2021r. o 17:34
~~Niebieskozielona Aralia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lucjan napisał(a): ~~Niebieskozielona Aralia - powiedzieć Tobie że jesteś kłamcą to tak jakby nic nie powiedzieć - zasługujesz na dosadniejsze określenia .
Prace nad ulepszaniem szczepionek i dostosowaniem do zwalczania każdej mutacji trwają cały czas od chwili pojawienia się wirusa w Chinach .
Będą trwały aż do maksymalnego opanowania pandemii .
Szczepionki będą dostępne i stosowane tak jak na grypę , prowadzone też są prace nad skutecznym lekarstwem dla chorych na covid , jest to jednak trudniejsze niż opracowanie bezpiecznej i skutecznej szczepionki .
Przestaliście bredzić o czipach , przestaliście bredzić o 0,8% zgonów po pierwszej dawce , o tragediach i szybkich zgonach po drugiej , powinno wam to dać do myślenia ( nie wiem czy potraficie ) .

Lucus ty jesteś gorszy niż gestapo .Człowieczku malutki w swojej skorupce czytaj ze zrozumieniem. Chcesz się szczep gównem ,ja jeszcze poczekam zachowuje środki ostrożności i to narazie mi wystarczy a COVID przeszłam w styczniu .


Nie obrażaj mnie , jestem gorszy niż Adolf H i Józef S .
Wiem czym się zaszczepiłem , nikogo nie namawiam do szczepień , decyzje każdy musi podjąć osobiście .
Wyrażam jak Ty swoje zdanie , szacunek że zachowujesz ostrożność i wiesz że covid istnieje , nie krytykuję tych co mają wątpliwości tylko antyszczepuionkowców i ich kłamstwa .
Twoje kłamstwa to pokłosie ich manipulacji propagandy na którą się załapałeś , jest też plus jaki Tobie postawię , napisałeś - poczekam - jest nadzieja że zmądrzejesz i nie będziesz w przyszłości używał słów które zaniżają Twój poziom inteligencji .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PRL niezalogowany
6 lipca 2021r. o 19:40
~~Lucjan napisał(a): Wiem czym się zaszczepiłem


Sam producent nie do końca jeszcze wie, ale widzę że Pan ich wszystkich wyprzedził.
Może czas ogłosić światu wyniki Pańskich badań ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yeba pis niezalogowany
6 lipca 2021r. o 19:53
https://korwin24.pl/index.php/2021/07/06/dr-basiukiewicz-o-histerii-ws-wariantu-delta-najwiekszym-zagrozeniem-dla-wolnosci-wspolczesnego-swiata-jest-sanitaryzm/

piSS jest gorszy niż coronavirus i dżuma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawobrunatny Świerk niezalogowany
6 lipca 2021r. o 20:14
Kłamstwa jakimi posługują się nabici na igłę są wyższe niż Himalaje ,przeinaczają fakty , jako argumenty podają ewidentne kłamstwa mainstreamu , To nie jest normalne , ale właściwie nie ma się czemu dziwić , od kiedy nabito ich na igłę z nie przebadanym preparatem genetycznym za który nikt nie bierze odpowiedzialności ,tak samo takie osoby genetycznie modyfikowane są nie przebadane jak ten preparat ,są nie obliczalne i nikt nie bierze odpowiedzialności jak myślą ,co myślą ,jak się zachowają i co zrobią bo są ekspertmentem medycznym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
6 lipca 2021r. o 20:28
~~Niebieskozielona Aralia napisał(a): Głupszych od ciebie juz chyba nie ma wszystko wymarło.


Między innymi o tobie pisałem...
Idź lepiej na szczepienie, póki nie jest za późno, mutacja lambda jest już blisko, kolejne fale w perspektywie, jako podatnik nie chce by za moje pieniądze ciebie leczyli foliarzu gdy świadomie unikasz bezpiecznej i skutecznej szczepionki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastobrązowy Styrakowiec niezalogowany
6 lipca 2021r. o 20:34
~~Żółtawobrunatny Świerk napisał(a): Kłamstwa jakimi posługują się nabici na igłę są wyższe niż Himalaje ,przeinaczają fakty , jako argumenty podają ewidentne kłamstwa mainstreamu , To nie jest normalne , ale właściwie nie ma się czemu dziwić , od kiedy nabito ich na igłę z nie przebadanym preparatem genetycznym za który nikt nie bierze odpowiedzialności ,tak samo takie osoby genetycznie modyfikowane są nie przebadane jak ten preparat ,są nie obliczalne i nikt nie bierze odpowiedzialności jak myślą ,co myślą ,jak się zachowają i co zrobią bo są ekspertmentem medycznym


Zastanów się jakim eksperymentem zostałeś poczęty - może jesteś genetyczną pomyłką - kto wie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
6 lipca 2021r. o 20:49
~~Lucjan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niebieskozielona Aralia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lucjan napisał(a): ~~Niebieskozielona Aralia - powiedzieć Tobie że jesteś kłamcą to tak jakby nic nie powiedzieć - zasługujesz na dosadniejsze określenia .
Prace nad ulepszaniem szczepionek i dostosowaniem do zwalczania każdej mutacji trwają cały czas od chwili pojawienia się wirusa w Chinach .
Będą trwały aż do maksymalnego opanowania pandemii .
Szczepionki będą dostępne i stosowane tak jak na grypę , prowadzone też są prace nad skutecznym lekarstwem dla chorych na covid , jest to jednak trudniejsze niż opracowanie bezpiecznej i skutecznej szczepionki .
Przestaliście bredzić o czipach , przestaliście bredzić o 0,8% zgonów po pierwszej dawce , o tragediach i szybkich zgonach po drugiej , powinno wam to dać do myślenia ( nie wiem czy potraficie ) .

Lucus ty jesteś gorszy niż gestapo .Człowieczku malutki w swojej skorupce czytaj ze zrozumieniem. Chcesz się szczep gównem ,ja jeszcze poczekam zachowuje środki ostrożności i to narazie mi wystarczy a COVID przeszłam w styczniu .

Nie obrażaj mnie , jestem gorszy niż Adolf H i Józef S .
Wiem czym się zaszczepiłem , nikogo nie namawiam do szczepień , decyzje każdy musi podjąć osobiście .
Wyrażam jak Ty swoje zdanie , szacunek że zachowujesz ostrożność i wiesz że covid istnieje , nie krytykuję tych co mają wątpliwości tylko antyszczepuionkowców i ich kłamstwa .
Twoje kłamstwa to pokłosie ich manipulacji propagandy na którą się załapałeś , jest też plus jaki Tobie postawię , napisałeś - poczekam - jest nadzieja że zmądrzejesz i nie będziesz w przyszłości używał słów które zaniżają Twój poziom inteligencji .

Malutki Lucjanku .Ja wiem co to jest COVID I uwierz ze nawet jak przyjmiesz końska dawkę szczepien nic ci nie pomoże. I piszesz ze nie namawiasz, namawiasz właśnie to robisz w każdym wpisie ,każdy ma prawo decyzji nie jesteśmy w Obozie wolna Polska hmmmm tak mysle ze wolna i wolne zdanie ,słowo, Wola. Zdrowia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
6 lipca 2021r. o 20:49
~~PRL napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lucjan napisał(a): Wiem czym się zaszczepiłem


Sam producent nie do końca jeszcze wie, ale widzę że Pan ich wszystkich wyprzedził.
Może czas ogłosić światu wyniki Pańskich badań ;)

Dokładnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.