Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Suszkach część drogi powiatowej zamieniła się rzekę, podtopione gospodarstwa. Interweniowała straż pożarna
~~Mieszkaniec Suszek niezalogowany
27 lipca 2021r. o 7:47
Czytając wasze wypowiedzi śmiać się chce... Dlaczego do mnie telewizja nie przyjechała ? Dwie godziny przed ulewą zabezpieczałem posesję bo wiedziałem, że może mnie zalać. Zero szkód przez ulewę..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieski Hebe niezalogowany
27 lipca 2021r. o 8:41
~~Mieszkaniec Suszek napisał(a): Czytając wasze wypowiedzi śmiać się chce... Dlaczego do mnie telewizja nie przyjechała ? Dwie godziny przed ulewą zabezpieczałem posesję bo wiedziałem, że może mnie zalać. Zero szkód przez ulewę..

Nie każdy bohater nosi pelerynę. Dostaniesz medal od Anżeja i wtedy pokażą Cię w TVP info.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Chaber niezalogowany
27 lipca 2021r. o 8:42
~~Mieszkaniec Suszek napisał(a): Czytając wasze wypowiedzi śmiać się chce... Dlaczego do mnie telewizja nie przyjechała ? Dwie godziny przed ulewą zabezpieczałem posesję bo wiedziałem, że może mnie zalać. Zero szkód przez ulewę..

Powodzenia idio to jak będziesz np. na wczasach albo na innym wyjeździe poza domem i dostaniesz SMS-a że przyjdzie ulewa. Radzę kupić sobie odrzutowiec abyś zdążył wrócić do domu ułożyć worki i wrócić spokojnie na urlop. Co za bezmózgowie. Latami przy starej drodze nie było takich zalań przy większych opadach. Bubel zrobili zamiast drogi i tyle. Odcinek ad drogi 297 do domu ludowego był robiony przez SPRD wolniej i dokładniej i tu problemu nie ma. Drugą część od domu ludowego w stronę Żeliszowa robiła inna firma w ekspresowym tempie i efekty już widać. Kto to nadzorował i odbierał? ??Gdzie były wtedy media!!!??? Droga już wcześniej się zapadła i była naprawiana. Prace prowadzone w sposób utrudniający codzienne funkcjonowanie mieszkańców, objazdy poprowadzone drogami przypominającymi poligon.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawy Ziarnopłon niezalogowany
27 lipca 2021r. o 12:28
SDPR - Lepiej nie zabieraj glosu .
Jezeli projekty drog robione są na odleglosc przez czlowieka ktory na oczy nie widzial miejsca budowy , jezeli oszczedza sie na wszystkim , jezeli surowiec nie trafia tam gdzie powinien , jezeli robi sie na sztukę to czego oczekiwac . Odbiór robi sie bo termin pili. Itp itd ... podatnik placi a wladza nie potrafi dopilnować , Starosta na odstrzał!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitny Dąb niezalogowany
27 lipca 2021r. o 13:04
starosta do usuwania szkód ,a nie do odstrzału
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozew zbiorowy niezalogowany
27 lipca 2021r. o 19:52
Ludzie po się denerwować , wycenić straty i pozwać zarząd dróg powiatowych Bolesławiec , jeżeli droga to fuszerka , sprawę macie wygraną i dostaniecie PLN na pokrycie strat , równolegle droga zostanie naprawiona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Abelia niezalogowany
27 lipca 2021r. o 20:58
śmiem twierdzić, że w takiej sytuacji jedynymi wygranymi będą adwokaci.
Sprawa będzie się ciągnęła, ludzie stracą sporo czasu, nerwów i pieniędzy a i tak nie wiadomo jaki będzie wyrok. Jak mówi stare przysłowie, gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gołębi Osteospermum niezalogowany
28 lipca 2021r. o 16:38
wiadomo kto był wykonawcą tej drogi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza