Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jeśli jesteś na kwarantannie, przygotuj się na policyjną kontrolę
~~Ksyea niezalogowany
5 sierpnia 2021r. o 9:54
I co to ma dać? Głupki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dre niezalogowany
5 sierpnia 2021r. o 10:14
W czasie tej drogi niby nikt nie zarażą? paranoja..... ktoś jeszcze wierzy w tego wirusa i te pandemie? wymyślają szczepionki , kolejne mutacje żeby tylko kasa się zgadzała.... z grypą jest tak samo, co roku inna szczepionka ..... to nic innego ale na grypeęludzie nie chcą się szczepić to wymyślili innego wirusa i straszą ludzi 2 rok i kasę biją na szczepieniach ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkły Sundaville niezalogowany
5 sierpnia 2021r. o 10:31
Zatwardzenie kiedyś ci minie - miejmy nadzieję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ASTRA niezalogowany
5 sierpnia 2021r. o 11:59
~~dre napisał(a): W czasie tej drogi niby nikt nie zarażą? paranoja..... ktoś jeszcze wierzy w tego wirusa i te pandemie? wymyślają szczepionki , kolejne mutacje żeby tylko kasa się zgadzała.... z grypą jest tak samo, co roku inna szczepionka ..... to nic innego ale na grypeęludzie nie chcą się szczepić to wymyślili innego wirusa i straszą ludzi 2 rok i kasę biją na szczepieniach ....
oby to tylko chodziło o kasę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
5 sierpnia 2021r. o 18:16
Redakcja chyba wie że ograniczanie wolności obywatelskich jest nie zgodna z konstytucją ! Nawet złodziej musi mieć wyrok sądowy żeby ograniczyć jego wolność obywatelską .
Mam nadzieję że Policjanci z naszego rejonu będą mieli w 4 literach rozporządzenia . Bo wiedzą że ludzie zakładają sprawy sądowe im a nie Niedzielskiemu , to samo sanepid . I o ile warszawka mnie nie interesuje to szkoda żeby nasi policjanci musieli być ciągnin po sądach przez głupie wytyczne z warszawki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rysiak niezalogowany
5 sierpnia 2021r. o 19:20
A ZAKUPY TYM PILNOWANYM TO ROBIĄ ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
5 sierpnia 2021r. o 19:23
Nie chce was martwić, ale rząd myśli nad wprowadzeniem 21-dniowej kwarantanny dla tych u których test potwierdzi wariant delta lub uwaga wystarczy, że mieli kontakt z osobą która ma deltę. Przy lambdzie to zapewne wprowadzą 1,5 miesiąca aresztu domowego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowa Rudbekia niezalogowany
5 sierpnia 2021r. o 19:33
no i dobrze,to przez was foliarze będą kolejne obostrzenia, skąd się biorą tacy jak wy,d..,....le
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA MediaExpert zaprasza
REKLAMA SZOK w PSZOK w Bolesławcu!