Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca w Gerresheimer
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jeśli jesteś na kwarantannie, przygotuj się na policyjną kontrolę
~~ARMAGEDON 5 sierpnia 2021r. o 19:41
~~Rudobrązowa Rudbekia napisał(a): no i dobrze,to przez was foliarze będą kolejne obostrzenia, skąd się biorą tacy jak wy,d..,....le


Nawet przy zaszczepieniu 99 % byłyby obostrzenia, smutna prawda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja 5 sierpnia 2021r. o 20:03
~~Rudobrązowa Rudbekia napisał(a): no i dobrze,to przez was foliarze będą kolejne obostrzenia, skąd się biorą tacy jak wy,d..,....le

Załóżmy że zamykamy kraj na 21 dni . Nikt nie wyjeżdża ani nie wjeżdża . I co dalej? Te 3 tygodnie to wystarczający czas żeby zorientować się kto jest chory i go odseparowac . iiiii ? Co już nigdy się nigdzie nie ruszymy ? Bo jak zaczniemy pracować podróżować , wyjeżdżać za granicę to znowu ktoś zachoruje .I od nowa cała zabawa .
Te całe oboszczenia to utopia , zamordyzm i totalitaryzm... No i jeszcze kilku cwaniaków się obłowi z "grantów" od korporacji medycznych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ludzie pobudka 5 sierpnia 2021r. o 20:11
Najlepsze jest to że te obostrzenia przed niczym nie chronią i nic nie dają. Tak samo jak maseczki.. Skąd sie bierze tylu idiotów którzy wciąż w to wierzą??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poczerwieniały Śnieżnik 5 sierpnia 2021r. o 20:21
~~Ludzie pobudka napisał(a): Najlepsze jest to że te obostrzenia przed niczym nie chronią i nic nie dają. Tak samo jak maseczki.. Skąd sie bierze tylu idiotów którzy wciąż w to wierzą??
obostrzenia nic nie dają, bo część idiotów którzy w to nie wierzą, nie nosi maseczek, ani nie przestrzega zasad.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL 5 sierpnia 2021r. o 20:41
Jakie obostrzenia mieli Szwedzi? w porównaniu do naszych bardzo lajtowe. U nas +60% do zgonów za zeszły rok, w Szwecji +5% do urodzeń.
I nie, oni nie mieszkają w lasach. Współczynnik urbanizacji jest wyższy niż w Polsce, a gęstość zaludnienia na metr kwadratowy ichnej stolycy jest większy niż w Warszawie.

Ale fakt... nasze obostrzenia są lepsze, bo są nasze... narodowe :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielona Robinia 5 sierpnia 2021r. o 20:41
Najważniejsze że jest artykuł z policjantem, propaganda zastraszenia trwa nadal, żenada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2 6 sierpnia 2021r. o 18:09
PIS-PO-PRL napisał(a): Jakie obostrzenia mieli Szwedzi? w porównaniu do naszych bardzo lajtowe. U nas +60% do zgonów za zeszły rok, w Szwecji +5% do urodzeń.
I nie, oni nie mieszkają w lasach. Współczynnik urbanizacji jest wyższy niż w Polsce, a gęstość zaludnienia na metr kwadratowy ichnej stolycy jest większy niż w Warszawie.

Ale fakt... nasze obostrzenia są lepsze, bo są nasze... narodowe :D


Panie PRL-u tak chętnie odwołuje się Pan do tego co było w Szwecji tylko nie poda Pan że :

Rząd Szwecji w ogniu krytyki. Komisja: Nie poradził sobie z koronawirusem .
Wśród zaniedbań wskazano zbyt późne wprowadzenie masowego testowania na koronawirusa. W Szwecji wiosną ubiegłego roku początkowo badano jedynie osoby trafiające do szpitali z ciężkimi objawami grypowymi. Komisja wskazała, że istniała niejasność co do tego, kto ma być odpowiedzialny za zwiększenie dostępności testów. Dopiero późną jesienią ubiegłego roku dopuszczono stosowanie szybkich testów antygenowych.

Analizujący działania rządu parlamentarzyści ocenili, że "nie podjęto wystarczających środków, aby zabezpieczyć domy opieki". Zbyt późno, dopiero od kwietnia ubiegłego roku, zakazano odwiedzin w tych placówkach - wskazali.

Inny wytknięty błąd to niewystarczająca ilość środków ochronnych, z jaką na początku pandemii borykały się placówki opiekuńcze.
Pozostałe zaniedbania dotyczą kwestii zarządzania i administracji. Komisja zwróciła uwagę, że formalnie rząd nie podjął decyzji o szwedzkiej strategii walki z pandemią Covid-19. W początkowej fazie polegała ona jedynie na dobrowolnie przestrzeganych zaleceniach, a nie zakazach. Według krytyków przyczyniło się to do znacznego rozprzestrzenienia się koronawirusa i dużej liczby ofiar śmiertelnych wśród osób starszych.

Ponadto z dużym opóźnieniem, dopiero na początku stycznia tego roku, rząd przesłał do parlamentu projekt tzw. ustawy pandemicznej, umożliwiającej zamykanie różnych obszarów społeczeństwa. Stało się tak pod naciskiem opozycji.

Może Pan nas poinformować jaki jest stosunek rządu Szwecji w sprawie szczepień ?


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL 6 sierpnia 2021r. o 19:05
No i niech mi Pan teraz LOGICZNIE wytłumaczy... mieli lepsze wyniki od reszt ojropy, a chca ją naśladować... Tylko LOGICZNIE poproszę to wytłumaczyć. Z góry dziękuję :)


Dopisane 06.08.2021r. o godz. 19:05:

Taki przykład dla ułatwienia... jeżeli ma pan na polu ładne truskawki, a u sąsiada wsio gnije... to zacznie je Pan uprawiać tak jak sąsiad, czy zostanie przy swoim... Szwedzi, pomalutku, niewiedząc czemu, chcą naśladować sąsiada...
No jak to logicznie wytłumaczyć... :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAZapraszamy