Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cała nasza rodzina pije wodę z kranu i wspiera Waszą akcję #piiezkranu
~~Paliowa Lobelia niezalogowany
16 lipca 2021r. o 8:06
To pijcie sobie wodę z kranu, dla mnie to badziew, właśnie w Bolesławcu. Ile razy to rdzawy kolor z kranu leci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xxxxxx niezalogowany
16 lipca 2021r. o 8:47
Tak woda jest dobra w Bolesławcu ale tylko ta z ujęć koło jednostki wojskowej!! A to co w mieście to żadna rewelka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik niezalogowany
16 lipca 2021r. o 8:55
Wybory jakie idą że radni wychodzą z letargu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwa Bakopa niezalogowany
16 lipca 2021r. o 9:32
Ciekawe?! Dlaczego mój filtr jest brązowy a muszę go zmieniać co pół roku, a nówka jest biała???!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xd niezalogowany
16 lipca 2021r. o 10:31
Ludzie ale w was nienawiści i jadu!!! Straszne to jest !!! Ja też pije wodę z kranu od dzieciństwa i nie umarłem!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
16 lipca 2021r. o 10:55
~~Xxxxxx napisał(a): Tak woda jest dobra w Bolesławcu ale tylko ta z ujęć koło jednostki wojskowej!! A to co w mieście to żadna rewelka.

Dokładnie rdza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
16 lipca 2021r. o 10:56
~~Ola napisał(a): Po co zbierają wodę na oddział szpitalny jak można wiadrem z kranu napoić ludzi .

Dobre no właśnie czy ktoś odpowie na to pytanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
16 lipca 2021r. o 10:57
~~klucznick napisał(a): Woda z pl kranu wolne żarty trucizna,sanepid jest spółką handlową zarejestrowaną w stutgarcie i ma za zadanie zarabiać pieniądze i bronic korporacje markety,nie badają wody nie sprawdzają glifosatu w pożywieniu nie robią nic dla POLAKÓW,a logdałn to co robił sanepid karał polskie firmy.więc nie pijcie tej wody bo to powolna śmierć,ja przywoże wode do picia z niemiec i też ją filtruje chociaż w przeciwieństwie do polskiej wody niemiecka zielenieje ,a to oznacza że nie jest tak chemią uzdatniona jak polska,a właścicielami polskich wód jest spółka z izraela proszę sprawdzić w internecie i na własną ręke przeprowadzić badania składu chemicznego wody może wtedy to wam oczy otworzy.nie szczepimy,się.

Dokładnie tez czytalam o tym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza