Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dla ciebie odpoczynek, dla zwierząt cierpienie - zapewnij opiekę pupilowi w czasie wakacji
~~klucznick niezalogowany
26 lipca 2021r. o 18:01
a co z wsiokami co to psy na łańcuchu w słońcu trzymają to nie jest znęcanie się Qurwa wasza mać ,wsioki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowa Kalmia niezalogowany
27 lipca 2021r. o 8:41
~~klucznick napisał(a): a co z wsiokami co to psy na łańcuchu w słońcu trzymają to nie jest znęcanie się Qurwa wasza mać ,wsioki.

Pies był od zawsze na łańcuchu i było dobrze. Na pewno takiego barana jak ty też powinno sie trzymać na łańcuchu i też by bylo dobrze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowy Śnieżnik niezalogowany
27 lipca 2021r. o 16:01
~~Rudawobrązowa Kalmia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~klucznick napisał(a): a co z wsiokami co to psy na łańcuchu w słońcu trzymają to nie jest znęcanie się Qurwa wasza mać ,wsioki.

Pies był od zawsze na łańcuchu i było dobrze. Na pewno takiego barana jak ty też powinno sie trzymać na łańcuchu i też by bylo dobrze
się łańcuchem za jaja przywiąż do napiętej gałężi,i puść tę gałąż.baranów nie trzyma się na łańcuch chodzą wolne,ale ja raczej nie uosabiam się do barana ,skoro masz takie poglądy że kiedyś to i dziś to tym baranem jesteś ty,ja latam wysoko i samotnie jak orzeł,tępy baranie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
28 lipca 2021r. o 7:27
strasznie mi gorąco mam grube futro zabierz mnie ze słońca,jestem uwiązany do budy,wody w misce już nie mam ,a ty siedzisz sobie w cieniu i sączysz zimne piwko,pomóż mi ,dlaczego masz mnie w d-u-p-i-e?myślisz że jak dałeś mi nędzną bude i resztki z obiadu to jest ok?NIE!sam się przywiąż do budy w słońcu bez wody! i nie zapomnij ubrać kożuch zimowy!przyziemny ignorancie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza