Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dwa nowe zakażenia w powiecie bolesławieckim
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
6 lipca 2021r. o 20:52
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niebieskozielona Aralia napisał(a): Głupszych od ciebie juz chyba nie ma wszystko wymarło.


Między innymi o tobie pisałem...
Idź lepiej na szczepienie, póki nie jest za późno, mutacja lambda jest już blisko, kolejne fale w perspektywie, jako podatnik nie chce by za moje pieniądze ciebie leczyli foliarzu gdy świadomie unikasz bezpiecznej i skutecznej szczepionki.

Słuchaj glabie tez pracuje i płace podatki odciągają mi na zdrowotne ,chorobowe i za Twoje mendo leczyc mnie nie będą, a dla twojej wiadomości to ja COVID przeszłam i nie zycze nawet tobie takiej mendzie szczepiony jestes i chwała lecz jak zachorujesz nic ci to nie pomoże widzialam chorych na salach juz szczepionych. Zegnam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
6 lipca 2021r. o 20:55
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niebieskozielona Aralia napisał(a): Głupszych od ciebie juz chyba nie ma wszystko wymarło.


Między innymi o tobie pisałem...
Idź lepiej na szczepienie, póki nie jest za późno, mutacja lambda jest już blisko, kolejne fale w perspektywie, jako podatnik nie chce by za moje pieniądze ciebie leczyli foliarzu gdy świadomie unikasz bezpiecznej i skutecznej szczepionki.

Powiedz przykład jeszcze podaj jak i skad wiesz ze szczepionka jest bezpieczna nie ma żadnych szczepionek bezpiecznych wszystkie mają skutki uboczne .Doświadczyło moje dziecko jeden ze skutków .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
6 lipca 2021r. o 21:18
ARMAGEDON ty taki odwazny w sieci o głupców wyzywasz a może spotkasz się ipowiesz w oczy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
6 lipca 2021r. o 21:45
~~Ciemnogranatowa Karagana napisał(a): ARMAGEDON ty taki odwazny w sieci o głupców wyzywasz a może spotkasz się ipowiesz w oczy .


Przecież to wy od początku kiedy tu napisałem mnie obrażacie, znów hipokryzja level pro.
Co do moich słów, to nawet profesorowie łapią się za głowę i tak nazywają antyszczepionkowców, za głoszone przez nich absurdalne poglądy.

Z wami ciężko dyskutować bo wam nawet jak się przedstawi liczby to i tak powiecie, że to manipulacja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
6 lipca 2021r. o 21:49
~~Ciemnogranatowa Karagana napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Niebieskozielona Aralia napisał(a): Głupszych od ciebie juz chyba nie ma wszystko wymarło.


Między innymi o tobie pisałem...
Idź lepiej na szczepienie, póki nie jest za późno, mutacja lambda jest już blisko, kolejne fale w perspektywie, jako podatnik nie chce by za moje pieniądze ciebie leczyli foliarzu gdy świadomie unikasz bezpiecznej i skutecznej szczepionki.
Słuchaj glabie tez pracuje i płace podatki odciągają mi na zdrowotne ,chorobowe i za Twoje mendo leczyc mnie nie będą, a dla twojej wiadomości to ja COVID przeszłam i nie zycze nawet tobie takiej mendzie szczepiony jestes i chwała lecz jak zachorujesz nic ci to nie pomoże widzialam chorych na salach juz szczepionych. Zegnam.


Statystyki mówią jasno, szczepionka chroni przed ciężkim przejściem choroby, jasne że nie jest w 100% skuteczna bo żadna szczepionka nie jest w 100% skuteczna. Oczywiście zdarzają się przypadki ciężkiego zachorowania osoby zaszczepionej ale będzie to promil procentowy zdecydowanie większa szansa trafienia do szpitala jeżeli nie ma szczepionki. Obecnie w UK i USA śmiertelne przypadki są notowane wśród nie zaszczepionych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
6 lipca 2021r. o 22:06
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnogranatowa Karagana napisał(a): ARMAGEDON ty taki odwazny w sieci o głupców wyzywasz a może spotkasz się ipowiesz w oczy .


Przecież to wy od początku kiedy tu napisałem mnie obrażacie, znów hipokryzja level pro.
Co do moich słów, to nawet profesorowie łapią się za głowę i tak nazywają antyszczepionkowców, za głoszone przez nich absurdalne poglądy.

Z wami ciężko dyskutować bo wam nawet jak się przedstawi liczby to i tak powiecie, że to manipulacja.

Słuchaj nie jestem antyszczepionkowcem nie szczepie się ze względu na swoją chorobe bo nie mogę.A pozatym nikt tu nie musi się tłumaczyć .Zapisana bylam lecz zostalam.odelegowane ze szczepienia jak narazie mam czekać i nie lubię takich osób co cytuje trzeba szczepic się, trzeba szczepic się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PRL niezalogowany
6 lipca 2021r. o 22:16
~~ARMAGEDON napisał(a): Obecnie w UK i USA śmiertelne przypadki są notowane wśród nie zaszczepionych.


Co do usa to mamy tylko słowne zapewnienia, co do uk, mamy raporty które możesz wygooglać i które mówią jasno, że nawet po 2 dawkach ludzie umierają na covid.
Podałbym Ci linka, ale Ty trol jesteś wierzący w teorie spiskowe. Więc sam sobie szukaj ;)


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
6 lipca 2021r. o 22:26
Od sensacja. Tydzień żadnych zakażeń a ty nagle aż dwa . Szok i oburzenie.
A h..j z tym . Może napiszcie ile było wypadków w powiecie , ile zawalow , ile odejść z innego powodu . Rzygać się chce .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza